Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partnera na studniówkę pilnie poszukuję

Utworzony przez Łukasz, 22 stycznia 2011 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Ja bardzo chętnie wybiorę się z kimś na studniówkę - jestem z Lublina. Mój mail lukaszlbn1986@poczta.fm. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z miłą chęcią wybiorę się na 100-dniówkę z Panną z Lublina i okolic, jeśli nie masz się z kim udać na bal maturzystów napisz -> emsi109@wp.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pójdzie któryś z was ze mną..? jestem trochę przy tuszy i nie za ładna.. i nie chcę żeby ktoś podrywał moje koleżanki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyny głowa do góry, wokół was jest pewnie mnóstwo znajomych. Śmiało podejmować decyzję, i prosić chłopaków. Chodzi tylko aby dobrze się bawić - prawda ?. To samo działa w drugą stronę. Nie ma co czekać chłopaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@rozczarowana A nie masz jakiegoś znajomego z kim możesz pójść? Chociaż ja w sumie, tez zabierałem dwa lata temu na studniówkę dziewczynę poznaną przez neta ;D i fajnie było okazało się że mamy z nią wspólnych znajomych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Łukasz~ Ja bardzo chętnie wybiorę się z kimś na studniówkę - jestem z Lublina. Mój mail lukaszlbn1986@poczta.fm. Pozdrawiam ~Studniowkowy.partner~ Z miłą chęcią wybiorę się na 100-dniówkę z Panną z Lublina i okolic, jeśli nie masz się z kim udać na bal maturzystów napisz -> emsi109@wp.pl. brak na bowara?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
~Łukasz~ Ja bardzo chętnie wybiorę się z kimś na studniówkę - jestem z Lublina. Mój mail lukaszlbn1986@poczta.fm. Pozdrawiam ~Studniowkowy.partner~ Z miłą chęcią wybiorę się na 100-dniówkę z Panną z Lublina i okolic, jeśli nie masz się z kim udać na bal maturzystów napisz -> emsi109@wp.pl. brak na bowara?
ale beznadzieja :/ nie dość że ktoś płaci za studniówkę za dwie osoby i was zaprasza i chcecie jeszcze za to kasę?!?!?! ja jak szukałem dwa lata temmu partnerki na studniówkę to nikt nie chciał pieniędzy za to żeby pójść z kimś... przecież tu liczy się zabawa! a nie to żeby jeszcze kasę wyłudzić... bo rzeczywiście dziewczyna robi łaskę że Was zabiera na studniówkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
@rozczarowanaA nie masz jakiegoś znajomego z kim możesz pójść? Chociaż ja w sumie, tez zabierałem dwa lata temu na studniówkę dziewczynę poznaną przez neta ;D i fajnie było okazało się że mamy z nią wspólnych znajomych...
no niestety... ale bałabym się iść z kimś poznanym przez neta... Chłopakowi latwiej, dziewczynie nie bardzo.. zresztą i tak nikt nie zechce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowana napisał:
zresztą i tak nikt nie zechce.
Z takim podejściem to na pewno nie znajdziesz. Wyjrzyj na świat w końcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
ale beznadzieja :/ nie dość że ktoś płaci za studniówkę za dwie osoby i was zaprasza i chcecie jeszcze za to kasę?!?!?! ja jak szukałem dwa lata temmu partnerki na studniówkę to nikt nie chciał pieniędzy za to żeby pójść z kimś... przecież tu liczy się zabawa! a nie to żeby jeszcze kasę wyłudzić... bo rzeczywiście dziewczyna robi łaskę że Was zabiera na studniówkę...
To jak celebryci i aktorzy z seriali które tak chętnie oglądacie, najważniejsze się napić za darmochę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To jak celebryci i aktorzy z seriali które tak chętnie oglądacie, najważniejsze się napić za darmochę
bez kitu najważniejsze że jest okazja do zabawy @rozczarowana ja poznałem owszem dziewczynę przez neta, ale potem się z nią spotkałem w realu i dobrze było ;p a potem już próby poloneza i studniówka ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie mozna sie oglosic na jakim forum portalu?? Sam bym chetnie poszedl:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojde Cheetnie na stuniowke nawet na wesele:)) Lubie sie bawic wsytdu nie przyniose! przystojny mily bez nalogow!! Trzeba z zycia czerpac kazda sekunde wiec trzeba korzystac:)) kontakt; ostry08@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy może czerpać z życia radość. Potrzeba do tego zgody tej drugiej osoby. Jak nie chce to przecież jej nie zgwałcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studniówka tuż,tuż. Jeszcze tylko 3 dni:) chciałąbym aby była udana. Tez miaąłm problem z partnerem bo mój przyjaciel musi niestety jechać w tą sobote na studia na egzamin zaliczeniowy- i co zrobić ;/. Dziś włąsnie kumpla sobie innego zaąłtwiam,mam nadzieje że również będe sie znim dobrze bawiła ,o ile sie zgodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chętnie pojdę na studniówkę jako partner pisać na gg 39027324
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tancerz napisał:
chętnie pojdę na studniówkę jako partner pisać na gg 39027324
Ale płacisz połowę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam partnerki na studniówkę która odbędzie się 8 lutego 2012 roku. Moje gadu gadu: 39535072
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To normalne jest, na świecie praktykowane od dawien dawna. Partner na studniówkę do wynajęcia , czy partner na wesele do wynajęcia Partnera na studniówkę, partnera na wesele znajdziesz także na portalu Przyjaciel Do Wynajęcia , wiele osób skorzystało z tego i są zadowoleni )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukasz partnera na studniówkę?? oczywiscie za free napisz gg 6819900 nie pije alkoholu mam auto nie pale lubie tańczyć i ukonczyłem kursy tańca mam 180 cm wzrostu i jestem z KRAKOWA I najważniejsze nie będziesz sie wstydzić mojego wyglądu będziesz chętna napisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...