Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 lutego 2008 r.
19:33
Edytuj ten wpis

Nekrobiznes na plebanii

0 264 A A

W przykościelnej świetlicy w Bełżycach działa zakład pogrzebowy. Interes - za zgodą proboszcza - prowadzi kościelny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Niektórzy mieszkańcy skarżą się, że musieli skorzystać z tej firmy. Choć wcale tego nie chcieli.


- Umarła nam babcia. Poszliśmy do proboszcza ustalić dzień i godzinę mszy - napisał do nas jeden z mieszkańców Bełżyc. - Ksiądz od razu zadzwonił do kościelnego, żeby przyszedł i pokazał trumny. Kiedy się dowiedział, że już zamówiliśmy w innym zakładzie, kazał nam zrezygnować z usług tamtej firmy.
W Bełżycach nikt nie chce oficjalnie rozmawiać o firmie pogrzebowej działającej przy kościele. Ale znaleźć ją nietrudno. Na budynku przykościelnej świetlicy wisi szyld "Usługi pogrzebowe”. Firmę prowadzi kościelny.

- W świetlicy mam tylko kancelarię, żeby ludzi przyjmować i przebrać przed pogrzebem - wyjawia nam kościelny Leszek Kołodziejczyk. - Chłodnia jest przy kościele, a w budynku obok trzymam trumny.

Leszek Kołodziejczyk zarejestrował działalność w 1999 roku. Jako miejsce wykonywania działalności podał Plac Kościelny, na którym znajduje się kościół i zabudowania parafialne. Ale kościelny nie wynajmuje tam żadnych pomieszczeń. - O, tak z nich korzystam - mówi lakonicznie. - Chłodnia kosztuje 50 zł za dobę. To żadne pieniądze, tyle idzie na prąd.

Proboszcz Czesław Przech nie chciał z nami rozmawiać o pogrzebowym biznesie. Przyznał jednak, że z kościelnym nie ma podpisanej żadnej umowy na wynajem kościelnych pomieszczeń. Nie widzi w tym nic złego. - To legalna działalność. Zarejestrowana - denerwuje się. - Nieważne przez kogo i na co.

W Bełżycach działa jeszcze jeden zakład pogrzebowy. Ale jego właściciel też nie chciał z nami rozmawiać. - Po co mi to? Żeby mi potem szyby poleciały z okien? Ludzie są zastraszeni. Miałem ostatnio takich klientów. Zapłacili zaliczkę, a za kilka dni przyszli z płaczem, żeby wycofać się z umowy. Przepraszali i mówili, że są po rozmowie z proboszczem, który będzie im robił problemy na cmentarzu, jak nie wezmą trumny u kościelnego. Nie chcieli nawet, żebym im zwracał zaliczkę.

Spytaliśmy kilku lubelskich księży, czy to normalne, że przy kościele działa zakład pogrzebowy, który prowadzi kościelny. Nikt z nich nie miał wątpliwości, że to niezręczna i dwuznaczna sytuacja. - Księża takich sytuacji powinni unikać - uważa proboszcz podlubelskiej parafii. - Żeby parafianie nie czuli się pod presją skorzystania z usług firmy związanej z kościołem. A poza tym, na prowadzenie działalności gospodarczej w pomieszczeniach kościelnych musi być zgoda kurii.

Sprawą zainteresowaliśmy lubelską kurię. Ksiądz Mieczysław Puzewicz, rzecznik metropolity lubelskiego obiecał się jej dokładnie przyjrzeć.

