Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 sierpnia 2008 r.
19:57
Edytuj ten wpis

Opole Lubelskie: uważaj na wysypkę

0 155 A A

Inspektorzy sanitarni nie wiedzą, co powoduje uczulenie po kąpieli w miejscowym zalewie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Sanepid zapewnia, że woda w miejskim zalewie nadaje się do kąpieli. Tymczasem coraz więcej osób skarży się na wysypkę, jaka pojawiała się u nich tuż po wyjściu z wody.

Szesnastoletni Karol z Wojciechowa wspólnie ze znajomymi przyjeżdża do Opola codziennie. - W naszej okolicy jest to chyba najczystsze miejsce, gdzie można się kąpać - przyznaje. - Ale ostatnio mój kolega po kąpieli dostał wysypki. Całe szczęście, że mi się to nie przytrafiło.

Podobny los spotkał syna pani Anny z Opola. - W ubiegłym tygodniu Piotrek poszedł na kąpielisko. Po dwóch godzinach wrócił cały w swędzących krostach. Drapał się niemiłosiernie - mówi zdenerwowana pani Ania. Dermatolog przepisał litanię leków i na odchodne powiedział, że coś musi być w wodzie, co uczula.

Takich przypadków jest więcej. Sprawa znana jest opolskiemu sanepidowi. - Mieliśmy już trochę zgłoszeń telefonicznych, dwie osoby przyszły do nas osobiście. Sygnał dostaliśmy też od dyżurnego lekarza pogotowia - potwierdza Elżbieta Sempoch z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu Lubelskim.

Co jest powodem tajemniczej wysypki? Sanepid nie wie. - Ale interesujemy się tą sprawą, bo takiego zjawiska nie powinno być - tłumaczy Sempoch.

Inspektorzy i zarządca kąpieliska biorą pod uwagę dwie możliwości. Wysypkę mogą powodować substancje toksyczne produkowane przez glony lub zanieczyszczenie chemiczne wody.

- Dla własnej wiedzy i czystego sumienia skontaktowaliśmy się już z wybitną specjalistką z Katedry Ekologii Ogólnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Chcemy zlecić wykonanie ponadstandardowej ekspertyzy dotyczącej wpływu roślinności wodnej na stany uczuleniowe - mówi Piotr Szczucki, zastępca burmistrza Opola Lubelskiego.

Po raz ostatni sanepid kontrolował kąpielisko pod koniec lipca. Próbki wody trafiły do laboratorium w Janowie Lubelskim. Tam poddane zostały badaniom fizykochemicznym i mikrobiologicznych. Sprawdzano m.in. kwaśność wody i czy na kąpielisku nie występują bakterie coli, pałeczki salmonelli i enterokoki kałowe.

Inspektorzy zapewniają, że wyniki są prawidłowe i można się kapać. Wczoraj po raz kolejny pobrali próbki wody do analizy. Wyniki będą znane za tydzień. Do sprawy powrócimy.

Komentarze 155

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dhfjhdskjhhgf / 22 grudnia 2008 o 09:21
0
BOŻE ALE WY JESTEŚCIE WIEŚKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i to całe wasze opole też
Avatar
związek / 12 września 2008 o 16:23
0
Wszystkie rzeczy nieprawe i nikczemne dokonywano pod osłoną ciemności w aureoli tajemności. Wszystkie niegodziwości tego świata dokonywano w tajemniczości, wszystkie związki tajemne prowadzą do wynaturzeń. Jak sądzicie nasi radni wtajemniczeni są wyjątkiem?
Otóż tajemny spisek naszych władz nie prowadzi do prawości i uczciwości.
Avatar
matka polka / 10 września 2008 o 23:19
0
Joanna Członek napisał:
Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek.
Wybacz mi Zdziwiona przewrotność:
Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira?
Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.


