Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Posłowie bronią wschodnich regionów

Utworzony przez zgryźliwy, 21 stycznia 2008 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Lubelszczyzno popieraj PO - zyskiem Ci będą straty. O naiwności ludzka!!! A czego można było spodziewać się po tych rządach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mimo że pochodzę z lubelszczyzny nic bym na nią nie dał. Bo wiem jak sie tu gospodaruje pieniędzmi. Od kilku lat mieszkam już po przeciwnej stronie Wisły, i dopiero teraz widzę jasno nieudacznictwo wszelakich lubelskich "władz". Wcale sie nie dziwie że ludzie z poznańskiego np. są wkurzeni że z ich podatków opłaca sie przekretych "wschodnich watażków". Pozdrwiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platfusy obiecywały Irlandię a mamy Ukrainę, a nas" zaorają" bo popieramy PIS (46%) liberałów interesują duże przemysłowe miasta my do odstrzału. P osły z PO mogą pomażyć o rozwoju naszego regionu -cukrownia ?. Natomiast na realną pomoc dla Lubelszczyzny musimy poczekać do wyborów. PIS chciał i miał wzgłędem nas dobre zamiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Karpiński droga z Puław do Opola czeka na pana. Głosowaliśmy na pana więc do roboty. Aby żyło się lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo cieszy mnie rozpoczęte poszerzanie drogi S17.Mam nadzieję,że nawierzchnia tej drogi też nareszcie będzie jak na XXI wiek przystało,a zakręty wyprofilowane,żeby TIRy nie lądowały w krzakach (jest takie miejsce ,w Łabuniach,bodajże).Przejście graniczne w Hrebennem,to bardzo ważny punkt na mapie Europy,i droga do tego przejścia stanowi wizytówkę Lubelszczyzny.Jeżdżę ciągle tą trasą,i widzę,że robota idzie pełną parą.Kierowcy jadą ostrożnie i z kulturą,jakby w ten sposób chcieli wyrazić szacunek dla drogowców i radość. Że nareszcie skończy się łatanina,zatory i korki,bo właśnie ktoś próbuje z błota wygramolić się ciągnikiem na "szos."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...