Komentarze 264

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ecupial / 6 stycznia 2009 o 16:56
0
Marian Widelski napisał:
Widać, że głównymi argumentami w tych wyborach są obelgi, oskarżenia i wytykanie błędów i niekompetencji. Do tego doszły tak merytoryczne, jak kolor i wielkość czcionek.
Szkoda, że zabrakło miejsca na program, z którego dowiedzielibyśmy się czegoś sensownego o tym co proponują nam kandydaci, oprócz budowy wielu kilometrów ulic i chodników. Z uwagi na fakt, że na tym forum, trochę wcześniej została przywołana moja osoba, postanowiłem napisać kilka słów. Nie będę wdawał się w dyskusje z ludźmi ukrywającymi się pod ksywkami, nickami i pseudonimami. Jeśli chodzi o mnie i moją rejestrację kamerą obrad sesji Rady Miejskiej w Bełżycach to na chwilę obecną nie dysponuję czasem, żeby się do tego szerzej odnieść. W odpowiednim czasie dowiecie się wszystkich wątków z tym związanych.
Nie wymyślajcie proszę historii, które nie miały miejsca. Nikt mnie nie ”wywalił”.
Oczywiście chciał to zrobić przewodniczący Król, wzywając Policję, aby mnie usunęła a jaki był tego finał to wiecie. Radny Wojtowicz próbował publicznie na sesji wmówić, że to ja wezwałem Policję, ale prawda jest inna. Pisali zresztą o tym dziennikarze DW.
Od dłuższego czasu społeczeństwo Bełżyc i naszej gminy straszone jest Arturem Rumińskim, zastępcą burmistrza. Myślę, że ma to być w rękach atakujących główny argument, aby wyborcy nie oddawali głosu na Ryszarda Górę pretendującego na urząd burmistrza Bełżyc.
Jak mówią „znawcy” tematu na tym forum, Góra po ewentualnej swojej wygranej miałby zatrudnić Rumińskiego.
Nie wiem doprawdy, jakie plany i zamierzenia ma Góra, ale wiem co na temat ataków na swoją osobę i władzę, którą reprezentował ma do powiedzenia sam zainteresowany czyli Rumiński.
Zachęcam niniejszym do obejrzenia wywiadu o sytuacji w naszej gminie, który przeprowadziłem z Arturem Rumińskim. W Internet Explorer znajdziecie go pod adresem www.ftp.studio.iap.pl/wywiad.wmv

Na tym forum autorytety w różnych tematach gospodarczych przedstawiały szeroko swoje racje. Poznanie rzeczywistości to klucz do prawidłowego myślenia.
Proszę o obejrzenie jak działają myślący ludzie w Uniejowie.
Tam, podstawowym jest pytanie. Jeśli to jest dobre, to jak to zrobić?
www.ftp.studio.iap.pl/geotermia.wmv

Artur Rumiński wyraził chęć dyskusji w tematach przez siebie poruszonych w wywiadzie.
Ewentualnych, jawnych a nie ukrytych pod nickami, adwersarzy zaprasza do dyskusji, która zostanie zarejestrowana i udostępniona szerszemu gronu osób.

Mojego głosu proszę nie traktować, jako głos w kampanii wyborczej.
Jak każdy, mam prawo do swojej decyzji, której nie będę wyrażał publicznie.
Uważam jednak, że Rumiński ma prawo do rzetelnego odniesienia się do zarzutów, jakie są kierowane pod jego adresem.
To, że robi to przed wyborami to po to, aby był dowód co kierowało jego działaniami i jak postrzegał pracę na stanowisku zastępcy burmistrza. Bez względu na wynik tych wyborów.
Wiem, że każde społeczeństwo, każda społeczność ma władzę taką na jaką zasługuje czyli wybiera ją wg wiedzy jaką posiada.
Na szczęście, jak mawia nauka zwana filozofią prawda jest weryfikowalna i zgodna z rzeczywistością i nie to jest prawdą co mówią ale to co można sprawdzić.
Życzę mądrego wyboru.

Marian Widelski
rozwiń
Avatar
Gość / 9 października 2008 o 20:03
0
j.w. napisał:
Oczywiście, zapomniałem napisać, chodzi o radnego Wieczorkiewicza.


Co chcesz od tego radnego?
Przecież krzesełka załatwił na stadionie więc nie widzę powodu się czepiania go.