Czy Ty obrońco antka zdajesz sobie sprawę ile dzieci cierpi z powodu tego byłego przewodniczącego (obecnie radnego wtajemniczonego).
Zdajesz sobie sprawę z tego co robią wtajemniczeni? antek nawet odgrywa w tej grupie znaczącą rolę.
Czy nie wiesz ile ludzi nie jest w stanie wiązać koniec z końcem, a ten udający świętoszka zakłamaniec podstępnie z układem rozkrada kasę publiczną.
Myślisz,że układ daje za darmo kasę na ładne oczy antka? Układ robi swoje kantki,a antek im się odwdzięcza w głosowaniach.
Na tej zmowie polega wzajemna adoracja,która przykrywa wszystkie brudy gminy.
Wybierać ich nie wybrała większość, zdobyte głosy kupczeniem od meneli to nie powód do dumy-prawda?


Czy Ty obrońco antka zdajesz sobie sprawę ile dzieci cierpi z powodu tego byłego przewodniczącego (obecnie radnego wtajemniczonego).
Zdajesz sobie sprawę z tego co robią wtajemniczeni? antek nawet odgrywa w tej grupie znaczącą rolę.
Czy nie wiesz ile ludzi nie jest w stanie wiązać koniec z końcem, a ten udający świętoszka zakłamaniec podstępnie z układem rozkrada kasę publiczną.
Myślisz,że układ daje za darmo kasę na ładne oczy antka? Układ robi swoje kantki,a antek im się odwdzięcza w głosowaniac... rozwiń
Avatar
Joanna Członek / 10 września 2008 o 22:52
0
zdziwiona napisał:
Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego


Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek.
Wybacz mi Zdziwiona przewrotność:
Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira?
Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.
Avatar
zdziwiona / 10 września 2008 o 20:47
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.


Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego


Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2008 o 20:33
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.

A ten Członek to nazwisko jakieś? Czy może przestałaś być kobitą, bo ci coś wyrosło z przodu?

A ten Członek to nazwisko jakieś? Czy może przestałaś być kobitą, bo ci coś wyrosło z przodu? rozwiń
Avatar
Były członek PZPR / 10 września 2008 o 20:11
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.



Co chcesz na tym forum urządzić krwawą rzeź wśród czerwonych, wierz mi nie warto umierać za taką gnidę o której napisałem



Co chcesz na tym forum urządzić krwawą rzeź wśród czerwonych, wierz mi nie warto umierać za taką gnidę o której napisałem rozwiń
Avatar
Joanna Członek / 10 września 2008 o 20:04
0
Były członek PZPR napisał:
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.


Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.


Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta. rozwiń
Avatar
Były członek PZPR / 10 września 2008 o 19:52
0
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.
Avatar
??? / 10 września 2008 o 19:30
0
Basia napisał:
Ludzie! Dlaczego takie mendy zdominowały to forum?
Jest coś co Wam nie przeszkadza?
Ja jestem zadowolona,że jest w Opolu szansa na powstanie fajnego lokalu-a nie kolejnej mordowni.

A może należało by się wcześniej zastanowić dlaczego "takie mendy" rządzą Opolem ( ojcowie gminy, radni-jak Antoni Skokowski). Czyż ryba nie psuje się od głowy?
Avatar
dhfjhdskjhhgf / 22 grudnia 2008 o 09:21
0
BOŻE ALE WY JESTEŚCIE WIEŚKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i to całe wasze opole też
Avatar
związek / 12 września 2008 o 16:23
0
Wszystkie rzeczy nieprawe i nikczemne dokonywano pod osłoną ciemności w aureoli tajemności. Wszystkie niegodziwości tego świata dokonywano w tajemniczości, wszystkie związki tajemne prowadzą do wynaturzeń. Jak sądzicie nasi radni wtajemniczeni są wyjątkiem?
Otóż tajemny spisek naszych władz nie prowadzi do prawości i uczciwości.
Avatar
matka polka / 10 września 2008 o 23:19
0
Joanna Członek napisał:
Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek.
Wybacz mi Zdziwiona przewrotność:
Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira?
Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.


Czy Ty obrońco antka zdajesz sobie sprawę ile dzieci cierpi z powodu tego byłego przewodniczącego (obecnie radnego wtajemniczonego).
Zdajesz sobie sprawę z tego co robią wtajemniczeni? antek nawet odgrywa w tej grupie znaczącą rolę.
Czy nie wiesz ile ludzi nie jest w stanie wiązać koniec z końcem, a ten udający świętoszka zakłamaniec podstępnie z układem rozkrada kasę publiczną.
Myślisz,że układ daje za darmo kasę na ładne oczy antka? Układ robi swoje kantki,a antek im się odwdzięcza w głosowaniach.
Na tej zmowie polega wzajemna adoracja,która przykrywa wszystkie brudy gminy.
Wybierać ich nie wybrała większość, zdobyte głosy kupczeniem od meneli to nie powód do dumy-prawda?


