Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zostałem skazany przez SO za pobicie policjanta, chociarz, to ja zostałem przez niego pobity oraz to ja miałem ślady pobicia policyjną pałką i jego pięściami, a policjant żadnych obrażeń nie miał. Sąd skazał mnie na karę więzienia oraz zmusił mnie do zapłacenia policjantowi 600zł odszkodowania , tj, takiej jak policjant spodziewał się otrzymać łapówki za puszczenie mnie wolno (miałem tyle przy sobie o czym policjant wiedział), której mu nie dałem. Dlatego oskarżył mnie o pobicie. Taka jest polska (nie)sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
as napisał:
A gdzie wczorajszy artykół "Policjanci potraktowali mnie jak bandytę" Zmiana na "Policjanci niegrzecznie potraktowali kierowcę". Jaka przemiana, tekst troszę inny a jutro jaki nagłówek? [/quote][quote name='as' timestamp='1336721203' post='629242'] A gdzie wczorajszy artykół "Policjanci potraktowali mnie jak bandytę" Zmiana na "Policjanci niegrzecznie potraktowali kierowcę". Jaka przemiana, tekst troszę inny a jutro jaki nagłówek?
ARTYKÓŁ??? Chyba artykuł miernoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Dzienniku Wschodni...kupuj na potege wiatraki zeby serwery chlodzic dzis caly dzien!!! Czerwona plachta na narod polski zostala rzucona przez was w postaci slowa "Policjant zrobil cos zle" i teraz bedzie caly dzien wpisow jaka to Policja jest zla i niedobra. Za dwa dni napiszcie ze komus kto napisal komentarz zaje.bali i nogi polamali wtedy ten ktos napisze "gdzie byla Policja ja sie pytam?!"
Policja w tym czasie sprawdzała, czy jakiemuś kierowcy nie przepaliła się żaróweczka od podświetlenia schowka w desce rozdzielczej - ostatnio w tym się specjalizują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio spotkałem kolegę ze szoły handlującego pod Nową fajkami i na pytanie czy się nie boją odpowiedział: parę złotych co miesiąc dają Policjantom i mają spokój! a raz na miesiąc i tak jak ich łapią to podstawione osoby wtedy stoją! To jest właśnie Lubelska Policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bor napisał:
A ja wszystko widziałem bo akurat moje dzieci przez drogę przechodziły, kretyn jechał jak szalony i bardzo dobrze że go zatrzymali, karać takich.
akurat Twoje dzieci przechodziły!!! jasne! wokół nie było żywego ducha!!! Wiem, bo rozmawiałam z osobą której ta kontrola się wydarzyła! On nawet mówił, że chciałby żeby ktoś był, to mógłby mieć wtedy jakiegoś świadka!!! No to niech te Twoje dzieci zeznają!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Bo policja ma dosc ja im sie niedziwie .a jak głuhy dziadek ma problema to nieh ałtobusem jeździ.jak bym byl psem to bym pałował
głuchy i autobusem deb***u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bor napisał:
A ja wszystko widziałem bo akurat moje dzieci przez drogę przechodziły, kretyn jechał jak szalony i bardzo dobrze że go zatrzymali, karać takich. [/quote] [quote name='Bor' timestamp='1336718851' post='629225'] A ja wszystko widziałem bo akurat moje dzieci przez drogę przechodziły, kretyn jechał jak szalony i bardzo dobrze że go zatrzymali, karać takich.
3-go maja ciekawe do jakiej szkoly chodzą chyba na KUL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Dzienniku Wschodni...kupuj na potege wiatraki zeby serwery chlodzic dzis caly dzien!!! Czerwona plachta na narod polski zostala rzucona przez was w postaci slowa "Policjant zrobil cos zle" i teraz bedzie caly dzien wpisow jaka to Policja jest zla i niedobra. Za dwa dni napiszcie ze komus kto napisal komentarz zaje.bali i nogi polamali wtedy ten ktos napisze "gdzie byla Policja ja sie pytam?!"
