Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tępić chwasty społeczne ! ale jak sobie zaraz pomyślę, jak troskliwie pochyli się sąd nad nimi , to kiepsko widzę. na pewno okaże się, że nie da się ustalić KTO ZADAŁ ŚMIERTELNE CIOSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podać ich pełne nazwiska, żeby jak wyjdą z więzienia każdy mieszkaniec Poniatowej mógł podejść i napluć im w twarz za to że pozbawili życia tak młodego człowieka, powinni jeszcze zorganizować im spotkanie z matką chłopaka, niech spojrzą w oczy kobiety, której zabili dziecko w tak bestialski sposób.Jesteście NIKIM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akiś czas temu kamerę z ulicy szkolnej przenieśli obok basenu a niby miasto monitorowane, tzn monitorowane niektóre ulice 2 kamery na krzyż i ciekawe kto pilnuje tego monitorigu jak komisariat w nocy zamknięty, no chyba że maja przez neta dostęp.... i co to znaczy sąd zdecyduję o ich losie...? Oni już zdecydowali o losie tego chłopaka, dożywocie ciężkich robót w rosyjskim gułagu i conocne zbiorowy gwałt przez współwięźniów, innej kary być nie może.... Postawcie się na miejscu rodziców tego dziecka. A co do bezpieczeństwa w Poniatowej, może wzorem Opola trzeba wygospodarować grosz na patrole piesze policji, ale chyba Pani burmistrz to wisi, wystarcz ciepły stołek i tyle. Do następnych wyborów Szanowna Pani... Ale czy na prawdę muszą giną ludzi żeby ktos otworzył oczy....?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zamieścić ich imię, nazwisko i zdjęcie we wszystkich możliwych mediach, na słupach w Poniatowej i okolicy, a zamiast do więzienia , powiesić ich za nogi na jakimś drzewie w centrum Poniatowej, i przechodząc obok nich pluć im z uśmiechem w twarz.Myślę że po takiej karze, liczba takich przypadków wielokrotnie by się zmniejszyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciąć ich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak miał całe życie przed sobą, dlaczego musiało się skończyć w tak DRASTYCZNY sposób? Niech te hieny bez serca i uczuć zgniją w więzieniu!!! szok!!! banda zapewne "trzeźwych" idiotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*andy* napisał:
Powinni zamieścić ich imię, nazwisko i zdjęcie we wszystkich możliwych mediach, na słupach w Poniatowej i okolicy, a zamiast do więzienia , powiesić ich za nogi na jakimś drzewie w centrum Poniatowej, i przechodząc obok nich pluć im z uśmiechem w twarz.Myślę że po takiej karze, liczba takich przypadków wielokrotnie by się zmniejszyła.
Popieram! ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło!!! Za takie coś powinni policjanci dać dożywocie !!!Młode szczeniaki. Jak wogóle cos takiego można zrobić..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek1234 napisał:
akiś czas temu kamerę z ulicy szkolnej przenieśli obok basenu a niby miasto monitorowane, tzn monitorowane niektóre ulice 2 kamery na krzyż i ciekawe kto pilnuje tego monitorigu jak komisariat w nocy zamknięty, no chyba że maja przez neta dostęp.... i co to znaczy sąd zdecyduję o ich losie...? Oni już zdecydowali o losie tego chłopaka, dożywocie ciężkich robót w rosyjskim gułagu i conocne zbiorowy gwałt przez współwięźniów, innej kary być nie może.... Postawcie się na miejscu rodziców tego dziecka. A co do bezpieczeństwa w Poniatowej, może wzorem Opola trzeba wygospodarować grosz na patrole piesze policji, ale chyba Pani burmistrz to wisi, wystarcz ciepły stołek i tyle. Do następnych wyborów Szanowna Pani... Ale czy na prawdę muszą giną ludzi żeby ktos otworzył oczy....?
