Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Płacowa Polska B. Na wschodzie zarobisz dużo mniej

Utworzony przez buhhaha, 24 lutego 2015 r. o 15:29 Powrót do artykułu
a dlaczego nikt się nie zainteresuje tym że ludzie po 4,5/h pracuja po 300 h na zlecenie?????????????????????????????????????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No można się tylko popłakać ze śmiechu i żalu, że te wszystkie programy konwergencji (czyli po polsku zbieżności) cos słabo działają. Tak na marginesie Polska przystąpiła do UE, kiedy ta jest słaba i nie ma dobrego pomysłu na istnienie w przyszłości. Putin to wyczuł i właśnie pokazuje co myśli o UE, nieprawdaż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak jest dominanta w polsce zachodniej, a jaka w polsce wschodniej ???         dominanta - jest to wartość dominująca, czyli jeśli dominanta wynosi 1500zł to znaczy że najwięcej osób spośród całej grupy zarabia 1500zł.     Mediana fakt faktem jest wartością środkową, z tym że warto powiedzieć jeszcze o wartościach skrajnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ankieta żle skonstruowana;( Nie miałam możliwości napisać moich rzeczywistych zarobków, ponieważ pracuję na pełen etat a zarabiam 1000zł. Nie ma takiej możliwości, a Umowa na 1/2 etatu. Tak się pracuje na lubelszczyżnie;(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 WITAM  .Zyje w LUBLINIE  od urodzenia , co tutaj sie wyprawia to głowa  , pozamykali zaklady i   ktore produkowaly daną rzecz a teraz za składanie na palecie towaru za 1.3  tys zl  jeszcze nie widziałem grabi  żeby grabiły od siebie ....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko debil pracuje za 5zł /godz. Nikt normalny nie poniży się do tego stopnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj w Lubelskim są sami zlodzieje nie pracodawcy!!!1200 na rekę i się ciesz. Bydlaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie dziwić prywaciarzom, jak rząd pomiata swoimi pracownikami, ponieważ pracownicy budżetówki maja już 8 rok zamrożone place i ich wynagrodzenia to niejednokrotne nainizsza krajowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać wyraźnie gdzie rządzi PSL prawda? Ten pseudopolityczny nowotwór zabija wszystko. U mnie w powiecie i gminach też ten zielony badyl siedzi i jest tragedia, wszystko co się dało wyprzedane, powstają tylko markety, w gminach gdzie pogoniono gumofilce już po jednaj kadencji zaczęło robić się lepiej, niestety te gminy są wykluczane ze współpracy z gumofilcowym powiatem, a mimo utrudnień i tak się rozwijają lepiej niż reszta pod rządami PSLowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dość, że zakłady pozamykane to jeszcze sprowadzają towary z innych krajów. Rolników upokorzyć i podwyższyć płace urzędnikom... Mój kraj taki piękny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uwierzcie ze jakby wybuchła wojna nigdy w życiu nie walczyłbym o to bagno, ucz sie czlowieku wiele lat a pozniej pracuj i tak za najnizsza krajowa. rolników nie potrzeba robotnicy nie maja gdzie pracowac kopalnie upadaja porazka w tym kraju! oddajmy to pod władze niemiec to przynajmniej sobie pozyjemy NORMALNIE. dziwia sie ze ludzie kradna czy handluja narkotykami, a co maja robic jak nie ma pracy i perspektyw a rodzina głodna ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko debil pracuje za 5zł /godz. Nikt normalny nie poniży się do tego stopnia.
To lataj do pośredniaka po socjal. Jak cię kiedyś człowieku przyciśnie to będziesz pracować i za 3zł/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lataj do pośredniaka po socjal. Jak cię kiedyś człowieku przyciśnie to będziesz pracować i za 3zł/h.
Barani łbie !!!!  pokaż im pajacu że można pracować i wyżyć za 3-5 zł na godzinę a będziesz za takie pieniądze robił do końca życia " w UE minimum jest 8.5 eur x 4.20,umiesz liczyć pajacu to licz a nie daj się dymać "a gdy pracodawca zobaczy że nie ma już jeleni i murzynów za taką stawkę to będzie już wtedy szukał za 20 zł na godz " to i tak będzie nadal mało "no ale Polak jest Polakiem i głupi jest jak Polak,każdy na świecie wie i ci powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lataj do pośredniaka po socjal. Jak cię kiedyś człowieku przyciśnie to będziesz pracować i za 3zł/h.
Nie należy nigdzie latać tylko kosy na sztorc i po tych złodziei na Wiejską,raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W artykule słusznie zauwazono, że najlepiej zarabia się w bankowości i informatyce. Ja ukończyłem informatyke w Wyższej Szkole Przedsięiorczości i Administracji w Lublinie, gdzie nauczanie ma bardzo praktyczny wymiar. Już na drugim roku dostałem propozycje pracy za 2600 zł brutto. Po ukończeniu studiów i akademii CISCO zarabiam teraz ponad 5 tys. i jestem spokojny, że pracy nie zabraknie mi przez najbliższych wiele lat. A jednocześnie na co dzień obserwuję, jak nowoczesne rozwiązania informatyczne likwidują miejsca pracy. Odpadają głównie ci, którzy nie potrafią sprawnie korzystać z komutera i specjalistycznego oprogramowania. Dlatego uważam, że zajęcia z informatyki powinny być nieodłączną częścią każdego kierunku studiów. To jednak teorai, ponieważ w publicznych uczelniach zajęcia prowadzą profesorowie, którzy nawet maila nie potrafią odebrać, tylko robią to za nich ich asystenci. I ci sami profesorowie wypowiadają się później publicznie, że młodzi ludzie nie potraia niczego i prezentują niski poziom. To jest taki paradoks dzisiejszych czasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lataj do pośredniaka po socjal. Jak cię kiedyś człowieku przyciśnie to będziesz pracować i za 3zł/h.
Czytam i oczom nie wierzę,przecieram oczy ze zdumienia, że są jeszcze tacy idioci !!!!  wypracuj sobie ciulu jeszcze emeryturę z tego !!!  ech......................przyciskać to tylko mnie kupa może !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedmioty ścisłe, a szczególnie osoby po informatyce mają dzisiaj wzięcie w corazbardziej skomputeryzowanych firmach. Na Wyspie nauczyłem się tego, ze informatyk musi ciągle się uczyć by być aktualnym w programowaniu, bo teraz w mojej pracy jest to dla mnie plus, że ciagle interesowałem sie programowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warzne ile jest na papierku napiszcie ile dostajecie po odtraceniu podatkowi tych innych pierdół na reke  na przezycie .Kieruje to pytanie do kobiet ja rownież jestem  z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak opłaciło się po ukończeniu wybranego kierunku na WYSPA wyjechać na zachód kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...