Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mój syn przynosi ze szkoły te owoce i warzywa. Owoce to jabłko a warzywa marchew i rzodkiewka . Raz na jesieni była też papryka .Jakość tych owoców i warzyw jest okropna , są zamknięte szczelnie w woreczkach i to chyba powoduje dziwny smak i wygląd. My mamy chomika który zjada marchewkę, nawet koledzy oddają ją dla niego (mam nadzieję że chomikowi to nie zaszkodzi). Pomysł jest fajny bardzo mi się podoba ,ale gorzej z realizacją. Myślę , że to jakiś przekręt ktoś na tym zarabia a nam się wmawia że to dla dobra dzieci. Jeżeli chodzi o chipsy to dzieci zawsze będą je wolały od owoców. Nad tym musimy pracować my rodzice. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zioło,czy i zioło będzie dostępne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...