Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam, pomogę w zdaniu prawa jady na Ukrainie. Zalatwiam wszelkie formalności (zameldowanie, badania, kursy, oraz samo przystąpienie do egzaminu na Ukrainie), dokument do odebrania w Państwowym urzędzie Ukraińskim a nie gdzieś pod stołem lub w Polsce co jest niemożliwe. Zdawalność 100% Rozmawiam po Polsku 0038 0660520485
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, jestem Polakiem od dawna mieszkającym na Ukrainie i zauważyłem zwiększone zainteresowanie zdobywaniem różnorakich uprawnień na Ukrainie, tak więc, jeżeli "zdałeś" lub w jakikolwiek inny sposób uzyskałeś prawo jazdy lub ukończyłeś jakieś inne kursy na Ukrainie i masz wątpliwości czy nie zostałeś oszukany a nie chcesz tego sprawdzać w Polskim urzędzie gdzie będzie już za późno i niestety możesz być narażony na niepotrzebne nieprzyjemności, mogę bez problemu zweryfikować oryginalność takiego dokumentu i jego ważność bez negatywnych następstw w wypadku ich podrobienia lub nieważności, zaoszczędzisz dzięki temu stres oraz czas. Jeżeli jesteś w trakcie realizowania i jesteś niepewny co do drugiej strony, mogę ci towarzyszyć podczas takich transakcji i w razie potrzeby zdemaskować naciągaczy. 00380964936489 Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wziąć udział w intensywnym kursie języka ukraińskiego w mieście Szczecin? Dobrze trafiłeś! Serwis Preply (link: http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737) oferuje naukę na najwyższym poziomie! Jeśli masz problemy z językami obcymi to nie zwlekaj! Zapisz się już dzisiaj! Zapraszamy i polecamy gorąco!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo ! Oferujemy pomóc w otrzymaniu praw jazdy bez stresujących szkoleń i egzaminu. Właśnie za państwo to zrobię podobny chłopiec czy dziewczynka na Ukrainie. Potem my prawa jazdy wysyłamy państwu pocztą DHL. Procedura trwa prawie 8-14 dni. Następnie ukraińskie prawa jazdy można wymienić na polski w urzędzie miasta (gminy) wystarczy tylko złożyć wniosek. Opłata tylko po otrzymaniu zdjeć oraz filmu zrobionych praw jazdy. Prawdziwość praw jazdy można sprawdzić w drodze ich wymiany na polskie. Pracujemy dla konsumentów w całej Europie od 2015 roku. Już mamy 176 zadowolonych klientów. Na wszystkie pytania Państwa chętnie damy odpowiedź. Menadżer Filip Prawo.jazd@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo ! Oferujemy pomóc w otrzymaniu praw jazdy bez stresujących szkoleń i egzaminu. Właśnie za państwo to zrobię podobny chłopiec czy dziewczynka na Ukrainie. Potem my prawa jazdy wysyłamy państwu pocztą DHL. Procedura trwa prawie 8-14 dni. Następnie ukraińskie prawa jazdy można wymienić na polski w urzędzie miasta (gminy) wystarczy tylko złożyć wniosek. Opłata tylko po otrzymaniu zdjeć oraz filmu zrobionych praw jazdy. Prawdziwość praw jazdy można sprawdzić w drodze ich wymiany na polskie. Pracujemy dla konsumentów w całej Europie od 2015 roku. Już mamy 176 zadowolonych klientów. Na wszystkie pytania Państwa chętnie damy odpowiedź. Menadżer Filip Prawo.jazd@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Nasza firma zajmuje się doradztwem w sprawie odbioru PRAWA JAZDY dla obywateli polskich. Nie ma oszustwa i żadnych podróbek .To nie jest prawo jazdy kiedy placiś i dajesz tylko zdjęcie i nazwisko . Robimy wszystko legalnie o po przepisach! • Czas: 2,5-3 miesięcy. • Jedn wizyt na Ukrainie, w miejscowości turystycznej Lwow. • Kategoria "A" lub "B, C" • komplet wymaganych dokumentów do uzyskania prawa jazdy. • Profesjonalne doradztwo i wsparcie u kolwiek jakich pytanich. Contakt - legalnieprawojazdy@gmail.com lub +48 576 172 371
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takich gamonow jak ty ludzie którzy tu mieszkają też mają potem problemy ze mają lewe ...mieszkam tu trzy lata i co mam zrobić skoro tu potrzebowalam prawka najlepiej wsadzac wszystkich do jednego worka i c*** w polsce połowa z was ma kupione prawko a wielce madrzejecie się teraz tu chamstwo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, organizuje wyjazdy na Ukrainę na kurs prawa jazdy. Zapewniam Meldunek, Zaświadczenie, osobisty odbiór w urzędzie. Bez Zaliczek, Bez Problemów. schoollviv@mail. ru /Tel:661958010 Czynny w godz: 8-16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoge sprawdit Prawo Jazdy z Ukrainie na Legal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam możliwości zdania praw jazdy na Ukrainie płatność po. Mój email edek7278@gmail.com Niestety na razie spotykam samych oszustów mam nadzieje że to się zmieni jestem przygotowany na koszty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze sie ***sko szanowny pan slawomir musial wypowiedziec laskawie szumowina z lasu, kolega kaczynskiego co by sobie czlowiek zalatwil bez zadnych problemow jak za dawnych czasow u nas to ta *** musiala sie wygadac publicznie bo co by nie nakarmic te nasze hieny z rzadu . zebys ci sie wszyscy snili slawku w nocy jak cie w *** ruchaja pissss
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek ty szmato
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co musze zdobyc żeby zrobić prawojazdy na ukrainje mam pytanie jak bym hcial wzions za zone ukrainke żeb hciała polskie obywatelstwo to ja z henciom czekam na taom odpowieć ja daje obywatelstwo wzamian robje prawo jazdy z dopłatom muj numer telefonu to515397949 ?????? pilne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień dobry mam propozycie ja daie wesele z ukrainkom wzamjan za prawojazdy z doplatom muj num515397949?????pilne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo ! Oferujemy pomóc w otrzymaniu praw jazdy bez stresujących szkoleń i egzaminu. Właśnie za państwo to zrobię podobny chłopiec czy dziewczynka na Ukrainie. Potem my prawa jazdy wysyłamy państwu pocztą DHL. Procedura trwa prawie 8-14 dni. Następnie ukraińskie prawa jazdy można wymienić na polski w urzędzie miasta (gminy) wystarczy tylko złożyć wniosek. Opłata tylko po otrzymaniu zdjeć oraz filmu zrobionych praw jazdy. Prawdziwość praw jazdy można sprawdzić w drodze ich wymiany na polskie. Pracujemy dla konsumentów w całej Europie od 2015 roku. Już mamy 176 zadowolonych klientów. Na wszystkie pytania Państwa chętnie damy odpowiedź. Menadżer Filip Prawo.jazd@g
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oferta pożyczki @ 2% Skontaktuj się z nami teraz, Nazwa: Kraj: Ilość: Trwanie: Numer telefonu: napisz do nas na thomasscoteloancompany@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze testy według mnie na prawko sa tutaj:  ***s://***prawo-jazdy-360.pl/test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...