Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niemce: Śmierdzi nie do wytrzymania

Utworzony przez gość, 25 czerwca 2008 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Chyba nawet dzieci mają wiecej wyobraźni ?. Od władz gminy można oczekiwać wiedzy, że wiosną deszcze padają częściej i może być problem z wjazdem ciężkiego sprzętu na podmokłą działkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywałem tam w celach rekreacyjnych. Było to piękne miejsce. Obecnie nie można tam nawet przejść.Nie wiem kto pozwolił na wywóz takich smrodów w otulinie Kozłowieckiego Parku Krajobrazowego?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę aby gmina pod kierownictwem wójta Czyżyka mogła na coś takiego pozwolić?. Pamiętam jak ten człowiek walczył aby w Niemcach nie było spalarni. Z tego co pamiętam, był bardzo zaangażowany w sprawy ochrony środowiska. Jeżeli jest prawdą, że to władza gminy narobiła tego smrodu to wielki wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczyszczalnia od kilku lat wylewa ścieki do rzeki płynącej przez park krajobrazowy. Zniszczyła całkowicie biologiczne i NADAL TRUJE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, kawał polega na tym, że tam podobno wójt Czyżyk nie ma nic do powiedzenia, za wszystkie sznurki pociąga zastępca Królik - człowiek bezwzględny i wyrachowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hAHAHA DOŁOŻYŁEŚ DO PIECA!!! W prawdziwej mądrze zarządzanej gminie pewnie powinno być tak jak piszesz, ale nie w Niemcach - spójrz na zastępcę tej gminy, nie wiem jakim cudem studia skończył, pamiętamy go jak był uczniem, i zastanawiamy się kto takiego jełopa wziął do władz gminy i do czego był mu potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...