Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No proszę Żuk ....... To cwaniak tu i tu się pcha dla władzy. O nie nie zagłosuje na niego.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz innych problemów tylko agitacja? "O nie, Żuk pcha się do władzy, nie zagłosuję na niego". Tak tak, został TYLKO Sprawka. Dajcie sobie spokój bo to żałosne, i tak Sprawka nie wygra bo wyborcy Wojciechowskiego i Sierakowskiej zagłosują w zdecydowanej większości na Żuka. Może i zagłosowali by na Sprawkę ale dzięki szefowi partii JK każdy z nas - potencjalnych wyborców - ma PiS w głębokiej du***. I taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w tv Błaszczak...loleżka Sprawki. Pokaż mi swoich przyjaciół, a powiem Ci kim jesteś. Kim więc jest Sprawka? hmm... no tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałam na Pana Żuka do Sejmiku cieszę się że będzie współrządził Miastem. Teraz też na Niego zgałosuję. Widać, że bardzo angażuje się w to co robi, a nie tylko "gada"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Nie masz innych problemów tylko agitacja? "O nie, Żuk pcha się do władzy, nie zagłosuję na niego". Tak tak, został TYLKO Sprawka. Dajcie sobie spokój bo to żałosne, i tak Sprawka nie wygra bo wyborcy Wojciechowskiego i Sierakowskiej zagłosują w zdecydowanej większości na Żuka. Może i zagłosowali by na Sprawkę ale dzięki szefowi partii JK każdy z nas - potencjalnych wyborców - ma PiS w głębokiej du***. I taka prawda.
Sam uprawiasz agitację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk startował i do sejmiku i na prezydenta - wszystko dla władzy(kasy)....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam uważam jako lubelak że Lublinem powinien rządzić Sprawka i basta a reszta niech się schowa!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wąsaty B, wreszcie zrealizuje film o swoich rodzinnych stronach czyli Miączynie, którego filmowa nazwa brzmi: Kleszczele. Scenariusz powstał na motywach przygody rodzinnej z udziałem proboszcza, wikarego, żony i córki oraz jego samego. Film o zdradzie, miłości i wiejskich klimatach prawie jak "Ptaki ciernistych krzewów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tak czuję że jak PSL obejmie władzę w województwie to następnym projektem kluczowym z funduszy EU będzie Port Kosmiczny w Niedźwiadzie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PiS to jest głupi zamiast dogadać się z PSL to wolą patrzeć jak im marchewka sprzed nosa ucieka - zmarnowane głosy całego województwa, chociaż na Sprawkę jeszcze zgłosuje ale to mój ostatni mandat zaufania dla PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
erotoman napisał:
Pan wąsaty B, wreszcie zrealizuje film o swoich rodzinnych stronach czyli Miączynie, którego filmowa nazwa brzmi: Kleszczele. Scenariusz powstał na motywach przygody rodzinnej z udziałem proboszcza, wikarego, żony i córki oraz jego samego. Film o zdradzie, miłości i wiejskich klimatach prawie jak "Ptaki ciernistych krzewów".
Mam nadzieję, że jako naoczny świadek skleszczenia dostanę małą rólkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
a PiS to jest głupi zamiast dogadać się z PSL to wolą patrzeć jak im marchewka sprzed nosa ucieka - zmarnowane głosy całego województwa, chociaż na Sprawkę jeszcze zgłosuje ale to mój ostatni mandat zaufania dla PiS
Tylko "do tanga trzeba dwojga". PSL nie chce wspólnie pracować z największą siłą w sejmiku, ponieważ przekalkulowało sobie, że jest to dla nich nie opłacalne. Po pierwsze z tej racji, że PSL i PIS maja bardzo podobny elektorat i przez to ze sobą konkurują, a po drugie wpływ na taki kształt lubelskiej koalicji ma koalicja w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
a PiS to jest głupi zamiast dogadać się z PSL to wolą patrzeć jak im marchewka sprzed nosa ucieka - zmarnowane głosy całego województwa, chociaż na Sprawkę jeszcze zgłosuje ale to mój ostatni mandat zaufania dla PiS
