Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

18 kwietnia 2011 r.
19:24
Edytuj ten wpis

Poniatowa: Kilku mężczyzn śmiertelnie skatowało 17-latka

0 105 A A
Mieszkańcy Poniatowej skarżą się, że w mieście zrobiło się niebezpiecznie. (Maciej Kaczanowski)
Mieszkańcy Poniatowej skarżą się, że w mieście zrobiło się niebezpiecznie. (Maciej Kaczanowski)

W Poniatowej kilku młodych mężczyzn brutalnie pobiło 17-latka. Lekarze nie zdołali go uratować. We wtorek prokuratura zdecyduje o losie zatrzymanych w tej sprawie mężczyzn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ulica Szkolna w Poniatowej. Na chodniku, kilkaset metrów od bloku, w którym mieszkał 17-letni Piotr O., wciąż widać plamę krwi.

– Dwóch ich tu leżało, ten starszy się podnosił – pokazuje mieszkanka pobliskiego domu. – Młodszy był cały we krwi. Charczał. Jak go znaleźli, to ktoś położył go na bok, żeby się krwią nie zadławił.

Telefoniczne zgłoszenie o ciężko pobitym mężczyźnie policja otrzymała w sobotę po godz. 21. Funkcjonariusze znaleźli 17-latka leżącego na chodniku. Obok stał 48-letni Edward K., mieszkaniec pobliskiej wsi, druga z ofiar napastników.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ofiarą bandytów najpierw padł 17-latek. Napastnicy przewrócili go na ziemię i kopali. – Starszy z mężczyzn przechodził obok, wówczas został zaatakowany – mówi Roman Deszczak, rzecznik policji w Opolu Lubelskim.

Pogotowie zabrało nieprzytomnego nastolatka do szpitala w Lublinie. Niestety, lekarze nie zdołali go uratować. Zmarł w niedzielę. Miał obrażenia głowy. Przyczyna śmierci będzie znana po sekcji zwłok.

Poturbowany 48-latek został opatrzony w szpitalu w Opolu Lubelskim. – Miał pokiereszowaną twarz, szwy mu założyli. Może mieć kłopoty z okiem, bo ma powiększoną źrenicę – opowiada jego żona. – Ale już w poniedziałek nad ranem pojechał do pracy do Warszawy.

Edward K. mówił policjantom, że 17-latka biło kilku napastników. W niedzielę w południe zatrzymano dwóch mieszkańców Poniatowej, którzy mogli brać udział w pobiciu. To 19-letni Dawid R. i 18-letni Piotr D. Policjanci postawili im zarzut śmiertelnego pobicia. Dzisiaj prokuratura zdecyduje o ich dalszym losie.

Mieszkańcy Poniatowej skarżą się, że w mieście zrobiło się niebezpiecznie. – Parę dni temu widziałam, jak bili się przed sklepem, sprzedawczyni wzywała policję – opowiada starsza kobieta spotkana przy ul. Szkolnej.

W ubiegłym miesiącu sama policja informowała o burdzie w kawiarni "Klubowa” w Poniatowej. Kilku pijanych mężczyzn uszkodziło stół bilardowy, krzesła, stoliki, powybijało szyby w oknach.

– Tu jest dużo młodzieży, a teraz komisariat policji działa tylko w dzień – dodaje mieszkanka ulicy. – Bezpiecznie nie jest, pod nazwiskiem o tym nie powiem. Boję się o dzieci.

Jeszcze kilka miesięcy temu komisariat w Poniatowej działał całodobowo. Policja zmianę tłumaczy tym, że więcej funkcjonariuszy trafi do patroli. – Służb patrolowych w Poniatowej jest tyle samo, co było. Różnica jest taka, że kieruje nimi dyżurny z Opola – ucina rzecznik opolskiej policji.

