Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
To chyba nie ważne,chociaż sam nie wiem bo może wyjdzie że nie jest pełnoletni,to może być w sądzie całkiem inny wyrok
PEŁNOLETNI TO NA PEWNO , TAM NAPISANE JEST ZE ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
a to nas obchodzi, że cała Poniatowska społeczność chce wiedzieć który to sku***syn jest takim bydlakiem i zabił młodego człowieka który miał przed sobą całe życie.
Zgadzam się w 100%. Tylko tacy ludzie co robią takie głupoty bez zastanowienia,powinni być torturowani w więzieniach.Bo kara śmierci to nic. Umrzę i tyle. A tak musi cierpieć za to co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosiek napisał:
a to nas obchodzi, że cała Poniatowska społeczność chce wiedzieć który to sku***syn jest takim bydlakiem i zabił młodego człowieka który miał przed sobą całe życie.
I co ku*** dowiedziałęs sie imie ku*** i nazwiskoo I co wyjdzie powiesz cos tym chłopakom Czy ku*** bedziesz latał i dzwonił po znajomych i obrabiał dupyy im matkom Co huja zawiniły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** napisał:
I co ku*** dowiedziałęs sie imie ku*** i nazwiskoo I co wyjdzie powiesz cos tym chłopakom Czy ku*** bedziesz latał i dzwonił po znajomych i obrabiał dupyy im matkom Co huja zawiniły
I dobrze. Matki PRAKTYCZNIE nic nie zawiniły bo tu chodzi o społeczeństwo, o pokolenie JP, o swoich GŁUPICH kolegach. Niech zgniją w tym więzieniu idioci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** napisał:
I co ku*** dowiedziałęs sie imie ku*** i nazwiskoo I co wyjdzie powiesz cos tym chłopakom Czy ku*** bedziesz latał i dzwonił po znajomych i obrabiał dupyy im matkom Co huja zawiniły
Zaznaczam że nikt nie rozmawia o ich rodzicach, i nikt ich nie osądza bo nie oni dokonali tego czynu lecz ich syn,nie wyjdę i nie powiem bo mam nadzieje że zgniją w kryminale. A ty jako wielki kolega( wywnioskować to można z obronnego tonu Twoich postów) inaczej byś krakał jak by to Twoje dziecko zabili. A znajomym powiem wszystkim jak sie oni nazywają, żeby wiedzieli który to ten sku***syn jeden z drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I dobrze. Matki PRAKTYCZNIE nic nie zawiniły bo tu chodzi o społeczeństwo, o pokolenie JP, o swoich GŁUPICH kolegach. Niech zgniją w tym więzieniu idioci.
Co ma JP do zabicia chłopaka? Wiecie Co mnie to nie rusza Co sie stałoo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** napisał:
I co ku*** dowiedziałęs sie imie ku*** i nazwiskoo I co wyjdzie powiesz cos tym chłopakom Czy ku*** bedziesz latał i dzwonił po znajomych i obrabiał dupyy im matkom Co huja zawiniły
NIECH MATKI TERAZ SPALAJĄ SIĘ ZE WSTYDU JAKICH BYDLAKÓW WYCHOWAŁY POD DACHEM! KOGO NOSIŁY POD SERCEM! MORDERCY!!!!!!!!!!!!!!! A JAK BY TAK ICH DZIECI KTOŚ ZAMORDOWAŁ JAK BY SIE CZYLI!!!!!!! PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
Co ma JP do zabicia chłopaka? Wiecie Co mnie to nie rusza Co sie stałoo...
JP- jak nazwa wskazuje,chodzą słuchają tego rapu żałosnego,co co drugie słowo to K... je.bac policje... nawiązuje do agresji proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Zaznaczam że nikt nie rozmawia o ich rodzicach, i nikt ich nie osądza bo nie oni dokonali tego czynu lecz ich syn,nie wyjdę i nie powiem bo mam nadzieje że zgniją w kryminale. A ty jako wielki kolega( wywnioskować to można z obronnego tonu Twoich postów) inaczej byś krakał jak by to Twoje dziecko zabili. A znajomym powiem wszystkim jak sie oni nazywają, żeby wiedzieli który to ten sku***syn jeden z drugim.
Ja to juz nie wiem co sie dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia napisał:
NIECH MATKI TERAZ SPALAJĄ SIĘ ZE WSTYDU JAKICH BYDLAKÓW WYCHOWAŁY POD DACHEM! KOGO NOSIŁY POD SERCEM! MORDERCY!!!!!!!!!!!!!!! A JAK BY TAK ICH DZIECI KTOŚ ZAMORDOWAŁ JAK BY SIE CZYLI!!!!!!! PATOLOGIA!!!!!!!!!!!!!!1
Rap ma przesłanie nie jp- chcesz posłuchaj tego http://www.youtube.com/watch?v=ClZuqPFE4xo czy tu jest o jp nie zrozumiecie rapu... A tak wgl czego tak w tym miescie jest Bo tu dla młodziezy nic nie ma... Aby sie przypier***aja wszyscy ze sie gromadza i wgl... Orliki skate park starsi maja tam chodzic? czasem pojda ale juz zapozno zajawki nie maja jak to dzieci...Było wczesniej myslec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oko napisał:
Co ma JP do zabicia chłopaka? Wiecie Co mnie to nie rusza Co sie stałoo... [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1303163394' post='467104'] JP- jak nazwa wskazuje,chodzą słuchają tego rapu żałosnego,co co drugie słowo to K...je.bac policje... nawiązuje do agresji proste.