A tak po za tym to coś ten temat ucichł.
Avatar
saslaw / 18 lipca 2008 o 13:29
0
parafianka napisał:
Panowie , a kto przeprosi Księdz Prałata, za te pomówienia, za tyle dobrego co zrobił dla Naszej Parafii. Niejednokrotnie przepłacając zdrowiem.
Bełżyce mając takiego Proboszcza muszą byś świetym miejscem, w związku z tym Prałat Przech winien być podniesiony do GODNOŚCI INFUŁATA

A dlaczego tylko Infułat, ja proponuję ogłosić Przecha świętym od zaraz. O zgrozo, zacofana Polsko!
Avatar
Dewiant / 27 czerwca 2008 o 22:25
0
Cztery ostatnie wpisy to atorstwo ludzi nie ochrzczonych, którzy nie przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej , nie byli bierzmowani, nie brali ślubu kościelnego i na pewno nie chcą być pochowani przez księdza. No i nie koniecznie na cmentarzu nie mówiąc już o krzyżu na grobie.
Zdrowia dla tych muszkieterów. I rozumu.
Avatar
gs / 13 czerwca 2008 o 05:23
0
ciobo napisał:
Ks. Puzewicz kilka tygodni temu też obiecywał, że przyjrzy się "skandalowi kolędowemu" ks. Pokrywki w Chełmie...i co? Przygląda się jeszcze na pokrywkę czy zajrzy do garnka?

Niech się Puzewicz weźmie za Podstawkę Bo z Pokrywką sobie nie poradzi!!!
Avatar
negri / 22 maja 2008 o 16:29
0
bronisław napisał:
A klechy lubią pieniążki, oj lubią. Pytanie. Na co samotna osoba taka jak proboszcz wydaje tyle kasy ?

A ja wiem na co.ZObacz jak oni zyją i co maja na koncie.
Avatar
bronisław / 22 maja 2008 o 13:23
0
aaa napisał:
Usługa kompleksowa a więc powinna być tańsza. Przecież kiedyś tylko ksiądz decydował kogo i za ile pogrzebać. Obecny konkordat gwarantuje księżom monopol w zarządzaniu cmentarzami. A że to kosztuje dużo. No cóż, księża zawsze byli utrzymywani przez wiernych. Sami żadnej konkretnej pracy nie wykonywali nigdy

