Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: Przebudują kino za 4 miliony złotych

Utworzony przez mi, 7 września 2010 r. o 19:47 Powrót do artykułu
I co z tego, skoro filmy wyświetlane w tym kinie są pokazywane nawet 2-3 miesiące po ich premierze w innych większych miastach jak np. Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zapytam inaczej czy burmistrz i inni decydenci nie dostrzegają innych problemów jak min. bezrobocie i brak miejsc pracy co w pryzmacie tego kina to pryszcz no nie -więc dają ludziom olimpiadę zamiast chleba i dziwne że Ci się na to godzą bo w moich oczach ten burmistrz jak i cała reszta to straszliwi oszuści i nieudacznicy !bo czy przed wyborami nie obiecywali polepszenia sytuacji swoim wyborcom a co dają rozrywkę śmiać się czy płakać z takich omamów !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie ,że osoba powyżej jest z innego miast i jest zazdrosna o nasze kino w Opolu . Ja w tym kinie byłam kilkanaście razy , ale sadze ,że teraz będę wybierała to kino niż kino w Lublinie . Przed remontem nie miałam ochoty tam uczęszczać z samego wyglądu,ten remont mnie zachęcił.I bardzo dobrze. Mam nadzieje ,że w Opolu będzie jeszcze nie jeden taki remont.Mógłby powstać jakiś klub,gdzie młodzież zbierałaby się w soboty or piątki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaptacja zabytku na nowoczesną nutę, jedynie życzyć powodzenia. Bo Opole może mieć perełkę. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co na wsi kino ? lepiej za remonty dróg niech się wezmą bencfały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
A ja zapytam inaczej czy burmistrz i inni decydenci nie dostrzegają innych problemów jak min. bezrobocie i brak miejsc pracy co w pryzmacie tego kina to pryszcz no nie -więc dają ludziom olimpiadę zamiast chleba i dziwne że Ci się na to godzą bo w moich oczach ten burmistrz jak i cała reszta to straszliwi oszuści i nieudacznicy !bo czy przed wyborami nie obiecywali polepszenia sytuacji swoim wyborcom a co dają rozrywkę śmiać się czy płakać z takich omamów !.
zawsze znajdzie się taki jeden niezadowolony! Ty chyba jeszcze żyjesz w komunie, bo tylko byś chciał brać i brać i brać! Opole dzięki więzieniu bardzo zyskało, dzięki tej inwestycji powstało 200 miejsc pracy i choć nie wszyscy są z Opola to każdy tam zostawia jakieś pieniądze. dzięki tej inwestycji powstała galeria ze stokrotką- kolejne miejsca pracy. teraz Opole zyska nowe osiedle mieszkalne, gdzie mieszkańcy znajdą pracę na budowie! kolejny etap to zapewnić tym mieszkańcom rozrywkę a taką rozrywką będzie bez wątpienia kino! przestań chrzanić, że trzeba coś robić dla bezrobotnych, ja uważam że trzeba też coś zrobić dla tych którzy mają pracę i jakoś wiążą koniec z końcem! oni też zasługują na coś przyjemnego, a kino i dom kultury może to dać! zresztą samo Opole zyska dzięki tej inwestycji, pomijając kilka miejsc pracy, zyska jak tu jedna osoba napisała, perełeczkę! ps- z Lublina jestem a nie z Opola ale cieszy mnie tego typu informacja, że coś się dzieje, a tacy jak Ty, wiecznie niezadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka profesjonalna wizualizacja jak i to wiejskie miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Baba napisał:
A ja zapytam inaczej czy burmistrz i inni decydenci nie dostrzegają innych problemów jak min. bezrobocie i brak miejsc pracy co w pryzmacie tego kina to pryszcz no nie -więc dają ludziom olimpiadę zamiast chleba i dziwne że Ci się na to godzą bo w moich oczach ten burmistrz jak i cała reszta to straszliwi oszuści i nieudacznicy !bo czy przed wyborami nie obiecywali polepszenia sytuacji swoim wyborcom a co dają rozrywkę śmiać się czy płakać z takich omamów !.
Nie w każdym punkcie masz rację, przyjdź do Urzędu Miejskiego to zobaczysz ilu klakierów burmistrza szwenda się po korytarzach-z nudów, bo kasę mają to po co mają pracować. A jeszcze urzędnicy organizują kryminalistom osadzonym w więzieniu wycieczki po mieście i okolicach o podtekście erotycznym, przeważnie panienki z odzysku . Sąsiedzi burmistrza także mają różne profity, chociażby wygrywając przetargi. A ponieważ zbliżają się wybory samorządowe więc masz szansę coś w Opolu zmienić, tylko czy będzie ci się chciało czy będziesz znów głosował na "dziadków" i innych nieciekawych typów z wykrzywionymi twarzami jak chociażby ten co w imię szczytnych haseł wyborczych "kupił za friko" pobudował "pizzerię" po drugiej stronie Urzędu Miejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...