Może przenieśli ta kamerę obok basenu, bo jego dyrektor obiecał Pani burmistrz darmowe karnety na saunę i basem, a to że w mieście jest niebezpiecznie , że nie ma kamer, że nie ma policyjnych patroli, że ludzie boja się wieczorem wypuścić swoje dzieci nawet pod blok, że pod sklepami stoją młodzi ludzie, którzy z braku pracy, nadmiaru wolnego czasu, i braku jakiejkolwiek kontroli, wszczynają burdy,zaczepiają dzieci by dały im jakieś pieniądze, dewastują wszystko co stanie im na drodze,czy to jest normalne? Zamiast wydawać pieniądze na rzeczy i sprawy zbędne radzę naszym drogim radnym i Pani burmistrz założyć na każdej ulicy kamerę, i zająć się sprawą przywrócenia nocnych dyżurów policjantów u nas w mieście, jak również większej ich ilości, bo dwóch Patrolujących policjantów to raczej za mało jak na 12 potencjalnych bandytów wystających pod sklepem.Czy musi się zdarzyć jeszcze jakaś tragedia by ktoś się ockną i zaczął coś z tym robić? ile jeszcze młodych ludzi musi stracić życie by władze naszego miasta przejrzały na oczy i zaczęły dbać o bezpieczeństwo mieszkańców naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płakać mi się chce jak pomyślę o tym biednym dziecku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ludzi im wymierzą karę!!! Dajcie ich pod sąd społeczeństwa!! Śmiecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawajcie nazwiska tych śmieci! Na pewno Poniatowa już wie kto to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/ tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takajedna napisał:
tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd.
nóż im w plecy! gdzie byli rodzice ja się pytam!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka... i rodziny ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takajedna napisał:
tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/ tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd.
Dokładnie tak jest w takich zabitych dechami pipidówkach! Dziewięćdziesiąt procent wie kto to zrobił, ale to "ich znajomi" (w porzo ziomale itp)! Dzieje się tak, bo jest przyzwolenie na bandyckie wybryki pozbawionych mózgu dresiarzy. Rodzice są dumni, bo synuś taki dzielny, "dziewczyny" też są zachwycone. Jeśli chamstwo i bandytyzm byłoby piętnowane społecznie, to policja mogłaby pracować od 7 do 15 w znacznie większych metropoliach od Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morton napisał:
Dokładnie tak jest w takich zabitych dechami pipidówkach! Dziewięćdziesiąt procent wie kto to zrobił, ale to "ich znajomi" (w porzo ziomale itp)! Dzieje się tak, bo jest przyzwolenie na bandyckie wybryki pozbawionych mózgu dresiarzy. Rodzice są dumni, bo synuś taki dzielny, "dziewczyny" też są zachwycone. Jeśli chamstwo i bandytyzm byłoby piętnowane społecznie, to policja mogłaby pracować od 7 do 15 w znacznie większych metropoliach od Poniatowej.
zgadza się, jeśli społeczeństwo wymierzało by kary to nie dość że takie sytuacje zdarzały się bardzo rzadko, to jeszcze policja nie była by potrzebna. a co do osoby która napisała że jest ich znajomą, to ja na Twoim miejscu wstydziła bym się do tego przyznać, bo to nie jest powód do chwalenia się, lecz do wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawniać nazwiska bandytów. Pokazywać mordy! Niech społeczeństwo wie, jak wyglądają te je***e psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takajedna napisał:
tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/ tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd.
MAM NADZIEJE, ZE BEDZIESZ ICH KOLEJNA OFIARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takajedna napisał:
tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd. [/quote] [quote]tak . ja wiem kto to ale nie zamierzam nikomu powiedzieć kto to ;/ tym bardziej ze to są znajomi moi ;/ xd.
No to ładnych masz tych znajomych, nie ma co! Lepiej trzymaj się na baczności i nie odwracaj do nich plecami, bo możesz podzielić los tego biednego dzieciaka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...