A klechy lubią pieniążki, oj lubią. Pytanie. Na co samotna osoba taka jak proboszcz wydaje tyle kasy ?
Avatar
aaa / 14 maja 2008 o 19:38
0
Usługa kompleksowa a więc powinna być tańsza. Przecież kiedyś tylko ksiądz decydował kogo i za ile pogrzebać. Obecny konkordat gwarantuje księżom monopol w zarządzaniu cmentarzami. A że to kosztuje dużo. No cóż, księża zawsze byli utrzymywani przez wiernych. Sami żadnej konkretnej pracy nie wykonywali nigdy
Avatar
~Darek~ / 24 kwietnia 2008 o 21:15
0
W Kryłowie proboszcz zmienił administratora cmentarza, nowy nic nie robi, a staremu proboszcz zakazał wjazdu na cmentarz... Wszędzie monopolizm i nieuczciwa konkurencja...
Avatar
j.w. / 19 marca 2008 o 15:27
0
Oczywiście, zapomniałem napisać, chodzi o radnego Wieczorkiewicza.
Avatar
ecupial / 6 stycznia 2009 o 16:56
0
Marian Widelski napisał:
Widać, że głównymi argumentami w tych wyborach są obelgi, oskarżenia i wytykanie błędów i niekompetencji. Do tego doszły tak merytoryczne, jak kolor i wielkość czcionek.
Szkoda, że zabrakło miejsca na program, z którego dowiedzielibyśmy się czegoś sensownego o tym co proponują nam kandydaci, oprócz budowy wielu kilometrów ulic i chodników. Z uwagi na fakt, że na tym forum, trochę wcześniej została przywołana moja osoba, postanowiłem napisać kilka słów. Nie będę wdawał się w dyskusje z ludźmi ukrywającymi się pod ksywkami, nickami i pseudonimami. Jeśli chodzi o mnie i moją rejestrację kamerą obrad sesji Rady Miejskiej w Bełżycach to na chwilę obecną nie dysponuję czasem, żeby się do tego szerzej odnieść. W odpowiednim czasie dowiecie się wszystkich wątków z tym związanych.
Nie wymyślajcie proszę historii, które nie miały miejsca. Nikt mnie nie ”wywalił”.
Oczywiście chciał to zrobić przewodniczący Król, wzywając Policję, aby mnie usunęła a jaki był tego finał to wiecie. Radny Wojtowicz próbował publicznie na sesji wmówić, że to ja wezwałem Policję, ale prawda jest inna. Pisali zresztą o tym dziennikarze DW.
Od dłuższego czasu społeczeństwo Bełżyc i naszej gminy straszone jest Arturem Rumińskim, zastępcą burmistrza. Myślę, że ma to być w rękach atakujących główny argument, aby wyborcy nie oddawali głosu na Ryszarda Górę pretendującego na urząd burmistrza Bełżyc.
Jak mówią „znawcy” tematu na tym forum, Góra po ewentualnej swojej wygranej miałby zatrudnić Rumińskiego.
Nie wiem doprawdy, jakie plany i zamierzenia ma Góra, ale wiem co na temat ataków na swoją osobę i władzę, którą reprezentował ma do powiedzenia sam zainteresowany czyli Rumiński.
Zachęcam niniejszym do obejrzenia wywiadu o sytuacji w naszej gminie, który przeprowadziłem z Arturem Rumińskim. W Internet Explorer znajdziecie go pod adresem www.ftp.studio.iap.pl/wywiad.wmv

Na tym forum autorytety w różnych tematach gospodarczych przedstawiały szeroko swoje racje. Poznanie rzeczywistości to klucz do prawidłowego myślenia.
Proszę o obejrzenie jak działają myślący ludzie w Uniejowie.
Tam, podstawowym jest pytanie. Jeśli to jest dobre, to jak to zrobić?
www.ftp.studio.iap.pl/geotermia.wmv

Artur Rumiński wyraził chęć dyskusji w tematach przez siebie poruszonych w wywiadzie.
Ewentualnych, jawnych a nie ukrytych pod nickami, adwersarzy zaprasza do dyskusji, która zostanie zarejestrowana i udostępniona szerszemu gronu osób.

Mojego głosu proszę nie traktować, jako głos w kampanii wyborczej.
Jak każdy, mam prawo do swojej decyzji, której nie będę wyrażał publicznie.
Uważam jednak, że Rumiński ma prawo do rzetelnego odniesienia się do zarzutów, jakie są kierowane pod jego adresem.
To, że robi to przed wyborami to po to, aby był dowód co kierowało jego działaniami i jak postrzegał pracę na stanowisku zastępcy burmistrza. Bez względu na wynik tych wyborów.
Wiem, że każde społeczeństwo, każda społeczność ma władzę taką na jaką zasługuje czyli wybiera ją wg wiedzy jaką posiada.
Na szczęście, jak mawia nauka zwana filozofią prawda jest weryfikowalna i zgodna z rzeczywistością i nie to jest prawdą co mówią ale to co można sprawdzić.
Życzę mądrego wyboru.

Marian Widelski
rozwiń
Avatar
Gość / 9 października 2008 o 20:03
0
j.w. napisał:
Oczywiście, zapomniałem napisać, chodzi o radnego Wieczorkiewicza.


Co chcesz od tego radnego?
Przecież krzesełka załatwił na stadionie więc nie widzę powodu się czepiania go.

