Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opole Lubelskie: uważaj na wysypkę

Utworzony przez Stefan, 13 sierpnia 2008 r. o 07:52 Powrót do artykułu
... napisał:
Dzięki temu wie "co w trawie piszczy", dostaje informacje z pierwszej ręki o przetargach, działkach do sprzedania... Antonio wynajmuje na pizzerie synka lokal od ZGKiM, czyli od gminy Opole. Ciekawe ile płaci za wynajem, czy takie grosze jak za lokal na kąpielisku? Tak to każdy by chciał robić biznes. A może przy okazji wykupu lokali komunalnych, chapnął także i to lokum? Ciekawe skąd Antoni S. miał pieniądze na kupno bardzo drogiej działki w centrum Opola ( przy Lubelskiej)? Czy z nauczycielskiej emeryturki można uzbierać na taki zakup? Ciekawe są także okoliczności samego zakupu. Dziadzio Antek biegał w dniu pogrzebu właścicielki działki, za jej synem-spadkobiercą i błagał, żeby mu sprzedał. Nie potrafi nawet uszanować majestatu śmieci? Na dole powstającego budynku będzie knajpa, a na górze pokoje do wynajęcia. Pewnie liczy, że autobusy z turystami z miast partnerskich burmistrz będzie mu podstawiał ( darmowy parking ma pod nosem), a kasa ( gminna?) będzie lała się strumieniami. Ciekawe tylko co na to hotelarz z Kościuszki. Pewnie się nieźle wkurzy! Przede wszystkim należy zbadać czy nie ma konfliktu interesów pomiędzy przedsięwzięciami Antoniego S., a sprawowaniem przez niego mandatu radnego? Pan Antoni jest osobą publiczną ( niestety ) i dlatego nie powinien uchylać się od odpowiedzi na tak postawione pytania
zawadiaka zygmuś może teraz się wykazać jako kumendat dociekliwością w ściganiu kolegi antka z zapleczem radno-brmistrzoskim. No jesze koleś z jednego ugrupowania dyrektor nauczyciel domu kultury powinien wytłumaczyć się w jaki sposób wyłudzili i ile kasy na kąpielisko. Rachunki są trefne zawyżone i zaniżone na powyższych dokumentach. Rzeczywisty koszt jest do ustalenia przez sitarskiego ganiającego za hakami na mieszkańców niewygodnych dla układu panującego w opolu. Ile miejsc parkingowych wyznaczy kolega antoni z zabudowywanej działki? Czy antek przestrzega prawa,które wespół z kolegami z poprzedniej rady wprowadzał jako przewodniczący mam tu na myśli prawo gminne studium uwarunkowań gminnych. Jak to się ma do warunków zabudowy i do pozwolenia? Czy kolega antek jest tak samo traktowany jak inni mieszkańcy gminy? Czy pks podlega takim samym prawom jak inne działki? antek nie powinieneś pluć na mieszkańców miasta. Robiłeś z siebie świętoszka plułeś na wszystkich którzy zwrócili się do ciebie po pomoc-o tyle było to nie w porządku,że robiłeś to poza oczy, z pozycji publicznego urzędnika. wykorzystałeś pomówienia do urabiania radnych i miałeś wpływ na stanowisko pozostałych radnych. Manipulowałeś razem z wtajemniczonymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli mamy w opolu dom kultury przestępczej? Dziecko układu!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zygmuś sitara napisał:
Ile miejsc parkingowych wyznaczy kolega antoni z zabudowywanej działki?
jak dobrze pójdzie a raczej tak, to żadnego nie wyznaczy tylko wykupi od gminy miejsca parkingowe obok i będzie płacił i wraz będzie brakować parkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak dobrze pójdzie a raczej tak, to żadnego nie wyznaczy tylko wykupi od gminy miejsca parkingowe obok i będzie płacił i wraz będzie brakować parkingu
Pewnie na parkingu obok postawi kolejną pizzerię. A może burmistrz wybuduje mu tam kąpielisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie na parkingu obok postawi kolejną pizzerię. A może burmistrz wybuduje mu tam kąpielisko?
Ludzie! Dlaczego takie mendy zdominowały to forum? Jest coś co Wam nie przeszkadza? Ja jestem zadowolona,że jest w Opolu szansa na powstanie fajnego lokalu-a nie kolejnej mordowni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Basia napisał:
Ludzie! Dlaczego takie mendy zdominowały to forum? Jest coś co Wam nie przeszkadza? Ja jestem zadowolona,że jest w Opolu szansa na powstanie fajnego lokalu-a nie kolejnej mordowni.
A może należało by się wcześniej zastanowić dlaczego "takie mendy" rządzą Opolem ( ojcowie gminy, radni-jak Antoni Skokowski). Czyż ryba nie psuje się od głowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były członek PZPR napisał:
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś". Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się. Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym"). Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś". Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się. Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym"). Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.
Co chcesz na tym forum urządzić krwawą rzeź wśród czerwonych, wierz mi nie warto umierać za taką gnidę o której napisałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś". Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się. Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym"). Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.
A ten Członek to nazwisko jakieś? Czy może przestałaś być kobitą, bo ci coś wyrosło z przodu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś". Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się. Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym"). Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.
Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdziwiona napisał:
Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego
Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek. Wybacz mi Zdziwiona przewrotność: Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira? Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna Członek napisał:
Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek. Wybacz mi Zdziwiona przewrotność: Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira? Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.
Czy Ty obrońco antka zdajesz sobie sprawę ile dzieci cierpi z powodu tego byłego przewodniczącego (obecnie radnego wtajemniczonego). Zdajesz sobie sprawę z tego co robią wtajemniczeni? antek nawet odgrywa w tej grupie znaczącą rolę. Czy nie wiesz ile ludzi nie jest w stanie wiązać koniec z końcem, a ten udający świętoszka zakłamaniec podstępnie z układem rozkrada kasę publiczną. Myślisz,że układ daje za darmo kasę na ładne oczy antka? Układ robi swoje kantki,a antek im się odwdzięcza w głosowaniach. Na tej zmowie polega wzajemna adoracja,która przykrywa wszystkie brudy gminy. Wybierać ich nie wybrała większość, zdobyte głosy kupczeniem od meneli to nie powód do dumy-prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie rzeczy nieprawe i nikczemne dokonywano pod osłoną ciemności w aureoli tajemności. Wszystkie niegodziwości tego świata dokonywano w tajemniczości, wszystkie związki tajemne prowadzą do wynaturzeń. Jak sądzicie nasi radni wtajemniczeni są wyjątkiem? Otóż tajemny spisek naszych władz nie prowadzi do prawości i uczciwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOŻE ALE WY JESTEŚCIE WIEŚKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i to całe wasze opole też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...