Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie zrobiłam niczego wielkiego

Utworzony przez ewelina, 23 maja 2009 r. o 15:02 Powrót do artykułu
Niezwykle przyjemnie czyta się opowiadania ludzi, którzy przeżyli "tamte" czasy. Warto wziąć sobie słowa Pani Leonardy do serca "miłość i sprawiedliwość zawsze zwyciężają" Pozdrowienia i dużo zdrowia dla Pani Leonardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej niesprawiedliwi mogą przyznawać medal sprawiedliwości ? nie rozumię.Ta kobieta powiedziała z wielką skromnością "nic wielkiego".... -a przecież za ten czyn mogła zginąć jej cała rodzina a nawet sąsiedzi.Serce POLSKIEJ KOBIETY tak jej dyktowało. W rewanżu,albo z wdzięczności: St.Szechter,Fajga Mindlak-Wolińska,Salomon Morel,Alicja Graff,i inni żydowscy funcjonariusze UB skazywali Polskich patriotów z AK na kary śmierci.Co niektórzy do dzisiaj pobierają polskie wysokie emerytury (nic wielkiego )? zwykła żydowska skromność.Tak można to skwitować,bo jeszcze nigdy nie słyszałem aby jakiś żyd za te zbrodnie dokonane na Polakach przeprosił,a zachowanie F.Mindlak zdaje się mówić -nic wielkiego. Moja rodzina również omal nie doświadczyła "żydowskiej sprawiedliwości"-było to 17 lub 19 września 1939 r.Dziadkowie posiadali folwark w dolinie Sanu ,gdzie w tych dniach weszło sowieckie NKWD w poszukiwani tzw."PAMIESZCZYKÓW"-rozpoznanym przewodnikiem tych oprawców był również żyd.Żyd który przed wojną zajmował się handlem zbożem.Moją rodzinę uratowało od rozstrzelania to ,że dziadzio kochał kowalstwo i w tym czasie usmolony przebywał w kuźni.Nie pasował tym samym do NKWD-owskiego wzorca pamieszczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewelina napisał:
Niezwykle przyjemnie czyta się opowiadania ludzi, którzy przeżyli "tamte" czasy. Warto wziąć sobie słowa Pani Leonardy do serca "miłość i sprawiedliwość zawsze zwyciężają" Pozdrowienia i dużo zdrowia dla Pani Leonardy
Miłość może i tak ale sprawiedliwość?-poczytaj niżej a to niestety smutna prawda.Tak nam za czyny takich ludzi jak Pani Leonarda odwdzięczają się ci wielce poszkodowani.Ich plugawe oskarżenia Polaków docierają do Polski niemalże z całego świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To widze ze i Dzennik tez za Pelowsami i propagande antypolska sieje w gazecie. Ciekawym co oni wymysla i nastepnym razem, moze ktos uratowal UBka jakiego i teraz Tusk mu medal powiesi? wode z glowy ludziom robia co by tylko opluc jadem i falszem prawdziwych Polakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...