A tak po za tym to coś ten temat ucichł.
Avatar
saslaw / 18 lipca 2008 o 13:29
0
parafianka napisał:
Panowie , a kto przeprosi Księdz Prałata, za te pomówienia, za tyle dobrego co zrobił dla Naszej Parafii. Niejednokrotnie przepłacając zdrowiem.
Bełżyce mając takiego Proboszcza muszą byś świetym miejscem, w związku z tym Prałat Przech winien być podniesiony do GODNOŚCI INFUŁATA

A dlaczego tylko Infułat, ja proponuję ogłosić Przecha świętym od zaraz. O zgrozo, zacofana Polsko!
Avatar
Dewiant / 27 czerwca 2008 o 22:25
0
Cztery ostatnie wpisy to atorstwo ludzi nie ochrzczonych, którzy nie przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej , nie byli bierzmowani, nie brali ślubu kościelnego i na pewno nie chcą być pochowani przez księdza. No i nie koniecznie na cmentarzu nie mówiąc już o krzyżu na grobie.
Zdrowia dla tych muszkieterów. I rozumu.
Avatar
gs / 13 czerwca 2008 o 05:23
0
ciobo napisał:
Ks. Puzewicz kilka tygodni temu też obiecywał, że przyjrzy się "skandalowi kolędowemu" ks. Pokrywki w Chełmie...i co? Przygląda się jeszcze na pokrywkę czy zajrzy do garnka?

Niech się Puzewicz weźmie za Podstawkę Bo z Pokrywką sobie nie poradzi!!!
Avatar
negri / 22 maja 2008 o 16:29
0
bronisław napisał:
A klechy lubią pieniążki, oj lubią. Pytanie. Na co samotna osoba taka jak proboszcz wydaje tyle kasy ?

A ja wiem na co.ZObacz jak oni zyją i co maja na koncie.
Avatar
bronisław / 22 maja 2008 o 13:23
0
aaa napisał:
Usługa kompleksowa a więc powinna być tańsza. Przecież kiedyś tylko ksiądz decydował kogo i za ile pogrzebać. Obecny konkordat gwarantuje księżom monopol w zarządzaniu cmentarzami. A że to kosztuje dużo. No cóż, księża zawsze byli utrzymywani przez wiernych. Sami żadnej konkretnej pracy nie wykonywali nigdy

A klechy lubią pieniążki, oj lubią. Pytanie. Na co samotna osoba taka jak proboszcz wydaje tyle kasy ?
Avatar
aaa / 14 maja 2008 o 19:38
0
Usługa kompleksowa a więc powinna być tańsza. Przecież kiedyś tylko ksiądz decydował kogo i za ile pogrzebać. Obecny konkordat gwarantuje księżom monopol w zarządzaniu cmentarzami. A że to kosztuje dużo. No cóż, księża zawsze byli utrzymywani przez wiernych. Sami żadnej konkretnej pracy nie wykonywali nigdy
Avatar
~Darek~ / 24 kwietnia 2008 o 21:15
0
W Kryłowie proboszcz zmienił administratora cmentarza, nowy nic nie robi, a staremu proboszcz zakazał wjazdu na cmentarz... Wszędzie monopolizm i nieuczciwa konkurencja...
Avatar
j.w. / 19 marca 2008 o 15:27
0
Oczywiście, zapomniałem napisać, chodzi o radnego Wieczorkiewicza.
Zobacz wszystkie komentarze 264

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wypadł z drogi, dachował na polu. Miał się przestraszyć ciężarówki

Wypadł z drogi, dachował na polu. Miał się przestraszyć ciężarówki 0 0

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca tłumaczył, że przestraszył się jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów 0 0

Wybory samorządowe 2018. Lista kandydatów na wójta w powiecie janowskim

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina 0 10

O swoich pomysłach na „politykę migracyjną Lublina” opowiadał dziś kandydujący na prezydenta miasta poseł Jakub Kulesza startujący w wyborach z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu 0 4

22-latka trafiła do szpitala po tym jak kierowca wózka widłowego przejechał jej po stopie.

Obieraczki kapuściane w Skansenie
30 września 2018, 14:00

Obieraczki kapuściane w Skansenie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na pokaz obieraczek kapuścianych, który odbędzie się 30 września o godz. 14.

