Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIK ocenia lubelski ratusz. Tramwaj z papieru, wstyd z asfaltu

Utworzony przez Gość, 8 listopada 2009 r. o 09:41 Powrót do artykułu
skoro znowu obiecują wybudowanie tunelu mimo ze oficjalnie odstąpili od jego budowy.. to znak że... ZBLIŻAJĄ SIĘ WYBORY!! nie dajcie sie na brać po raz drugi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdu, pierdu, a głupiemu stoi.....tak było i tak będzie zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
standard. a moze wkoncu sie przylaczymy do SWIDNIKA? tam madrzejsi ludzie. MOTOR SWIDNIK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rada jest prosta, trzeba wyje.. na zbity pysk cała ta bande nieudaczników i pierdzistołków, począwszy od Wasilewskiego, jego kolegi z pokoju Fica, i dalej w dół, Kołodziej-Wnuk, jej kolege Pudło, Rydeckiego, Mądzik, Janiaka, i wielu wielu innych starych pierdzistołków co pachają sie jak świnie do koryta i to jest jedyne co ich interesuje... a nei zmiany w mieście. Głowe dam że wielu spośród studentów licznych uczelni miało by o niebo lepsze pomysły i motywacje do realizacji niżeli ta banda nieudaczników i nierobów, utrzymywanych z naszych podatków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcąc by Lublin się rozwijał należało by zmienić 70 % urzędników. To im zawdzięczamy zastój, brak inwestycji, koślawe chodniki i ulice. Obecna władza Ratusza bije tu wszelkie rekordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie. Ja rzeboleje, bo co ja jezdze po lublinie ? aby tylko dostac się na wylotówke lublin - warszawa ? Sami jesteście sobie winni. Naobiecywali wam aqaparków, dróg, produkcji, stadionów i zycia w standardach europejskich. Ze względu, że jesteście naiwniakami, biedakami to będziecie dalej żyć w nadziei, sonsorwać złodziei. Taka wasza mentalność, więc nie osądzać polityków tylko zabrać sie za siebie. Ja miezkam w niemczech i jestem bardzo zadowolony. Mam autostrady, mam dobry samochod, mam dobra pracę, mam wszystko a wy nie macie NIC!~jestescie ZEREM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stój py..... szwabie jeb..... skoro tak ci dobrze w tych Niemczech to nie wpierniczaj się w życie polaków, a szczególnie lublinian...znalazł się pan miękka parówa, który wyjechał do Niemiec i myśli ze jest już guru biznesu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wystarczy przejechać się po jednej z głównych ulic (np: Racławickie, Sikorskiego, Kraśnicka) aby ocenić stan lubelskich dróg. A co do naszych wspaniałych rządzących to lepiej nic nie mówić bo jednak jakiś poziom kultury lublinianie posiadają więc nie wypada nam tak bardzo się zniżać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie wszystko będzie ! Przed kolejnymi wyborami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak zeby dojsc do identycznych wnioskow, Prezydent bedzie musial wydac na dradcow kolejne 5 mln zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys taki dzialania czy raczej ich brak nazywano sabotazem na rzecz imperialistow - na czyja rzecz obecni sabotuja??? Po POwolaniu specjalisty od "slupow wyborczych" na dyrektora Wydzialu Rozwoju i Funduszy Europejskich UML wkrotce sie zmieni - wplaty na fundusz wyborczy bede wplywaly w EURO ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...