Tak a gdzie byla policja ? DAWALA MANDATY DZIADKOM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścigany napisał:
Zostałem skazany przez SO za pobicie policjanta, chociarz, to ja zostałem przez niego pobity oraz to ja miałem ślady pobicia policyjną pałką i jego pięściami, a policjant żadnych obrażeń nie miał. Sąd skazał mnie na karę więzienia oraz zmusił mnie do zapłacenia policjantowi 600zł odszkodowania , tj, takiej jak policjant spodziewał się otrzymać łapówki za puszczenie mnie wolno (miałem tyle przy sobie o czym policjant wiedział), której mu nie dałem. Dlatego oskarżył mnie o pobicie. Taka jest polska (nie)sprawiedliwość.
Ja bym go znalazl - po roku moze 2 ale bym go do gory nogami zakopal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez powodu nie zawracali i nie gonili kolesia predkosci mu nie udowodnia ale choc troche napedzili mu strachu , brawo policja tak tryrzymac bo to co ludzie wyrabiaja na drogach przechodzi wszelkie granice .Wielkie oburzenie ale gdyby przejechal czyjes dziecko to by bylo ze policja nic nie robi . Czasem trzeba buraka potraktowac tak jak na to zasluguje . Tak trzymac policjanci nie dajcie sie . Gowno wam zrobia. A ten koles niech jedzie jak mowia przepisy a nikt go scigal nie bedzie.jac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa dziennikarstwo???? Jak państwo dziennikowi są tacy profi, to dlaczego nie dotarli do tych policjantów? To chyba nie jest takie trudne. Jak można pisać coś, z czego 90 proc. wypowiedzi to anonimowy list? To już nie jest dziennikarstwo. To czysta amatorszczyzna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy może sobie wymyślić historię w stylu: "policjanci grozili mi zielonym dildo" i tępy dziennikarz to łyknie, łyknie to też tępy naród. Pewnie gnojka, bohatera artykułu postraszyli mandatem a teraz niedorajda się mści "ja im dam, tak ich obsmaruję że hej". Panowie policjanci, więcej bezwzględności w karaniu drogowych piratów, za komuny jeden z drugim dostali by pałą po zadkach i byłby spokój a teraz zachłysneli się kapitalizmem i fisiują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ciężar udowodnienia faktu spoczywa na osobie wywodzącej z tego faktu skutki prawne" (art. 6 kc) Norma ta ma zastosowanie do wszystkich dziedzin prawa prywatnego a także do postępowania nieprocesowego, zabezpieczającego, egzekucyjnego i międzynarodowego. Dlatego też następnym razem jak Panowie Policjanci będą drzeć mordy podczas kontroli że na ich "oko" przekroczyliśmy prędkość, trzeba im ten przepis zacytować i poprosić, żeby pocałowali nas w dupę. Chyba że mają zarejestrowane przekroczenie prędkości na wideorejestratorze lub przenośnym urządzeniu posiadającym odpowiednie homologacje. Poza tym z własnego doświadczenia wiem, że bardzo pomaga poinformowanie Panów Policjantów że rejestruję naszą rozmowę na dyktafonie. Żeby było śmieszniej, mam do tego pełne prawo, ponieważ Panowie Policjanci z chwilą założenia munduru stają się osobami publicznymi, których wizerunek i głos można rejestrować za pomocą wszelkiego rodzaju przenośnych urządzeń, takich jak dyktafony czy telefony komórkowe. I tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Połowa kierowców w tym kraju nie powinna wogóle mieć prawa jazdy. Najwięksi piraci drogowi, chamy, cwaniaki i pieniacze mają najwięcej do powiedzenia i nabardziej się skarżą. Podejrzewam, że gdyby milicjanci nagrywali każdą kontrolę to okazałoby się że jest całkiem odwrotnie niż wszyscy skamlą a 90% opowiedzianych historii to bzdury. Mnie kontrolowali wiele razy i zawsze jak ja byłem grzeczny to i oni byli grzeczni, bez względu na to czy byli młodzi czy starzy. Nie mam im nic do zarzucenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...