Czy Ty obrońco antka zdajesz sobie sprawę ile dzieci cierpi z powodu tego byłego przewodniczącego (obecnie radnego wtajemniczonego).
Zdajesz sobie sprawę z tego co robią wtajemniczeni? antek nawet odgrywa w tej grupie znaczącą rolę.
Czy nie wiesz ile ludzi nie jest w stanie wiązać koniec z końcem, a ten udający świętoszka zakłamaniec podstępnie z układem rozkrada kasę publiczną.
Myślisz,że układ daje za darmo kasę na ładne oczy antka? Układ robi swoje kantki,a antek im się odwdzięcza w głosowaniac... rozwiń
Avatar
Joanna Członek / 10 września 2008 o 22:52
0
zdziwiona napisał:
Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego


Wierz mi - nie chodzi o obronę kogokolwiek.
Wybacz mi Zdziwiona przewrotność:
Wyobraź sobie,że ktoś wymienia Ciebie z NAZWISKA i pisze na forum,że Twoja matka to zdzira?
Jesteś w stanie wyobrazić sobie własną reakcję? Możesz ją opisać? Będę wdzięczna.
Avatar
zdziwiona / 10 września 2008 o 20:47
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.


Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego


Dziwię się że po kilku dniach znajdują się jacyś obrońcy tego przekręta Antoniego rozwiń
Avatar
Gość / 10 września 2008 o 20:33
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.

A ten Członek to nazwisko jakieś? Czy może przestałaś być kobitą, bo ci coś wyrosło z przodu?

A ten Członek to nazwisko jakieś? Czy może przestałaś być kobitą, bo ci coś wyrosło z przodu? rozwiń
Avatar
Były członek PZPR / 10 września 2008 o 20:11
0
Joanna Członek napisał:
Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.



Co chcesz na tym forum urządzić krwawą rzeź wśród czerwonych, wierz mi nie warto umierać za taką gnidę o której napisałem



Co chcesz na tym forum urządzić krwawą rzeź wśród czerwonych, wierz mi nie warto umierać za taką gnidę o której napisałem rozwiń
Avatar
Joanna Członek / 10 września 2008 o 20:04
0
Były członek PZPR napisał:
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.


Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta.


Tobie to dopiero się musiało w życiu nie udać jeśli jedyne, co ci pozostało to "przyjemność plucia na kogoś".
Myślę że nawet z pozycji takiego jak ty nieudacznika można wystąpić jak ktoś z jajami i podpisać się.
Ty jednak tego nie zrobisz bo jesteś tylko "członkiem" (w dodatku "byłym").
Tacy jak ty stanowią klęskę tego miasta. rozwiń
Avatar
Były członek PZPR / 10 września 2008 o 19:52
0
Antoni. Pamiętam go doskonale zwykła miernota partyjna. Za słaby by za dawnych czasów zrobić studia ale zostać dyrektorem szkoły chętnie. Jedyna jego zasada BMW (bierny, mierny ale wierny nie wiadomo komu) bo szybkie. Nie żałuję drania i pluć na niego to teraz przyjemność.
Avatar
??? / 10 września 2008 o 19:30
0
Basia napisał:
Ludzie! Dlaczego takie mendy zdominowały to forum?
Jest coś co Wam nie przeszkadza?
Ja jestem zadowolona,że jest w Opolu szansa na powstanie fajnego lokalu-a nie kolejnej mordowni.

A może należało by się wcześniej zastanowić dlaczego "takie mendy" rządzą Opolem ( ojcowie gminy, radni-jak Antoni Skokowski). Czyż ryba nie psuje się od głowy?
Zobacz wszystkie komentarze 155

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów

Sylwester Tułajew obiecuje Czubom pętlę, wiadukt i dojazd do torów 2 25

Swoje obietnice dla Czubów przedstawił dzisiaj poseł Sylwester Tułajew, kandydat PiS na prezydenta Lublina.

