Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To i wiele jakościowo się w światku przestępczym nie zmieniło. Nawet i lokalizacje podobne. Lepiej jest za to z prostytutkami, doszedł do tego sponsoring oferowany przez uczące się. Oczywiście opieka medyczna jest znakomicie lepsza i wszystkie są teraz ambulatoryjne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co w tym inspirującego, zupełnie jakbym pisał poematy o defekacji i towarzyszących jej odgłosach... Jedyne do czego mozna mieć sentyment to czasy, ale chyba nie do ówczesnego rynsztoka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...nie wiem co powiedziec. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://urwij.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolałbym obejrzeć te zdjęcia z archiwum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chodzi o złodziejstwo na Kunickiego i Lubartowskiej,to chyba nie za wiele się zmieniło.A prostytucja w centrum... galerianki,jak najbardziej na czasie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz jest jeszcze czwarty rodzaj prostytutek - tzw. uniwersytutki, czyli dziwki ktore ucza sie na uczelni wyzszej i szmaca sie za wystawne zycie. ciekawe czy matki na wsiach wiedza....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden nadal jest, na Narutowicza obok Maryny ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichodajek nigdzie nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubartowska zawsze złą sławą owiana 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...