Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Platforma w natarciu. Posłowie ruszają w objazd po miastach Lubelskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2016 r. o 08:15 Powrót do artykułu
Spotkają się w knajpach tam jest najtańsze piwo dla uczestników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma Janowa lubelskiego na liście.lubelszczyzna może pobierać nauki w janowie jak skutecznie wyeleminować liberała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje nie skorzystam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za późno, za późno. Nie wybaczę wam straconych 8 lat, niewykorzystanych szans, kolesiostwa, oderwania się szybkiego od problemów ludu, pychy, umożliwienia własną nieudolnością dojścia do władzy pisiorom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że sama hołota pisowska tu komentuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to są prawie te same nazwiska dzięki,którym mamy teraz PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O dzikim wschodzie sobie przypomnieli. Trochę za późno. Jeśli mnie pamięć nie myli to na te "niecywilizowane" tereny poprzednia władza przez 8 lat nie zapuszczała się. Z Wszawki nie widziano wschodu tylko zachód Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak do nas przyjadą to ide pomaske
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że hołota peowska ma Bul d..y od jesieni 2015 hahaha jesteście pozamiatani cwaniacy i kombinatorzy. Przyjadą dalej nawijkę strzelać o programie ,ale głównie spotkanie będzie opierało się na pluciu na Kaczora i Pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy karpinski do pulaw przyjezdza i interesuje sie naszym miastem pracy szuka dla dzieci :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO co tu się kręcą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po po to sie tu kreci bo pis oszukal wschod i cala Polske. Zamiast dobrej zmiany i fachowcow dal nam pazernych, nic nie potrafiacych misiewiczow. Zakpili z Polakow. Czas oderwac te swinie od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński chłopie ty idż się umyj ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co im chodzi?- przecież "ten kraj to ch.. ,d..a i kamieni kupa"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zasługujecie na mój głos.Aby przez 8 lat nie zamknąć w piedlu Ziobry czy Kamińskiego, żenada.Na co teraz liczycie.Z taką skutecznością to zapraszam do programu rolnik szuka żony albo tańca z gwiazdami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą się pokazać. Żebyśmy poznali ryje zdrajców Polski i wiedzieli, kogo trzebq będzie posadzić. A to ich nie minie, nawet jak PIS przestanie rządzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
O co im chodzi?- przecież "ten kraj to ch.. ,d..a i kamieni kupa"
I "ch.j tam z Polską wschodnią",a teraz szukają poparcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowni państwo, jesli nie wiecie jaki poziom reprezentuje pis, jego politycy i wyborcy, to przeczytajcie niektóre komentarze poniżej. Czy w kraju takich ludzi chcemy żyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im już dziękujemy tak samo kolejnemu wcieleniu uw - "nowoczesnym" Ryśkom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za HIPOKRYZJA!!!Karpiński który mówił cyt."ch...j z tą POLSKĄ WSCHODNIĄ ..." teraz śmie zabiegać o nasze poparcie!?Byłem wyborcą PO i nigdy więcej ani ja ani moja rodzina ani nikt z moich przyjaciół nie odda na Was głosu! A Mucha raczyła odwiedzić swoich wyborców na lubelszczyżnie to może wytłumaczy czemu przed wyborami nie poinformowała opinii publicznej o swoim rozwodzie i przeprowadzce do Warszawy?A może Wilk przyzna jak to było z tymi kopertami dla Czubińskiego które nosił?Zakłamanie i Fałsz bije od Was na kilometr!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...