Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 grudnia 2016 r.
8:02

Platforma w natarciu. Posłowie ruszają w objazd po miastach Lubelskiego

57 80 A A
Niedawne spotkanie Klubu Obywatelskiego PO w Lublinie. Fot. Maciej Kaczanowski
Niedawne spotkanie Klubu Obywatelskiego PO w Lublinie. Fot. Maciej Kaczanowski

50 posłów Platformy Obywatelskiej spotka się dziś z mieszkańcami 14 miast województwa. W spotkaniach będą uczestniczyć parlamentarzyści z naszego województwa, ale też spoza regionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wśród nich także ci z pierwszych stron gazet. I tak w Zamościu z wyborcami spotka się m.in. przewodniczący partii Grzegorz Schetyna, a w Lublinie obok Joanny Muchy pojawi się była premier Ewa Kopacz. W Chełmie Grzegorzowi Raniewiczowi towarzyszyć będzie Tomasz Siemoniak, w Białej Podlaskiej wraz ze Stanisławem Żmijanem wystąpi Cezary Grabarczyk, w Puławach z Włodzimierzem Karpińskim – Rafał Trzaskowski, a w Kraśniku z Wojciechem Wilkiem – Borys Budka. Ponadto nasz region odwiedzą także m.in.: Małgorzata Kidawa-Błońska (Tomaszów Lubelski), Sławomir Neumann (Włodawa) Rafał Grupiński i Sławomir Nitras (Lubartów) i Marcin Kierwiński (Łuków).

Wizyty związane są z opracowaniem programu Polska Obywatelska 2.0, który właśnie jest konsultowany z mieszkańcami poszczególnych regionów. Politycy PO gościli już w województwie mazowieckim, lubuskim i podlaskim.

– Będziemy czwartym województwem, w którym odbędą się takie spotkania. One należą się Polakom – przekonuje Włodzimierz Karpiński, przewodniczący zarządu regionu lubelskiego PO. – Chcemy rozmawiać nie przez media, ani przez nocne przekrzykiwania w Sejmie, ale twarzą w twarz. Spotkania są otwarte dla wszystkich. Zapraszamy nie tylko naszych sympatyków, ale też tych, którzy są obojętni, albo mają pytania dotyczące naszej działalności.

W naszym województwie regularnie pojawiają się też czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek w Łęcznej gościł prezydent Andrzej Duda, a w ostatnich tygodniach nasz region odwiedzili m.in. premier Beata Szydło, wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz i minister edukacji Anna Zalewska.

Poseł Karpiński zapewnia, że dzisiejsze spotkania nie są odpowiedzią na tamte wizyty.

– Nie są też podyktowane przygotowaniami do wyborów samorządowych. To ciężka, organiczna praca. Nie chcemy opowiadać, jaki PiS jest zły, tylko rozmawiać o tym, co naszym zdaniem trzeba zmienić i poznać problemy mieszkańców – mówi szef lubelskiej Platformy.

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godz. 18. 

Spotkanie w środę – 7 grudnia, o godzinie 18:00.

ZAMOŚĆ - Mercure Zamość Stare Miasto (ul. Hugona Kołłątaja 2/4/6) - Grzegorz Schetyna, Elżbieta Gelert, Leszek Czarnobaj

BIAŁA PODLASKA - Hotel Skala (ul. Artyleryjska 1) - Cezary Grabarczyk, Krystyna Sibińska, Zbigniew Konwiński, Stanisław Żmijan

BIŁGORAJ - Hotel Dodo (ul. Krzeszowska 61) - Urszula Augustyn, Magdalena Kochan, Jacek Protas, Tomasz Szymański

CHEŁM - Hotel Duet (ul. Hrubieszowska 54A) - Tomasz Siemoniak, Izabela Katarzyna Mrzygłocka, Robert Kropiwnicki, Grzegorz Raniewicz