Spadaj matole do Torunia, tam chętnie przyjmą mięso armatnie na potrzeby dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znów nierób Pruszkowski, jako kandydat na eksponowane stanowisko, co po 8 latach rządzenia Lublin zostawił "wsamraśny" ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co towarzyszu Czerniak. Nie ma koalicji nie ma stanowisk. Gdyby był koalicja z Sierakowską to i w województwie by był członek zarządu i w miescie koalicja. A tak lipa. Kumple powinni pana pogonić. LSD niby zrobiło wynik a praktycznie nigdzie nie współrządzi. I za to powinno się taki jak pan i Napieralski beton rozliczyć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłoby się dużo szybciej MPKiem gdyby zbiorowo większość z nas zrezygnowała z samochodu na rzecz autobusu. Parę miesięcy temu kupiłem sobie taki bilet miesięczny żeby się nie wku....c cały czas jadąc na sprzęgle i jedynce. Tylko że jest pełno wygodnych samolubów co to mogą ale nie chcą dojechać do pracy autobusem bo cwaniaczkowi albo paniusi coś się stanie jak 20 minut w autobusie postoi !!! Ludzie opamiętajcie się trochę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pruszkowski przez 8 lat zrobił 3x światła /na I górze sławinkowskiej żeby mieć dobry dojazd do swojej posesji,poza tym nic. Jedyny Prezydent który zrobił deptak na krakowskim, z pełnym remontem ulicy to Bryłowski i chwała mu. Nowy Marszałek mówi że "nawet Lubelszczyżnie się należy" super szanowny panie,żebyśmy tylko nie musieli mówić jakie województwo-taki marszałek, bo póki co od 20 lat rządzi Lubelszczyzną cały czas PSL i jest jak jest czyli Polska B a nawet CD!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TA CIOTA KANDYDOWAŁA NA MARSZAŁKA??JA P....GOŚC BEZ MORALNOŚCI I KOMPLETNE DNO!!BĘĄC TAK MIERNYM POLITYKIEM, TAK BEZNADZIEJNYM PREZYDENTEM,TA CIOTA CHCIAŁA RZOP....DO KOŃCA LUBELSZCZYZNĘ!!??BRAWO PANIE HETMAN!!!DOBREGO RZĄDZENIA ŻYCZĘ I SUKCESÓW!!PRZECZ Z CIOTAMI W STYLU PRUSZKOWSKIEGO!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już i tak w Warszawce na Lublin mówią "moherowo - jedyne miasto wojewódzkie gdzie wybrano PIS" (to tak w duchu komentarzy). Nie jestem za PO ale za ludźmi, którzy coś robią - niestety wyborca ma do wyboru "mniejsze zło" a nie kogoś kogo można z ręką na sercu poprzeć. Widzę, że nikt tu nie się nie zastanowi nad problemem pieniędzy dla Lublina. Wiadomo jak pieniądze dla województwa dzieli PO i PSL - to kto ich nie otrzyma? Jak prezydentem zostanie Sprawka - z radą miasta z PIS - NIE OTRZYMA PIENIĘDZY MIASTO LUBLIN ze względu na rządzących. Nikt rozsądny nie da kasy przeciwnikom politycznym. Będzie się działo..... ale w terenie Grabczuk do Chełma będzie pchał kasę, Sosnowski do Radzynia (patrz. basen niezgody z Parczewem) i do miast gdzie rządzi PSL i PO a nie do Lublina - proste wytrącić oręż przeciwnikowi z rąk - pokazać że nic nie robi - a z pustego to i Salomon nie naleje. Popatrzcie na miasta powiatowe - jak się Biała, Radzyń, Międzyrzec, Chełm remontują - dostały kasę od zarządu województwa, a Lublin...d*****pa i jak wybiorą prezydenta z PIS współczuję, przy Żuku może z PIS kilka osób przejdzie na stronę PO i coś się uda uszczknąć dla miasta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe po co Czerniak popierał kandydaturę Hetmana? Dla wstępnej wobec niego wazeliny,czy oby nie wnioskował o zabranie stołka szwagrowi? Tak czy owak Jacuś bez samochodzika sŁużbowego i komóreczki,nie mówiąc o innych profitach.Tak czy owak nic nowego i dobrego w sejmiku i urzędzie nie będzie się działo.Sztandarowa inwestycja PSL-u/teatr w budowie 36 lat/ma szansę ruszyc do przodu ,czy nie?Eternit po dwoch latach funkcjonowania ustawy zacznie być zdejmowany z dachow ?Do tej pory tylko wychodziŁy na ten cel pieniądze i to jest zasługa/jedyna zresztą/Sosnowslkiego,znawcy od udoju krów!Sobczak mimo swej nieudolności i kŁamstw dalej w zarządzie województwa.Pewnie w tej kadencji ogrodzą lotnisko w Świdniku,ale czy rozliczą posła Starownika/PSL/ z pieniędzy,ktore zebrał na lotnisko w Niedżwiadzie?/tylko z urz.marszałk.-125000 zł/.Sobczak członek zarządu ,ale takze przew.RN portu lotniczego w Lublinie i nie przeszkadza mu brać w zarzadzie i w RN pieniądze za pracę w tych samych godzinach.Nie wystarczy zmienić nazwiska marszaŁka jak cały mechanizm zepsuty!NależaŁo zmienić wszystkie nazwiska i naprawic najpierw mechanizm,bo tak tylko się dalej zadłuży województwo i nic z tego nie bedzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...