Komentarze 105

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 16:49
0
[quote name='laksa' timestamp='1343224759' post='656373']
Jaki sebek ?
[/quote]Antka szwagra Kulewiny siostry brat.
Avatar
laksa / 25 lipca 2012 o 15:59
0
Jaki sebek ?
Avatar
THC / 30 kwietnia 2011 o 14:23
0
[quote name='gramming' timestamp='1304111113' post='470823']
CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż rażą.
[/quote]
MUSIAŁ CI KOLEŚ MOCNO W ŻYCIU DOKUCZYĆ SKORO TAK WIERCISZ,JA SIĘ NIE DZIWIE ŻE KTOŚ TAK PRZEKLINA BO TYCH GŁUPOT ZA BARDZO SIĘ I CZYTAĆ NIE DA.JEDYNE CO BYŁO BY ROZSĄDNE DLA CIEBIE TO ZAMKNĄĆ RYJ I WOGULE SIĘ NIE OŚMIESZAĆ MÓWIĄC/PISZĄC ŻE PO IP KOGOŚ POZNAJESZ HA HAHA NIEZŁY UBAW I TWOJA GŁUPOTA
[quote name='gramming' timestamp='1304111113' post='470823']
CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż ra... rozwiń
Avatar
DSF / 30 kwietnia 2011 o 14:15
0
[quote name='asdf' timestamp='1304107101' post='470791']
~GTU~ co Ty się tak spinasz? chcesz i Ty dostac w łeb za kilka lat w ogóle nawet nie potrafisz poprawnie przeklinać bo robisz przy tym błąd ortograficzny je**na miernoto społeczna
[/quote]
A TY KU....AW D...E JE...Y CWE...U POLONISTO ZAJ...Y TAKI MĄDRY JESTEŚ NA FORUM ? PRZECIERZ TY MOŻESZ W ŁEB W KAŻDEJ CHWILI DOSTAĆ,TYLKOŻE TWOJA CWELOSKA DU...A BOI SIĘ Z DOMU WYCHYLIĆ JAK TYLKO JEST TROSZKĘ CIEMNIEJ.POPAPRAŃCU TY I MIERNOTO SPOŁECZNA.
Avatar
gramming / 29 kwietnia 2011 o 23:05
0
[quote name='CZLOWIEK' timestamp='1304080450' post='470663']
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAKIE COS -ANA-SIE NAZWAŁO
[/quote]

CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż rażą.
[quote name='CZLOWIEK' timestamp='1304080450' post='470663']
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAK... rozwiń
Avatar
asdf / 29 kwietnia 2011 o 21:58
0
~GTU~ co Ty się tak spinasz? chcesz i Ty dostac w łeb za kilka lat w ogóle nawet nie potrafisz poprawnie przeklinać bo robisz przy tym błąd ortograficzny je**na miernoto społeczna
Avatar
CZLOWIEK / 29 kwietnia 2011 o 14:34
0
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAKIE COS -ANA-SIE NAZWAŁO
Avatar
ANTEK1 / 29 kwietnia 2011 o 13:53
0
TY -ANA-JE...A CZY JAK CI TAM,PAJACU CZY DURNA CI.O ZEBRAŁO CIE NA GORZKIE ŻALE Z CAŁEJ DEKADY PONIATOWEJ I PORUSZASZ TEMATY O KTÓRYCH TAK NAPRAWDE H..A WIESZ ALE TAKICH JOŁOPÓW NA FORACH NIE BRAKUJE,CAŁE ZAGADNIENIE I PROBLEM TKWI W TYM CO SIĘ STAŁO W NASZEJ ZAS...J MIEŚCINIE,ŻE NIE ŻYJE MŁODY CZŁOWIEK,A TY PIE....SZ BZDURY NA TEMAT TEGO CO DZIAŁO SIĘ WIEKI TEMU I MAŁO TEGO INTERESUJESZ SIE RZECZAMI KTORE NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO ZWIAZKU Z TA SPRAWA I DYSKUSJA NA TYM FORUM.TAK ŻE PIE...J SIE W ŁEB.
Avatar
GTU / 29 kwietnia 2011 o 08:14
0
Sku***ELU pier***ONY CO CI ku*** WÓZEK TEŻ PRZESZKADZA CO ku*** DZIECKO TEŻ SOBIE MOŻE ZAŁATWIŁ I WÓZEK UKRADŁ JAKI pier***ONY PAJAC PORUSZA NA FORUM TEMAT DZIECKA KTÓRE NIKOMU NIC NIE JEST WINNE CIEBIE GNIDO DWORSKA MATKA Z OJCEM PO GŁOWIE NApier***ALI I W KOJCU TRZYMALI ŻE TAKIE h** WIE CO WYSZŁO JAK WIDAĆ
Avatar
gtu / 29 kwietnia 2011 o 08:00
0
[quote name='gość' timestamp='1303925471' post='470005']
hahahaha kradzione nie tuczy hahahaha . a teraz z wózkiem śmiga
[/quote]
Avatar
Gość / 25 lipca 2012 o 16:49
0
[quote name='laksa' timestamp='1343224759' post='656373']
Jaki sebek ?
[/quote]Antka szwagra Kulewiny siostry brat.
Avatar
laksa / 25 lipca 2012 o 15:59
0
Jaki sebek ?
Avatar
THC / 30 kwietnia 2011 o 14:23
0
[quote name='gramming' timestamp='1304111113' post='470823']
CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż rażą.
[/quote]
MUSIAŁ CI KOLEŚ MOCNO W ŻYCIU DOKUCZYĆ SKORO TAK WIERCISZ,JA SIĘ NIE DZIWIE ŻE KTOŚ TAK PRZEKLINA BO TYCH GŁUPOT ZA BARDZO SIĘ I CZYTAĆ NIE DA.JEDYNE CO BYŁO BY ROZSĄDNE DLA CIEBIE TO ZAMKNĄĆ RYJ I WOGULE SIĘ NIE OŚMIESZAĆ MÓWIĄC/PISZĄC ŻE PO IP KOGOŚ POZNAJESZ HA HAHA NIEZŁY UBAW I TWOJA GŁUPOTA
[quote name='gramming' timestamp='1304111113' post='470823']
CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż ra... rozwiń
Avatar
DSF / 30 kwietnia 2011 o 14:15
0
[quote name='asdf' timestamp='1304107101' post='470791']
~GTU~ co Ty się tak spinasz? chcesz i Ty dostac w łeb za kilka lat w ogóle nawet nie potrafisz poprawnie przeklinać bo robisz przy tym błąd ortograficzny je**na miernoto społeczna
[/quote]
A TY KU....AW D...E JE...Y CWE...U POLONISTO ZAJ...Y TAKI MĄDRY JESTEŚ NA FORUM ? PRZECIERZ TY MOŻESZ W ŁEB W KAŻDEJ CHWILI DOSTAĆ,TYLKOŻE TWOJA CWELOSKA DU...A BOI SIĘ Z DOMU WYCHYLIĆ JAK TYLKO JEST TROSZKĘ CIEMNIEJ.POPAPRAŃCU TY I MIERNOTO SPOŁECZNA.
Avatar
gramming / 29 kwietnia 2011 o 23:05
0
[quote name='CZLOWIEK' timestamp='1304080450' post='470663']
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAKIE COS -ANA-SIE NAZWAŁO
[/quote]