DĘBLIN - Spółdzielnia Mieszkaniowa (ul.Staszica 15) - Mariusz Witczak, Jakub Rutnicki, Ewa Kołodziej
KRAŚNIK - Musicaffe Kawiarnia & Restauracja (ul. Zygmunta Krasińskiego 11F) - Borys Budka, Marzena Okła-Drewnowicz, Zdzisław Gawlik, Wojciech Wilk

KRASNYSTAW - Krasnostawki Dom Kultury (ul. Okrzei 10) - Jan Grabiec, Dorota Niedziela, Krystyna Szumilas

ŁĘCZNA - Restauracja & Pokoje Gościnne "Emocja" (ul. Akacjowa 3) - Iwona Śledzińska-Katarasińska, Krzysztof Gadowski, Beata Małecka-Libera

LUBARTÓW - Restauracja Stara Łaźnia (ul. Gen. Orlicz-Dreszera 17) - Rafał Grupiński, Sławomir Nitras, Bożena Szydłowska, Cezary Tomczyk

LUBLIN - Hotel Mercure Lublin Centrum (Al. Racławickie 12) - Ewa Kopacz, Joanna Mucha, Jarosław Urbaniak

ŁUKÓW - Łukowski Ośrodek Kultury (ul. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego 20) - Marcin Kierwiński, Elżbieta Radziszewska, Joanna Fabisiak, Szymon Ziółkowski

PUŁAWY - Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika" (ul. Wojska Polskiego 4) - Rafał Trzaskowski, Kazimierz Plocke, Monika Wielichowska, Włodzimierz Karpiński

TOMASZÓW LUBELSKI - Starostwo Powiatowe (ul. Lwowska 68) - Małgorzata Kidawa-Błońska, Andrzej Czerwiński, Anna Białkowska

WŁODAWA - Włodawski Dom Kultury (Al. J. Piłsudskiego 10) - Sławomir Neumann, Bożena Kamińska, Tomasz Nowak

