Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pierwsza sesja sejmiku województwa. Dla kogo stanowiska?

Utworzony przez Gość, 26 listopada 2014 r. o 20:23 Powrót do artykułu
A w Warszawce po staremu,cały czas  " komuszka zakażna " dlatego nadal stoimy w miejscu, wręcz cofamy się już tak od ośmiu lat
Niektórzy cierpią też na ataki Paranoi i Schizofrenii, a w ostatnich latach zdiagnozowano nowe schorzenie zwane Zespołem Macierewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy cierpią też na ataki Paranoi i Schizofrenii, a w ostatnich latach zdiagnozowano nowe schorzenie zwane Zespołem Macierewicza.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wydaje mi się, że miasto Lublin jak i cały region cofał się od ośmiu lat! proszę mi wskazać dziedziny w których nasze miasto zanotowało cofnięcie w rozwoju! zapomnijmy o władzy, o samorządowcach, o dopłatach unijnych, tylko skupmy się na tym cofaniu, co takiego się wydarzyło, że miasto Lublin się cofnęło w ciągu ośmiu ostatnich lat, rzeczowo, merytorycznie poproszę
 " Gdy nie idziesz do przodu to znaczy ze się cofasz "                                                   Igor Hesske                                                               
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy cierpią też na ataki Paranoi i Schizofrenii, a w ostatnich latach zdiagnozowano nowe schorzenie zwane Zespołem Macierewicza.
Maciarewicza ?? chyba cię POgiełło !!!!  chyba przodownika Niesiołowskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Celina Stasiak nie jest od czterech lat prezesem Okręgu w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
???נאצי
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie świnie najlepiej się integrują przy wspólnym korycie. A frajerzy przy urnie.......pogrzebowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne Piechociński z Kopacz zdecydowali kto ma rządzić w Lublinie! Bzdura goni bzdurę, wstyd i hańba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 " Gdy nie idziesz do przodu to znaczy ze się cofasz "                                                   Igor Hesske                                                               
dobrze, zadam inaczej pytanie bo widzę że nie tędy droga! czy w Lublinie przez ostatnie 8 lat naprawdę nic się nie zmieniło? tak pytam z ciekawości i z lekkim niedowierzaniem bo wydaje mi się, że zmiany widać gołym okiem, dodam od razu że zmiany na lepsze. ale mogę być w błędzie więc proszę o wskazanie przyczyn cofania bądź też zaniechania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, zadam inaczej pytanie bo widzę że nie tędy droga! czy w Lublinie przez ostatnie 8 lat naprawdę nic się nie zmieniło? tak pytam z ciekawości i z lekkim niedowierzaniem bo wydaje mi się, że zmiany widać gołym okiem, dodam od razu że zmiany na lepsze. ale mogę być w błędzie więc proszę o wskazanie przyczyn cofania bądź też zaniechania
oczywiście że się zmieniło i to na lepsze byłem w Lublinie w tamtym tygodniu po prawie 8 latach od zakończenia studiów i naprawdę w mieście jest lepiej, najbardziej to chyba widać z drogami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...