Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obraz kontrolny

Utworzony przez Konkurencja, 8 stycznia 2008 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Aaa, Jan Christian Tucholski, agent watykańskiego KULu. I bez tej informacji narastało podejrzenie w ciągu czytania, że tylko media Rydzyka można wchłaniać na okrągło, a nawet powinno się. Jak ten Watykan bezczelnie ryje się nam do wnętrza mózgów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...Baśnie Andersena. Ich znaczna część wynikała z prawdopodobnych zaburzeń psychicznych autora. Czy to dobra lektura dla dziecka?... Ho, ho, ho! Baśnie Andersena zostały NAPISANE jako baśnie i PRZEKAZANE jako takie. Nie ma specjalnych kapłanów, rytuałów ani budynków do ich odczytywania. Nie każe się w nie wierzyć pod groźbą śmierci, nie nawraca na nie oczerniając i paląc na stosach inne bajki. Zawierają one akceptowalne wartości moralne, pointę, dają dobry przykład, rozwijają poczucie sprawiedliwości, empatii, dobra i humanitarny stosunek do świata. Po drugiej stronie tęczy, na samym dnie Hadesu, stoi biblia. Archaiczne dzieło pustynnych pastuchów, pełne niesamowitych zbrodni, okrucieństw, niesprawiedliwości, zła, zwykłej głupoty i zabobonów, anty-moralne, bezsilne, bo bez żadnej propozycji na rozwiązanie problemów ludzkości, a dorzucające nowe, wzbudzające dożywotni irracjonalny strach niepoddający się perswazji, uczący nienawiści i agresji do wszystkiego wokoło, negujący życie, radość, człowieczeństwo i Naturę, chronicznie sprzeczne samo ze sobą i z rzeczywistością, wywołujące urojeniowe myślenie. Pod wszelkimi ohydnymi groźbami dzieci szantażowane są do ślepej wiary w ten gnój, spędzane jak bydło do specjalnych budynków, zmuszane do uczestnictwa w odrażających rytuałach, utrzymywania pasożytów i czczenia ich za gwałty umysłowe i cielesne oraz za ich nieetyczne zachowanie. Te odrażające absurdy trafiły nawet do szkół, spychając wszystkie inne przedmioty na poślednie miejsce! Zbyteczne jest pytanie: Czy to (biblia) dobra lektura dla dziecka? Trzeba wreszcie chorym psychicznie odebrać klucze od tego domu wariatów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przeczytałem twój post, to bez wątpienia mogą stwierdzić kto jestu tu chory psychicznie- szkoda mi ciebie potrzeba ci lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...