Komentarze 80

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Antypeło / 8 grudnia 2016 o 23:22
0
p.Karpinski do Puław?po co? Dziekujemy,za siedzibę Azotów w Tarnowie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 10:09
0
Wszystko OK. Ale Pan Raniewicz?!!! Co zrobił dla Chełma i regionu, jak PO była u władzy!!! Było i jest kilka spaw do załatwienia np. powrót Oddziału ZUS z BIŁGORAJA !!! do Chełma (przecież to PO dokonała tej super dobrej zmiany), przekazanie tzw. gmachu władzom miasta, sprawa obwodnicy północnej, remont ciągu ulic od ronda od strony Lublina do cementowni, przekazanie budynku po byłym Kolegium Języków Obcych PWSZ w Chełmie (każdy z otrzymanych obiektów doprowadziła do super stanu technicznego) - mógłby tam być np. akademik itp., powrót do bardzo dobrej reformy o 49 województwach i likwidacji powiatów... Tego, jako wyborca oczekuję od opozycji.
Wszystko OK. Ale Pan Raniewicz?!!! Co zrobił dla Chełma i regionu, jak PO była u władzy!!! Było i jest kilka spaw do załatwienia np. powrót Oddziału ZUS z BIŁGORAJA !!! do Chełma (przecież to PO dokonała tej super dobrej zmiany), przekazanie tzw. gmachu władzom miasta, sprawa obwodnicy północnej, remont ciągu ulic od ronda od strony Lublina do cementowni, przekazanie budynku po byłym Kolegium Języków Obcych PWSZ w Chełmie (każdy z otrzymanych obiektów doprowadziła do super stanu technicznego) - mógłby tam być np. akademik itp., powrót do ba... rozwiń
Avatar
d / 8 grudnia 2016 o 10:00
0
ZSLki w urzędach zasiadły do komputerów? :) Dzięki PO - ZSLowi jest zapaść. Nic tego nie zmieni. Wschód został wyniszczony właśnie dzięki temu, że PO olało całość i zostawiło nas na pastwę ZSLu, który zniszczył prawie wszystko.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 09:27
0
Najgorsze jest to, że PiS rozpi... ten kraj i nikt mu w tym nie przeszkodzi. To, co PO robiła w białych rękawiczkach, PiS robi w obesranych gumowcach, a żadnej ekipy nie ma, by Polakom zaproponować coś innego, bo do wyborów poszli ci w gumowcach. Reszcie nie chciało się ruszyć tyłka albo obrzydzili się politykami w ogóle.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 08:55
0
Pis nie zrobi nic dobrego bedziesz nusiial do kosciola tylko chodzic codziennie no ale 500 jest z moich podatkow
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:21
0
Kiedy zobaczylem kto i po co wpada do Pulaw i lubelszczyzny odechcialo mi sie oddychac.Mucha-wzorowa mama,zostawia meza,dzieci i hulaj piekla nie ma.Schetyna,Grupinski,Katarasinska i np.Kopacz to tylko wydmuszki pokracznej partyii a ich miejsce tam na jakie zasluzyli.Staruchy na emerytury a sitwa do lokali bez klamek za kare i krzywdy robione innym przez cale 8-lat.Do koryt nie wrocicie,daremne wysiki,smiech historii.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 22:29
0
A ja się pytam co takiego dla regionu robią obecni posłowie pisu? Nawet zarządu w azotach nie potrafili ustali, wciśnięto im jakiś gości z Wrocławia. To jest właśnie polityka na korzyść regionu? Żenada.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 20:25
0
POzegnanie politycznych tupów, którzy tylko szkodzili Lubelszczyźnie, chyba to ostatnia kadencja w parlamencie. "Rumun" ostatnią platformą dla "uczciwych inaczej", nieprawdaż...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:18
0
Polityczne trupy wyłażą jak zombi z nadzieją, że ktoś się ich przestraszy. Ale straszno już było. Od roku jest lepiej.
Avatar
Georg S.Cretina - wasz W(u)C / 7 grudnia 2016 o 18:31
0
A gdzie  wy byliście przez 8 lat - POwiany z czerwonawymi doopskami!? POgrabarczykowali żeście ten tfu (r) POlityczny pod nazwą Partia Oszustwa i Malwersacji, że mucha nie siada! Za Kopać(z) wam radzę nadzieje na metr wgłąb ziemi, że jeszcze jakiś nowych głąbów znajdziecie tutaj do POmagierstwa. Żywot (POlityczny) karpia jest przesądzony - POjawi się w POstaci mocno usmażonej na świątecznym stole (zgodnie z tradycją). Żmij Jan zimą zaPOda w letarg, budka (byle nie Ruska Budka) jest potrzebna - i owszem - jako karmnik zimowy dla biednych i głodujących POtasząt (masowo odrywanych ostanio od koryt), wilk też tam nie ma czego szukać bo wnyki wnet się na jego szyji mogą zacinąć. Czyżby ślePOwaty na jedno oczko krupczatkowiński wcześniej nie widziałpotrzeby przyjechać, a teraz przywózł nawet kidniętę błonkę - tylko po co? Wytrzaskaskować  was PO pyskach za te przekęty warśiafskie i ryje nie nażarte. Ot, co...
A gdzie  wy byliście przez 8 lat - POwiany z czerwonawymi doopskami!? POgrabarczykowali żeście ten tfu (r) POlityczny pod nazwą Partia Oszustwa i Malwersacji, że mucha nie siada! Za Kopać(z) wam radzę nadzieje na metr wgłąb ziemi, że jeszcze jakiś nowych głąbów znajdziecie tutaj do POmagierstwa. Żywot (POlityczny) karpia jest przesądzony - POjawi się w POstaci mocno usmażonej na świątecznym stole (zgodnie z tradycją). Żmij Jan zimą zaPOda w letarg, budka (byle nie Ruska Budka) jest potrzebna - i owszem - jako karmnik zimowy dla biednych i gł... rozwiń
