Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Poseł Liroy wstawia się za Polką z woj. lubelskiego skazaną na dożywocie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 07:21 Powrót do artykułu
Artykuł powinien zostać uzupełniony o kilka faktów, a nie domysłów - Herda, mimo dużego chłodu, ubrała się jak na majówkę (żeby lepiej pływać), Węgier był ubrany zimowo. Jechała z otwartym oknem mimo chłodu - on nie. Umiała świetnie pływać i wiedziała, że on nie umie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wienzieniach na całem świecie tylko niewinne ludzie siedzom! I Scyzork o tym wie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy to pracowanie za granicą,wiecznie mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno sobie wyobrazić bardziej obiektywny i bezstronny system sądownictwa niż anglosaski, który obowiązuje w Irlandii, typowa ustawka przedwyborcza scyzoryka, żeby zwrócić na siebie uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
syfomir grandziasz daje lekcję anarchii komuch pitolony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy obrona polskich obywateli nie powinno przypadkiem zajmowac sie "polskie" MSZ? Gdyby to byla obywatelka USA lub Izraela to bylaby afera na cala Europe i Swiat. "Polskie" MSZ ma glkeboko w d... Polakow za granica, rowniez prawa mnie3szosci polskiej na Ukrainie i Litwie co jest ewidentna zdrada narodu. Precz z POPiS - cuchnaca mumia postkomuny z katolskim zacieciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taa jasne anglosaskie prawo jest bardzo obiektywne i bezstronne hahahaha. Ciapak moze tam prawie wszystko, policja do napadow na bialych przez ciapakow przyjezdza po godzinie albo w ogole; Polak jest tam do najciezszej roboty i nie ma zadnych praw, mozna go oskarzyc o wszystko - taka jest prawda wd...wlazie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskie MSZ jest kompletnie bezużyteczne, notabene jak i większość instytucji w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu nie wiem ile masz lat ale jakby twoja córka np była molestowania przez jakiegoś napalonego psychola to ciekawe co byś napisał mądralo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Już nie oddam głosu na Partie JKM bo przyjmuje do swojej Partii osoby od Gowina Co startowali z listy PIS na Podkarpaciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też się wstawiam. tylko co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ją to bardzo spokojna dziewczyna nic nikomu hy nie zrobiła trzymam. Kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...