Niech cała Poniatowa wie jak sie oni nazywają, niech nimi szydzą, gardzą i traktują jak najgorszych smieci, bo nimi właśnie są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej napisał:
Rap ma przesłanie nie jp- chcesz posłuchaj tego http://www.youtube.com/watch?v=ClZuqPFE4xo czy tu jest o jp nie zrozumiecie rapu... A tak wgl czego tak w tym miescie jest Bo tu dla młodziezy nic nie ma... Aby sie przypier***aja wszyscy ze sie gromadza i wgl... Orliki skate park starsi maja tam chodzic? czasem pojda ale juz zapozno zajawki nie maja jak to dzieci...Było wczesniej myslec
No dobra, ja nie powiedziałem chyba, że KAŻDA piosenka ma przesłanie negatywne. Ale HG czy Peja ... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kama napisał:
zgadza się, jeśli społeczeństwo wymierzało by kary to nie dość że takie sytuacje zdarzały się bardzo rzadko, to jeszcze policja nie była by potrzebna. a co do osoby która napisała że jest ich znajomą, to ja na Twoim miejscu wstydziła bym się do tego przyznać, bo to nie jest powód do chwalenia się, lecz do wstydu.
chyba taka sama jak oni sa, z ich kokroju jest.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ja wiem kto to to moi koledzy - ZNACZY BYLI !!! niepodejrzewałam ich o to ! Ale zapłacic musząąąąąąą !!! Co z tego ,że pojdą siedziec na 10 lat jak wyjdą i bedą sie jeszcze smiac pewnie ! A Piotruś już nie zmartwychwstanie;(((((((((!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarek napisał:
Burmistrz do dymisji !!! Nie miałem nic do niej, wyjechałem na studia, myślałem, że przemoc i narkomania tam zniknęły. Widzę jednak, że od lat tam nic się nie zmieniło. A myślałem że wrócę do pwa. Nie mam teraz najmniejszej ochoty. Uważam, że pani Stefanek powinna podać się do dymisji, skoro od lat nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa w mieście. Nie da się rozwijać miasta, jeśli nie będzie w nim można bezpiecznie żyć.
Ona m aCiebie i Społęczeństwo Poniatowej w dalekim poważaniu! Dymisja - nic z tego! KASA, KASA, KASA - TO TYLKO SIĘ DLA NIEJ LICZY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się! Czy naprawdę było sens odbierać temu chłopakowi życie? On miał 17 lat całe życie przed nic, marzenia, gdyby żył to za te 4-5 lat mógł założyć rodzinę. Ludzie są idiotyczni[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro z Bełżyc dla was parówy http://w476.wrzuta.pl/audio/4ry69YpZA4x/psz_-_niech_kazdy_w_miescie_wie Marceli Szpak Fitnes by ci się przydał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoj stary nie ma jaj napisał:
Zamknac ryje Bo pajace nie wiecie co on im zawinił skad ku*** wiecie ze za darmo dostał... Moze ku*** zasłuzył, Nie jak umarł to ku*** teraz wielcee dobre dziecko zniego byłoo... Pierdonlijcie sie w łeb...
Bohaterze , z sieci; sędzio sprawiedliwy- za jekie to przewinienia ot tak sobie jeden człowiek może pozbawić życia drugiego człowieka. Ciesz się przeklętniku , który uważasz że takie słownictwo dodaje ci splendoru(jeżeli nie czaisz o co chodzi sprawdź sobie w słowniku) , że to nieszczęście nie dotknęło ciebie lub kogoś z twojej rodziny.Takiego obrońcy właśnie brakowało tym zwyrodniałym bydlakom. Jedyna rozrywka dla takich idiotów to : napić się jakiegoś mózgtrzepa i komuś dowalić( a że w tym przypadku przecholowali , to jakoś tak wyszło).Ty pedale sprawdź wcześniej czy twój stary ma jaja, a może podrzucili cię kosmici( ograniczona pało).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h** wam w d*** napisał:
I co ku*** dowiedziałęs sie imie ku*** i nazwiskoo I co wyjdzie powiesz cos tym chłopakom Czy ku*** bedziesz latał i dzwonił po znajomych i obrabiał dupyy im matkom Co huja zawiniły
Ty bydlaku tę część ciała zapewne już miałeś w swojej du*** i jesteś tak bardzo zorientowany. Zapewne lubisz to tylko nie wiesz jak o to poprosić. Idź na dworzec kolejowy tam cię ktoś obsłuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie te nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...