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów
galeria

W Lublinie odbędzie się casting. Popularny serial potrzebuje statystów 0 0

Kilkuset statystów potrzebuje ekipa serialu „Wojenne dziewczyny”, która zapowiedziała na najbliższą niedzielę casting w Trybunale Koronnym na staromiejskim Rynku.

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny]
film

Kler. Które kino w Lublinie pokazuje film Smarzowskiego? [seanse, godziny] 0 0

Kler. Kontrowersyjny film Wojciech Smarzowskiego w piątek wejdzie na ekrany. W którym kinie w Lublinie można go zobaczyć?

Uczniowie dostali ciągnik do nauki

Uczniowie dostali ciągnik do nauki 0 0

Uczniowie szkoły w Leśnej Podlaskiej dostali ciągnik. Będzie służył do zajęć praktycznych.

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia]
galeria

Pożar wieżowca w Lublinie. 5 zastępów straży na miejscu [zdjęcia] 13 2

Pożar elewacji wieżowca przy ul. Paganiniego. Na miejscu jest 5 zastępów straży pożarnej.

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie

Chirurdzy z wielu krajów na kongresie w Lublinie 0 0

700 specjalistów z Europy, USA, Kanady i Azji ma przyjechać na Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej, który zaczyna się 27 września w Lublinie.

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto

Miała 60 km do szpitala, zaczęła rodzić. Policjanci pilotowali auto 3 2

Liczyła się każda minuta, a mężczyzna nie znał drogi do szpitala, o pilną pomoc poprosił puławskich policjantów. Dzięki pilotażowi mundurowych, 34-latka na czas dotarła trakt porodowy.

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci

EMOstrefa w szpitalu w Zamościu. Lepsze warunki dla rodziców i dzieci 1 0

W Zamojskim Szpitalu Niepublicznym powstaje EMOstrefa. Rodzice najmłodszych pacjentów będę mieli lepsze warunki do przebywania ze swoimi dziećmi.

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy
30 listopada 2018, 20:00

Przedwojenne andrzejki. Potańcówka w Teatrze Osterwy 0 0

Teatr zaprasza na… potańcówkę. Do tańca zagra Mała Orkiestra Dancingowa. Można już rezerwować miejsca, koszt biletu to 150 zł od osoby

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka?

Wypadł z drogi, dachował na polu. Przestraszyła go ciężarówka? 0 6

Dwie osoby trafiły do szpitala po tym jak samochód osobowy wypadł z drogi i dachował na polu. Kierowca tłumaczył, że przestraszył się jadącej z naprzeciwka ciężarówki.

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów

Wybory samorządowe 2018 - Janów Lubelski, Dzwola, Potok Wielki, Batorz, Godziszów, Chrzanów. Kandydaci na wójtów 0 0

Wybory samorządowe 2018. Lista kandydatów na wójta w powiecie janowskim

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina

"Nie będę ściągać imigrantów" - obiecuje kandydat na prezydenta Lublina 1 20

O swoich pomysłach na „politykę migracyjną Lublina” opowiadał dziś kandydujący na prezydenta miasta poseł Jakub Kulesza startujący w wyborach z komitetu „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”.

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu

Przejechał jej po stopie wózkiem widłowym. 22-latka w szpitalu 0 5

22-latka trafiła do szpitala po tym jak kierowca wózka widłowego przejechał jej po stopie.

Obieraczki kapuściane w Skansenie
30 września 2018, 14:00

Obieraczki kapuściane w Skansenie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na pokaz obieraczek kapuścianych, który odbędzie się 30 września o godz. 14.

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek

Kandydat częstuje kiełbasą, zapowiada promocję na stacji paliw i domowy trunek 37 8

Wyborców nie można częstować alkoholem. Kaszanką tak, o ile jest faktura. Takie wskazówki otrzymują kandydaci Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Tymczasem jeden z nich zaprasza na „promocję” na stacji paliw swojej żony, na której pojawi się m.in. „domowy trunek”

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!