Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opłaty za śmieci. Takich podwyżek jeszcze nie było. W wielu miastach zapłacimy więcej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2019 r. o 10:09 Powrót do artykułu
Lawinowe podwyżki opłat za śmieci to wynik ustaw i rozporządzeń wprowadzonych przez PiS. Najpierw Jan Szyszko wprowadził rozporządzenie o segregacji na 5 podstawowych i kilka dodatkowych frakcji. Nie musiał tyle, bo Unia Europejska wymagała jedynie odpowiedniego % segregacji. Ceny usług w przetargach drastycznie wzrosły. Z kolei w ustawie wpisano, że gmina ma pobierać od mieszkańców tyle ile płaci firmom. Kolejnym ciosem w koszty jest lawinowe podnoszenie przez Ministra Środowiska opłaty środowiskowej za tonę śmieci niesegregowanych (po kilkadziesiąt % rocznie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kraśniku żadnych podwyżek nie będzie! My tu mamy radnego Kurka, który o to się POstara. Co prawda jako .Nowoczesny wrzeszczał miesiącami z banerów, że woda w Kraśniku za droga i walczył o dobre imię armii czerwonej, ale to utorowało mu drogę do comiesięcznej, dodatkowej, nieopodatkowanej pensyjki. I się chłopu tak sPOdobało, że nawet POsłem być zapragnął!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Białej Podlaskiej wbrew ustawowemu obowiązkowi nie wprowadzono ulgi dla osób kompostujacych odpady. Dlaczego przyjęto za podstawę wodę zużyta w roku poprzednim. W życiu nie oddałam jednego listka miastu. Od grudnia zostane sama, syn się ożenił i synowa mają zamiar się wyprowadzic lada chwila, a córka wyjechała na studia do Warszawy. Dlaczego mam płacić z nędznej emerytury po 40 latach ciężkiej pracy za coś co sama kompostuję i za 4 osoby, chociaż będę w przyszłym roku sama. Czy to jest uczciwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ma rok na dostosowanie uchwał do ustawy i wprowadzenie stosownych rozwiązań!!!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ch....ja lecicie z tymi opłatami. Jak można podnosić o 40%???? Pensje tak k-wa nie rosną!!! Dziadostwo..... Pierdolę, jadę no Norwegii. Przynajmniej zarobię. I nie wracam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kirk napisałeś szczerą prawdę!Za co my mamy płacić skoro oddajemy posegregowane surowce gotowe do sprzedaży!Polska to chory kraj!Dlaczego społeczeństwo milczy i pozwala się tak okradać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda oszustów rzygać się już chce w tym Kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...