Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pęcznieją portfele posłów

Utworzony przez markus-46, 3 stycznia 2008 r. o 12:27 Powrót do artykułu
to trochę lekka przesada ludzie nie mają co do garnka włorzyć a panowie posłowie myślą tylko o podwyrzkach dla śiebie 3000zł podwyżki to chyba kpina z wyborców. wstyd panowie posłowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rozbój w biały dzień i całkowite znieważenie i upodlenie zwykłych obywateli w tym Kraju. Podwyżki dla pOsłów, podwyzki dla byłych prezydentów i premierów, bo za 6000zł to oni nie mogą żyć godnie!!! Natomiast godnie żyją emeryci za 600zł emerytury i renciści za 443zł renty!!! I ja głupi głosowałem na P.O. wierząc, że w końcu w tym kraju będzie normalnie. Oszukali mnie i nie tylko mnie faszerując mnie kiełbasą wyborczą, której strawić nie mogę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKANDAL, SKANDAL I JESZCZE RAZ JEDEN WIELKI SKANDAL !!!!!!!! RACZEJ NIE MUSZE UZASADNIAC DLACZEGO!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak.Były problemy z bydżetem,na kancelarię Tuska i kaczy dwór,to trzeba było rzucić podwyżki (p)osłom,którzy przyklepali budżet.I po krzyku. Każda nowa kadencja sejmu,to karierowicze nastawieni WYŁACZNIE na łatwe pieniądze z sejmu i różne inne profity. A kiedy będą podwyżki dla pielęgniare,dla rencistów i emerytów? Ostatno przebąkuje się,że emerytury BYŁYCH prezydentów są śmiesznie niskie i należało by im podwyższyć. Dlaczego taki Kaczorowski (prezydent na uchodźctwie)-obywatel brytyjski,ma otrzymywać polską emeryturę na którą sobie nie zapracowal? Dlaczego taki Wałęsa-starszy wózkowy w stoczni i pomocnik elektryka ma otrzymywać wyższą emeryturę?Ciekawe jaką miałby emeryturę gdyby nadal pracował (o ile by jeszcze pracował) jako ładowacz akumulatorów do wózków elektrycznych :Stalowa Wola".Ciekawy jestem na co potrzeba Kwachowi więcej pieniędzy?Ile by dostawał jako starszy instruktor KW PZPR (gdyby nadal pracował?).Przecież on już nie będzie studiował nawet zaocznie,bo do tego nie ma głowy.A podnosić mu emeryturę aby tylko miał na alkohol,to już przesada.A gdzie ustawa o przeciwdziałaniu alkoholizmowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ! jak widać to jest jeden z ważniejszych priorytetów nowej władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikocie jestem bardzo ciekaw w jaki sposób będzie mozna się z Panem i innymi posłami skontaktować lub mieć zaszczyt spotkać w biurze poselskim. Obiecuję, że będę to sprawdzał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....... doświadczylem tego, że z Panem posłem Michałkiewiczem nie mialem szansy się spotkać w ważnej sprawie spolecznej, mimo zabiegania o to przez kilka miesięcy. Inni, pewnie podobnie, potrzebują elektoratu jedynie przed wyborami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...