Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Norbert: Dzięki Internautom zmieniło się moje życie

Utworzony przez zsk, 22 stycznia 2011 r. o 13:32 Powrót do artykułu
Ja to bym chciała mieć takiego męża...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze mozna komus dodac nadziei
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj sie chłopie. Powodzenia. Wierze w Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie tak trzymaj i nie zawracaj z obranej drogi ja trzymam kciuki za powodzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbert, jesteś wspaniałym człowiekiem, trzymaj się swoich postanowień zobaczysz że uda Ci się osiągnąć swój cel. Wierzę, że znajdziesz szczęście w życiu i bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki. Niewiele jest takich osób, które pomimo tego jaką gehennę przeżyły będąc dzieckiem robią wszystko by zmienić los. Sama pochodzę z patologicznej rodziny gdzie ojciec znęcał się nad nami. Teraz jestem dorosła, wyszłam za mąż, urodziłam dziecko. Mój dom w niczym nie przypomina tego w którym przyszło mi się wychowywać. Powodzenia z całego serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj zrób sobie tablice wizji, kup małą tablice korkową i wieszaj tam swoje marzenia i wierz bo wiara czyni cuda.....Wszystko Ci się spełni. Tak jak mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkiego dobrego Norbercie, my wierzymy w Ciebie a ty wierz w spełnienie swoich marzeń. Na pewno Ci się uda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam za Ciebie kciuki :)Jeżeli mocno będziesz wierzył w swoje marzenia to któregoś dnia zapukają do twych drzwi.Co u Ciebie jest kwestią czasu bo masz wiarę większą niż niejeden którego mijasz w drodze z domu do sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od pani Marzeny, która w Internecie przeczytała reportaż, dostałem komputer. Nigdy w życiu nie miałem kontaktu z komputerem, więc to było dla mnie wielkie przeżycie. Żeby nauczyć się pisać, zacząłem przepisywać książkę kucharską" A 10-letnie dzieciaki wybrzydzają na telefony komórkowe tańsze niż 500 zł. Trzymam kciuki za Ciebie, chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbert trzymaj się i powodzenia! Magda, dałaś radę, brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...