Avatar
Antypeło / 8 grudnia 2016 o 23:22
0
p.Karpinski do Puław?po co? Dziekujemy,za siedzibę Azotów w Tarnowie.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 10:09
0
Wszystko OK. Ale Pan Raniewicz?!!! Co zrobił dla Chełma i regionu, jak PO była u władzy!!! Było i jest kilka spaw do załatwienia np. powrót Oddziału ZUS z BIŁGORAJA !!! do Chełma (przecież to PO dokonała tej super dobrej zmiany), przekazanie tzw. gmachu władzom miasta, sprawa obwodnicy północnej, remont ciągu ulic od ronda od strony Lublina do cementowni, przekazanie budynku po byłym Kolegium Języków Obcych PWSZ w Chełmie (każdy z otrzymanych obiektów doprowadziła do super stanu technicznego) - mógłby tam być np. akademik itp., powrót do bardzo dobrej reformy o 49 województwach i likwidacji powiatów... Tego, jako wyborca oczekuję od opozycji.
Wszystko OK. Ale Pan Raniewicz?!!! Co zrobił dla Chełma i regionu, jak PO była u władzy!!! Było i jest kilka spaw do załatwienia np. powrót Oddziału ZUS z BIŁGORAJA !!! do Chełma (przecież to PO dokonała tej super dobrej zmiany), przekazanie tzw. gmachu władzom miasta, sprawa obwodnicy północnej, remont ciągu ulic od ronda od strony Lublina do cementowni, przekazanie budynku po byłym Kolegium Języków Obcych PWSZ w Chełmie (każdy z otrzymanych obiektów doprowadziła do super stanu technicznego) - mógłby tam być np. akademik itp., powrót do ba... rozwiń
Avatar
d / 8 grudnia 2016 o 10:00
0
ZSLki w urzędach zasiadły do komputerów? :) Dzięki PO - ZSLowi jest zapaść. Nic tego nie zmieni. Wschód został wyniszczony właśnie dzięki temu, że PO olało całość i zostawiło nas na pastwę ZSLu, który zniszczył prawie wszystko.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 09:27
0
Najgorsze jest to, że PiS rozpi... ten kraj i nikt mu w tym nie przeszkodzi. To, co PO robiła w białych rękawiczkach, PiS robi w obesranych gumowcach, a żadnej ekipy nie ma, by Polakom zaproponować coś innego, bo do wyborów poszli ci w gumowcach. Reszcie nie chciało się ruszyć tyłka albo obrzydzili się politykami w ogóle.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 08:55
0
Pis nie zrobi nic dobrego bedziesz nusiial do kosciola tylko chodzic codziennie no ale 500 jest z moich podatkow
Avatar
Gość / 8 grudnia 2016 o 00:21
0
Kiedy zobaczylem kto i po co wpada do Pulaw i lubelszczyzny odechcialo mi sie oddychac.Mucha-wzorowa mama,zostawia meza,dzieci i hulaj piekla nie ma.Schetyna,Grupinski,Katarasinska i np.Kopacz to tylko wydmuszki pokracznej partyii a ich miejsce tam na jakie zasluzyli.Staruchy na emerytury a sitwa do lokali bez klamek za kare i krzywdy robione innym przez cale 8-lat.Do koryt nie wrocicie,daremne wysiki,smiech historii.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 22:29
0
A ja się pytam co takiego dla regionu robią obecni posłowie pisu? Nawet zarządu w azotach nie potrafili ustali, wciśnięto im jakiś gości z Wrocławia. To jest właśnie polityka na korzyść regionu? Żenada.
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 20:25
0
POzegnanie politycznych tupów, którzy tylko szkodzili Lubelszczyźnie, chyba to ostatnia kadencja w parlamencie. "Rumun" ostatnią platformą dla "uczciwych inaczej", nieprawdaż...
Avatar
Gość / 7 grudnia 2016 o 19:18
0
Polityczne trupy wyłażą jak zombi z nadzieją, że ktoś się ich przestraszy. Ale straszno już było. Od roku jest lepiej.
Avatar
Georg S.Cretina - wasz W(u)C / 7 grudnia 2016 o 18:31
0
A gdzie  wy byliście przez 8 lat - POwiany z czerwonawymi doopskami!? POgrabarczykowali żeście ten tfu (r) POlityczny pod nazwą Partia Oszustwa i Malwersacji, że mucha nie siada! Za Kopać(z) wam radzę nadzieje na metr wgłąb ziemi, że jeszcze jakiś nowych głąbów znajdziecie tutaj do POmagierstwa. Żywot (POlityczny) karpia jest przesądzony - POjawi się w POstaci mocno usmażonej na świątecznym stole (zgodnie z tradycją). Żmij Jan zimą zaPOda w letarg, budka (byle nie Ruska Budka) jest potrzebna - i owszem - jako karmnik zimowy dla biednych i głodujących POtasząt (masowo odrywanych ostanio od koryt), wilk też tam nie ma czego szukać bo wnyki wnet się na jego szyji mogą zacinąć. Czyżby ślePOwaty na jedno oczko krupczatkowiński wcześniej nie widziałpotrzeby przyjechać, a teraz przywózł nawet kidniętę błonkę - tylko po co? Wytrzaskaskować  was PO pyskach za te przekęty warśiafskie i ryje nie nażarte. Ot, co...
A gdzie  wy byliście przez 8 lat - POwiany z czerwonawymi doopskami!? POgrabarczykowali żeście ten tfu (r) POlityczny pod nazwą Partia Oszustwa i Malwersacji, że mucha nie siada! Za Kopać(z) wam radzę nadzieje na metr wgłąb ziemi, że jeszcze jakiś nowych głąbów znajdziecie tutaj do POmagierstwa. Żywot (POlityczny) karpia jest przesądzony - POjawi się w POstaci mocno usmażonej na świątecznym stole (zgodnie z tradycją). Żmij Jan zimą zaPOda w letarg, budka (byle nie Ruska Budka) jest potrzebna - i owszem - jako karmnik zimowy dla biednych i gł... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 80