CZŁOWIEK? Na miano bycia człowiekiem trzeba sobie zasłużyć a ty jak czytam, nie potrafisz zdania napisać bez przekleństwa. Żenada! Poza tym Zmieniasz podpisy posługując się tym samym IP i... 'mędrkujesz'??? Czy sprawa dotyczy może ciebie bezpośrednio, że tak tniesz 'żyletą' użytkowników? Chamstwo nie ukryje twojej głupoty więc nie ośmieszaj się lepiej na forum bo gołym okiem widać, że słoma ci z butów wyłazi i więzienne nawyki aż rażą.
[quote name='CZLOWIEK' timestamp='1304080450' post='470663']
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAK... rozwiń
Avatar
asdf / 29 kwietnia 2011 o 21:58
0
~GTU~ co Ty się tak spinasz? chcesz i Ty dostac w łeb za kilka lat w ogóle nawet nie potrafisz poprawnie przeklinać bo robisz przy tym błąd ortograficzny je**na miernoto społeczna
Avatar
CZLOWIEK / 29 kwietnia 2011 o 14:34
0
O CZYM TY CI...O PIE...SZ ZAJMIJ SIE TEMATEM KTÓREGO TO FORUM DOTYCZY KOŃ...KI ZWI...IE JEB...Y TERAZ TAKIE CZASY ŻE TAKIE KONFITURY JAK TY TYLKO DONOSZENIEM SIE ZAJMUJA,GDYBYŚ KUR...O I TY SIE DO ROBOTY WZIĘŁA TO PEWNIE TEZ BYS MOGŁA SOBA COS ZAPREZENTOWAC.NIE KRYTYKUJ INNYCH BO TO NAJPROSTRZE,ZWŁASZCZA JESLI NIE UJAWNIA SIE SWOICH OPINI PUBLICZNIE TYLKO ROBI SIE TO ANONIOMOWO.TAKI/A KOZAK JESTEŚ?HU....J CI W SERCE.TO DO CIEBIE BYŁO ZJ...Y ŁBIE NIJAKIE COS -ANA-SIE NAZWAŁO
Avatar
ANTEK1 / 29 kwietnia 2011 o 13:53
0
TY -ANA-JE...A CZY JAK CI TAM,PAJACU CZY DURNA CI.O ZEBRAŁO CIE NA GORZKIE ŻALE Z CAŁEJ DEKADY PONIATOWEJ I PORUSZASZ TEMATY O KTÓRYCH TAK NAPRAWDE H..A WIESZ ALE TAKICH JOŁOPÓW NA FORACH NIE BRAKUJE,CAŁE ZAGADNIENIE I PROBLEM TKWI W TYM CO SIĘ STAŁO W NASZEJ ZAS...J MIEŚCINIE,ŻE NIE ŻYJE MŁODY CZŁOWIEK,A TY PIE....SZ BZDURY NA TEMAT TEGO CO DZIAŁO SIĘ WIEKI TEMU I MAŁO TEGO INTERESUJESZ SIE RZECZAMI KTORE NIE MAJA NAJMNIEJSZEGO ZWIAZKU Z TA SPRAWA I DYSKUSJA NA TYM FORUM.TAK ŻE PIE...J SIE W ŁEB.
Avatar
GTU / 29 kwietnia 2011 o 08:14
0
Sku***ELU pier***ONY CO CI ku*** WÓZEK TEŻ PRZESZKADZA CO ku*** DZIECKO TEŻ SOBIE MOŻE ZAŁATWIŁ I WÓZEK UKRADŁ JAKI pier***ONY PAJAC PORUSZA NA FORUM TEMAT DZIECKA KTÓRE NIKOMU NIC NIE JEST WINNE CIEBIE GNIDO DWORSKA MATKA Z OJCEM PO GŁOWIE NApier***ALI I W KOJCU TRZYMALI ŻE TAKIE h** WIE CO WYSZŁO JAK WIDAĆ
Avatar
gtu / 29 kwietnia 2011 o 08:00
0
[quote name='gość' timestamp='1303925471' post='470005']
hahahaha kradzione nie tuczy hahahaha . a teraz z wózkiem śmiga
[/quote]
Zobacz wszystkie komentarze 105

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 2 1

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 9 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 8 0

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 21 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 36 12

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 11

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 15 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 1

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków

Pieszy zginął po potrąceniu przez ciężarówkę. Szedł niewłaściwą stroną drogi, bez odblasków 8 1

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!