Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mieszkanka Mchowa napisał:
woda w Machowie opadła 5cm. cały czas przebywa tam mój maż w zalanym domu do połowy
ja mam mame, meza i brata z cala rodzina na Machowie rodz. Chylak wiesz moze co sie u nich dzieje nie mam zadnego kontaktu bo telefon nie dziala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Braciejowicach narazie sucho, ale cały czas nie wiem jak Zagłoba przy kosciele? widzialam zdjecia ale jakos nie moge skojarzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dora napisał:
w Zakrzowie nie ma zagrozenia od 15 godz. woda nic nie przybrala , w Braciejowicach sucho , na Machowie bez zmian to znaczy bardzo zle u pana Saneckiego nie widac bramy ktöra ma 1,5m wysokosci.
Czy ktoś wie co się stało z rodzinami Szastów i Kurków na Machowie? Strasznie się martwię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moglby ktos cos wiecej o zakrzowie napisac? interesuje mnie czy sa jakies domy podtopione i wysokosc wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tam na Żmijowiskach ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katarzynka napisał:
A po co kobietom taki szowinista!?
Szowinista? Skąd ten pomysł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy ktoś wie co się stało z rodzinami Szastów i Kurków na Machowie? Strasznie się martwię?
nie wiem co z tymi rodzinami ale Marek mieszka kolo sklepu i dzisiaj w poludnie sklep byl otwarty i mozna bylo do niego dojsc to chyba u Marka tez wszystko w porzadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U Saneckich plot nie do konca zakryty, parter w domu nie jest zalany, tylko piwnice. Woda spadla o 5 cm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik i krzysiek sa w domu a reszta wyjechala Jarek sie dzisiaj z nimi widzial i wszystko jest ok, Kuraś sa w puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Szowinista? Skąd ten pomysł?
po co wy wogóle z tym kims piszecie, napisze tak ; Rasowy pies byle kundlowi nie odszczekuje wiec skonczcie te komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dorota~ napisał:
nie wiem co z tymi rodzinami ale Marek mieszka kolo sklepu i dzisiaj w poludnie sklep byl otwarty i mozna bylo do niego dojsc to chyba u Marka tez wszystko w porzadku
Mam nadzieję, dzięki za informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diablica22 napisał:
jak tam na Żmijowiskach ??
sucho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
U Saneckich plot nie do konca zakryty, parter w domu nie jest zalany, tylko piwnice. Woda spadla o 5 cm.
Emilka a jak u pana Mariana jak wysoko doszla woda, ile wody jest po drugiej stronie drogi i jaka jest nadzieja ze ta woda szybko opadnie ??ß
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja na Wrzelowie od strony Trzcińca?Dzisiaj rano podobno nie było tam wody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam takie pytanko czy ma ktos jakies informacje na temat wioski Grabowiec jaki jest tam stan wody ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za info o Machowie. Ja mam działkę po Filiksie i tam jest stary dom z bali, obawiałem się że się to wszystko zawali. Jakby ktoś wiedział coś na temat machowa i ewentualnie mojej działki to proszę o kontakt artturc@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam dalej to nie wiem, bo wszyscy sa w domu. Tez nie dzwonimy za czesto, zeby nie wyladowac komorek, ale mowia, ze woda spada. Za droga woda jest duzo wieksza, ledwo wierzcholki drzew widac. Wal, tam gdzie jest krzyż nie jest zalany. U nas chyba sytuacja jest ogolnie dobra, bo na Czarnej to woda siega pietra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#film=92065_7922499 (kopiowac bez ####) tu widac cala okolice, Machow tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jAK na Kątach ? Na końcu wsi u Kuziołów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
######plej.gazeta.pl/plej/0,0.html#film=92065_7922499 (kopiowac bez ####) tu widac cala okolice, Machow tez
dzieki bardzo pozdrowieni i trzymajcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 24 z 30

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...