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina

Płouszowice: Ciężarówka wywróciła się na obwodnicy Lublina 0 0

Uwaga na utrudnienia w ruchu w okolicach Płouszowic na drodze S19 między węzłami Lublin Sławinek a Lublin Węglin.

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin
20 lipca 2018, 19:00

Koncert Poli Rise w Radiu Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Studiu Muzycznym Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) odbędzie się koncert Poli Rise.

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami
galeria

Pokazali pilot serialu kręconego w Lublinie. TVP chwali się widzami 0 0

3,3 mln widzów zgromadził przed telewizorami pilot serialu „Drogi Wolności”, do którego zdjęcia kręcone były m.in. na lubelskim Starym Mieście.

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją

Puławy Ku Odrodzonej: Pod c. i k. okupacją 0 0

Najwyższą władzą administracyjną dla wszystkich okupowanych przez Austro-Węgry obszarów była Naczelna Komenda Armii (Armeeoberokommando – AOK). Natomiast na terenie Królestwa Polskiego najwyższą władzą administracyjną w pierwszym roku wojny komendy etapowe armii (Armeeetappenkommando – AEK) i gubernatorstwa wojskowe (Militärgouvernement), zaś od 1 września 1915r. Generalne Gubernatorstwo Wojskowe w Polsce (Militärgeneralgouvernement in Polen).

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem

Państwowe Muzeum na Majdanku zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem 0 0

W wyznaczone dni w lipcu sierpniu i wrześniu turyści indywidualni mogą zwiedzać były niemiecki nazistowski obóz.

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej?
Tylko u nas

Zatrzymany zanim trafi do policyjnego aresztu musi być zbadany. Dlaczego z Lublina wożą ich aż do Łęcznej? 11 2

Policjanci z Lublina wożą zatrzymanych na ogólne badania lekarskie aż do Łęcznej. Żaden z lubelskich szpitali nie zdecydował się współpracę z mundurowymi. Lecznice postawiły zaporowe ceny. Jak słyszymy nieoficjalnie, medycy nie chcieli mieć do czynienia z brudnymi i często agresywnymi pacjentami.

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 11 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 1 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 2

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 4 5

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 41 10

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!