Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie dostali paczek od św. Mikołaja. Prezenty ukradli złodzieje

Utworzony przez madzia z lublina, 6 grudnia 2011 r. o 18:11 Powrót do artykułu
przecież warszawiaki mają więcej pieniędzy niż lubelaki, dzieci mi szkoda ale dyr. musi się zastanowić czy szkoła do której chodzi 46 uczniów ma rację bytu, w dużych szkołach to sie nie zdarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto do czego solidarność doprowadziła, z biedy kradną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madziu - czy lepiej mają dzieci w szkołach molochach !?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami pewnie sie zglosza ale do szpitala nie znam mocnego zeby nic mu nie bylo po opier.....oleniu takiej ilosci cukierkow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siomik czyżbyś doświadczył tych przykrych dolegliwości z nadmiaru słodyczy-nie kradzionych oczywiście oj Ty łakomczuchu...Żartuję,ale ubawiłeś mnie do łez tym wpisem. Niech im zaszkodzą chociaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko w tym kraju zeszło na psy - nawet złodzieje. Okraśc dziecko? Napaśc na staruszkę, zabrac jej ostatni wdowi grosz? A czemu nie! Nasz złodziej to potrafi. Wejśc do cudzego niebogatego domu, zdemolowac pomieszczenie, z brudnymi buciorami i równie brudną duszą wedrzec się w czyjeś spokojne życie, zrujnowac spokój i poczucie bezpieczeństwa - to potrafią ci gnoje bez honoru i ambicji. W swej naiwności sądzą, że nikt ich nie widzi, nikt ich nie osądzi, nie ukarze, że pozostanie nieznana ich gęba. Jak bardzo się mylą! Kiedyś (byc może nawet dziś lub jutro)staną przed tym lub TAMTYM sądem. Tych,którzy okradają dzieci, mam nadzieję, "powitają" kiedyś towarzysze spod celi i umilą im życie tak, jak oni dziś "umilili" dzieciakom z Warszawiaków. Znam dyrektora i wiem, że poradzi sobie z tym problemem. Marku, pozdrawiam Ciebie i Twoje dzieci. Wierzę, że kanalie, które dziś w nocy połakomiły się na słodycze i laptop, już niedługo znajdą się tam, gdzie ich miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam tą szkołę. tam brakuje dosłownie wszystkiego, okna są w przeraźliwym stanie, nie mają pieniędzy na nic (naprawdę!) a wszystko przez to, że są małą szkołą, pozbawioną dotacji i przeznaczoną do zaorania. tylko dzięki determinacji osób którym zależało na tej szkole jeszcze ona istnieje. mam nadzieję, że ta smutna sytuacja zwróci uwagę na prawdziwe problemy małych szkół. ( w samej gminie niedrzwica duża jest ich kilka)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...