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek 21 6

Wyborców nie można częstować alkoholem. Kaszanką tak, o ile jest faktura. Takie wskazówki otrzymują kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Tymczasem jeden z nich zaprasza na „promocję” na stacji paliw swojej żony, na której pojawi się m.in. „domowy trunek”

Czas na przełamanie Wisły Puławy

Czas na przełamanie Wisły Puławy 5 0

Dzisiaj zagra też Wisła Puławy. Drużyna Jacka Magnuszewskiego w ramach pierwszej rundy centralnych rozgrywek Pucharu Polski zmierzy się na wyjeździe z GKS Drwinia (godz. 16)

Open City 2018. Nie rozumiesz? Idź na spacer
26 września 2018, 13:00

Open City 2018. Nie rozumiesz? Idź na spacer 0 0

Człowiek stojący na gzymsie, taśma opasująca budynek Ratusza i pobliskiego kościoła, płomienie buchające z okien kamienicy. Okazja, by dowiedzieć się o co w tym wszystkim chodzi w środę i sobotę.

Otwierasz firmę? Zadbaj o księgowość!

Otwierasz firmę? Zadbaj o księgowość! 0

Wielu ludzi, otwierając swoją pierwszą firmę, nie ma żadnego doświadczenia w zarządzaniu finansami oraz w prowadzeniu księgowości. A to przecież fundamenty, na których powinna opierać się cała działalność. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, co zrobić, aby początek Twojej własnej działalności gospodarczej nie był taki straszny, jak go malują. A pomoże nam w tym narzędzie Taxomatic.

Zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Zasnęła pijana

Zapomniała odebrać dzieci ze szkoły. Zasnęła pijana 0 1

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się 30-latka z gm. Poniatowa, która zapomniała odebrać dzieci ze szkoły w Kraczewicach Prywatnych.

Na co zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym?

Na co zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym? 0

Sezon zimowy za pasem, a Ty nie masz jeszcze sprzętu na stok? Zastanawiasz się na pewno, co kupić, aby być dobrze przygotowanym na śnieżną zabawę. Przyjrzyjmy się, na co warto zwrócić uwagę w sklepie snowboardowym.

100 pieśni na 100-lecie Niepodległości w Kazimierzu Dolnym
30 września 2018, 10:00

100 pieśni na 100-lecie Niepodległości w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Wyjątkową, patriotyczną inicjatywę podejmie Zespół Szkół im. Jana Koszczyca Witkiewicza w Kazimierzu Dolnym. 30 września o godz. 10 odbędzie się tam Festiwal pieśni patriotycznych 100 pieśni na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Górnik Łęczna nie chce powtórki sprzed roku

Górnik Łęczna nie chce powtórki sprzed roku 1 0

Po drugiej ligowej wygranej z rzędu nad Błękitnymi Stargard zawodnicy Górnika Łęczna rozpoczynają walkę w Pucharze Polski. Dzisiaj o godz. 15.30 zielono czarni zmierzą się z trzecioligowym KP Starogard Gdański na jego terenie

Poważny wypadek w Lublinie. 12-latka potrącona przez samochód, jest nieprzytomna
galeria

Poważny wypadek w Lublinie. 12-latka potrącona przez samochód, jest nieprzytomna 15 32

12-letnia dziewczyna nieprzytomna trafiła do szpitala w wyniku wypadku na ul. Bohaterów Września w Lublinie

Nowy trener Avii, świdniczanie grają w środę w Pucharze Polski

Nowy trener Avii, świdniczanie grają w środę w Pucharze Polski 4 0

W środę zostaną jeszcze rozegrane dwa inne mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski: Iskra Krzemień – Avia Świdnik oraz Lewart Lubartów – Górnik II Łęczna. Oba rozpoczną się o godz. 16. Ostatnie spotkanie, czyli pojedynek Wisły Puławy ze Stalą Kraśnik przełożono na 10 października

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!