Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Partyjna wojna o żyłę złota

Utworzony przez ad, 15 lutego 2008 r. o 06:29 Powrót do artykułu
Województwo to nie gmina nalezy to jednoznacznie zrozumieć i realizować a jak się tego nie rozuie to kury należy macać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co piszczy w biszczy? Może nie długo się dowiemy, bo to chyba schyłek pracy Wojewody. Żegnaj Gienia, Świat się zmienia i zobaczymy nowego "FACHOWCA" PSL`u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno trzeba opinii Rady? - Jak sobie Państwo przypomnicie to poprzednik - Piekarczyk został usuniety ze stanowiska mimo że opinia Rady Powiatu w Lublinie była negatywna - PIS to wcale nie przeszkadzało, a terz raptem im to przeszkadza - Dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak. Bo w PSL sa sami "Fachowcy"! Pokazali że nie umieja rzadzić w województwei wczesniej. teraz rozwalili dobra koalcije PO_PiS. Bo sie stołków zachciało dla swoich partyjnych kolezków. Precz z zielona zarazą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtube.com/watch?v=hJhYevnP9rg&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno oderwać przyrośniętych do foteli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla nich nie ważna jest opinia Rady Miasta ani dobra kondycja funduszu, ważne żeby ten konus Łopata mógł się zemścić za odwołanie tego tchórza Piekarczyka i żeby ten zielony niedorozwój mógł wrócić na swój stołek. Kiedy wreszcie nasi wyborcy zrozumieją że zielonym nie zależy na dobru regionu czy obywateli naszego wojewodztwa, im zależy tylko żeby jak najwięcej udrzeć dla siebie, coś przekręcić wypić i pośpiewać, taka prowincjonalna chołota. Ale nie można im odmówić zmyślności i uporu w działaniu. Ten artykuł na zlecenie żeby ośmieszyć proboszcza Przecha to bardzo zmyślne zagranie przed wyborami, żeby osłabić prawicę w Bełżycach, ale mam nadzieję że wyborcy to właściwie odczytają i nie dadzą się zwieść tym żądnym władzy wieśniakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pazerni Szantarzyści Lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jak odwoływał w zeszłym roku Piekarczyka to nie interesowała ich opinia Rady Powiatu w Lublinie. Wyrzucić tego nieuka Kowalczyka z fotela prezesa w taki sam sposób jak to nas nauczył robić PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś PiS chciał delegalizować SLD i uznać ją za organizację przestępczą.Dziś proponowałbym zdelegalizować PiS za te wszystkie przekręty jakich dopuściła się ta partia w ciągu dwóch lat rządzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toż to skandal!!!! Wydać 127 tyś na promocję Kowalczyka i PiS, przecież te pieniądze można było przeznaczyć na inne cele.Tą sprawą powinna zająć się prokuratura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu streszczenia ze spotkania prof. Michalczyka z wojewodą i jej dyrektorem jestem w szoku. Ludzie!!!! Przecież to jest najzwyklejszy gang. Metody jak w mafii. Wojewoda występuje w roli capo di tutti capi, a jej dyrektor wciela się w rolę płatnego zabójcy. W tej chwili przypomina się sejmowe wystąpienia premiera Tuska, który prosząc o zaufanie zapewniał, że nie będzie układów i kolesiostwa partyjnego w obsadzaniu stanowisk państwowych. Tych "zielonych ludzików" powinno się wywalić jak najszybciej z pracy i wysłać tan skąd przyszli. Najlepiej do ciężkiej pracy fizycznej, aby nauczyć ich szacunku do drugiego człowieka, szacunku do państwa i urzędu jaki przyszło im sprawować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...