Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ktoś może posiada informacje czy zagrożony jest Wrzelów? Posiadam sprzeczne informacje, jeżeli zalana jest kępa tzn ze tam tez puscil wal? jakie miejscowości są właściwie zalane? trudno dowiedziec sie czego sensownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś orientuje się jaka jest teraz sytuacja na Żmijowiskach i w Zagłobie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie dopóki wał w Kępie Gosteckiej nie zostanie przerwany ta miejscowość oraz pobliskie (np. Niezdow) są bezpieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrzelow jest zagrozony, niestety wdarala się tam woda już kolo godziny 13 - 15; jeśli chodzi o Zagłobę tam też jest zalane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest tak nieprawdopodobne, ze nadal nie moge w to uwierzyc, tyle ludzi w kilka chwil stracilo to na co pracowali cale zycie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może orientuje się jak wygląda sytuacja w Kłodnicy, z tego co wiem jest zalana a ludzie są ewakuowani ale są to wiadomości z drugiej ręki, mam tam wujka i niepokoję się o rodzinę, będę wdzięczna za każdą informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodonie ludność tamtej miejscowości (Kłodnica) przebywa w Opolu Lubelskim, w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy woda nadal się rozpływa czy już nie?? Gdzie dotarła?? napiszcie może macie jakieś informacje od rodzin. Cy zatrzymała się na kościele w Zagłobie czy popłynęła dalej? to jedyne źródło informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś wie coś na temat Żmijowisk, to proszę o informację.. Bardzo martwię się o Babcię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy byłam w domu około godz 14 to woda wchodziła na teren Wrzelowa od strony Zagłoby... przez drogę koło kościoła przelewa się woda i postępuje dalej.. na Wrzelowie układane były wały z workiów ponieważ rzeka tam wylewała... i prawdopodobnie już je przerwało.. woda postępuje dalej i zalewa wsi przy wiśle... nie wiadomo czy nie zaleje wsi Trzciniec ponieważ zza kościoła woda kieruje się w tamtą stronę..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłodnica zalana Zagłoba również Na Żmijowiskach podtopienia jak na razie ale woda cały czas idzie i nic nie wskazuje na to żeby się zatrzymała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłoba jest zalana. na żmijowiskach woda też już poodbno jest. na kępie choteckiej jest już 2 m wody. cała gmina zalana ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledziłem forum pod Sandomierzem. Bardzo cenne źródło informacji. Trzymajcie się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaniepokojona napisał:
Jeśli ktoś wie coś na temat Żmijowisk, to proszę o informację.. Bardzo martwię się o Babcię...
o godz 14 połowa żmijowisk była zalana połowa nie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to prawda że kempe chotecką zalało????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbn napisał:
Czy to pewne, że w Machowie 2m wody? Mam tam działkę z domem
tak pewne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka jest teraz sytuacja w Machowie? został tam mój mąż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obawiam się że woda się nie zatrzyma prędko, współczuję wszystkim zalanym, moja rodzina mieszka w Zakrzowie i z bólem serca czeka na wodę, która na razie zmieniła kurs bardziej w stronę Trzcińca, podobno w Lesie Dębowym ludzie bronią się przed wodą, ale informacja jest nie potwierdzona, raczej z poczty pantoflowej, mieszkańcy nie są informowani o niczym, żadna ewakuacja nie jest prowadzona, podobno wczoraj była zarządzona ale nikt się nie pojawił, wszyscy walczą z żywiołem, to jednak walka z wiatrakami, możemy się tylko modlić żeby woda zwolniła bieg a poziom rzeki zaczął opadać, nikt tam już nie liczy że wyjdą z tego suchą nogą ale każda godzina jest na wagę złota, czym dłużej jest sucho tym zniszczenia będą mniejsze, zwłaszcza jeżeli chodzi o drzewa owocowe, jeżeli uschną to mieszkańcy skutki tej powodzi będą latami... wujek był dzisiaj w opolu lubelskim po zakupy (oczywiście rodzina nie zamierza opuszczać domu jak najdłużej to będzie możliwe) i wrócił z informacją iż ewakuuowany jest szpital w opolu lubelskim ?? może ktoś to potwierdzić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak sytuacja wygląda w koloni koło i niedzwiadzie? czy woda z zagłoby podtapia te wsie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAPPAMAN napisał:
A jak sytuacja wygląda w koloni koło i niedzwiadzie? czy woda z zagłoby podtapia te wsie?
nie wiem na ile jest to pewna informacja, ale podobno niedzwiada mała jest już zalana...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...