Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziala www.picasaweb.google.pl/116753415732542370778/Powodz2010#
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
Dziala www.picasaweb.google.pl/116753415732542370778/Powodz2010#
dzieki Emilka za zdjecia i za ciagle uaktualnienia ich, ja co prawda jestem z konca Lubomirki i nie moglam znalesc zadnych zdjec mojej wsi, ale przymajmniej z twoich zdjec widze ogolny obraz i ciagla zmiane sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie co się stało z psami z zalanych terenów, które się uratowały.Piszę bo jestem z Zastowa, obecnie u rodziny,mamy 2 psy,które znajomy mówił, że się uratowały bo widział je na wale.Piszę bo słyszałam, że pieski zostały wywiezione gdzieś do schroniska.Może ktoś wie dokąd, albo gdzie mogę się dowiedzieć.W tej chwili tylko one nam zostały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~marta~ napisał:
Czy ktoś wie co się stało z psami z zalanych terenów, które się uratowały.Piszę bo jestem z Zastowa, obecnie u rodziny,mamy 2 psy,które znajomy mówił, że się uratowały bo widział je na wale.Piszę bo słyszałam, że pieski zostały wywiezione gdzieś do schroniska.Może ktoś wie dokąd, albo gdzie mogę się dowiedzieć.W tej chwili tylko one nam zostały.
gdzieś czytałam artykuł,( być może na www. kurierlubelski.pl ) że są w jakimś schronisku dla zwierząt w lublinie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzieś czytałam artykuł,( być może na www. kurierlubelski.pl ) że są w jakimś schronisku dla zwierząt w lublinie,
znalazłam, są tam nawet zdjęcia kilku piesków ######www.kurierlubelski.pl/powodz2010/26...jecia,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie czy mozna juz dojechac na Machów albo Kąty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie raczej nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Machow da sie dojechac od strony Kepy Choteckiej. Kolo kaplicy jest sucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy da się dostać do Brzozowej tej od strony Szczekarkowa w kier na Majdany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilia czy od Pana Dzierżaka jest ta droga w stronę wału przejezdna? Czekam od kilku dni już na jakieś informacje o dojeździe do Machowa i wreszcie Ty coś konkretnego powiedziałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artur napisał:
Emilia czy od Pana Dzierżaka jest ta droga w stronę wału przejezdna? Czekam od kilku dni już na jakieś informacje o dojeździe do Machowa i wreszcie Ty coś konkretnego powiedziałaś
Tak, juz jest, ale nie wiem jak dlugo. Dzisiaj moi rodzice przyjechali juz do domu samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
znalazłam, są tam nawet zdjęcia kilku piesków ######www.kurierlubelski.pl/powodz2010/26...jecia,id,t.html
Dziękuje za wszelkie informacje.Tak psy, które uratowały się z powodzi z terenów Wilkowa, Zastowa, Kępy i innych miejscowości zostały zabrane do schroniska w Lublinie przy ul. Metalurgicznej.jeżeli ktoś chciałby odzyskać czworonoga może dzwoniś, albo przyjechać po odbiór.Nr. tel schroniska 081 466 26 42.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emilia napisał:
Na Machow da sie dojechac od strony Kepy Choteckiej. Kolo kaplicy jest sucho.
do Emilki: odświeżam pytanie: jaka jest obecnie sytuacja na Machowie, po drugiej fali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=Y0Z-XrkyxCw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś może to niech jedzie!!
Wysoki stan Wisły sprawił, że natychmiast trzeba podjąć prace nad umocnieniem i podwyższeniem wałów w gminie Wilków. Dlatego Centrum Duszpasterstwa Młodzieży organizuje wyjazd dla ochotników, którzy chcą pomóc przy umacnianiu wałów. Wyjazd jest w sobotę (4 września) o godz. 7.30 spod siedziby Centrum Duszpasterstwa, przy Krakowskim Przedmieściu 1. Powrót wieczorem. - Gwarantujemy przejazd w obie strony, ubrania, ubezpieczenie i wyżywienie - informuje ks. Mieczysław Puzewicz, duszpasterz młodzieży. Ochotnicy będą napełniać worki piaskiem, przenosić worki i układać je na wałach. Zgłoszenia może przesyłać mailem na adres: justynaorlowska84@gmail.com lub dzwonić pod nr tel. 514 974 895. Szczegółowe informacje na www.duch.lublin.pl. Według ostatnich prognoz stan wody w Wiśle może osiągnąć poziom porównywalny z tym z maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.tvn24.pl/0,1672091,0,1,fala-zbliza-sie-do-sandomierza,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin, dn.2010-09-03 OGŁOSZONE POGOTOWIA PRZECIWPOWODZIOWE 1) Zarządzeniem Nr 81/2010?Burmistrz Annopola z dniem?2 września 2010 r. od godz. 14.00 ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe na terenie gminy Annopol. 2) Zarządzeniem Wójta Gminy Łaziska Nr 0151/58/2010 z dnia 2 września 2010 r. od godz. 20.00 zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie gminy Łaziska. 4) Zarządzeniem Wójta Gminy Wilków Nr 59/10 z dnia 3 września 2010 r. od godz. 08.00 zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie gminy Wilków. 5) Zarządzeniem Wójta Gminy Józefów nad Wisłą Nr 0151-63/10 z dnia 3 września 2010 r. od godz. 8.30 zostało ogłoszone pogotowie przeciwpowodziowe na terenie gminy Józefów nad Wisłą. 6) Zarządzeniem Nr 38/10 Starosta Opolski? z dniem 3 września 2010 r.?od godz. 9.00 ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe na terenie powiatu opolskiego dla gmin: Józefów nad Wisłą, Łaziska, Wilków. 7) Zarządzeniem nr 301 Wojewoda Lubelski z dniem 3 września 2010 r. od godz. 10.00 ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe dla: - powiatów: kraśnickiego, opolskiego, puławskiego i ryckiego; - gmin: Annopol, Józefów nad Wisłą, Łaziska, Wilków, Kazimierz Dolny, Janowiec, Puławy i Stężyca; - miast: Puławy i Dęblin. OGŁOSZONE ALARMY PRZECIWPOWODZIOWE 4) Zarządzeniem nr 0151/59/10 Wójt Gminy Łaziska z dniem 3 września 2010 r. od godz. 14.30 ogłosił alarm przeciwpowodziowy na terenie gminy Łaziska. 5) Zarządzeniem nr 60/10 Wójt Gminy Wilków z dniem 3 września 2010 r. od godz. 20.00 ogłosił alarm przeciwpowodziowy na terenie gminy Wilków. 6) Zarządzeniem nr 39/10 Starosta Opolski z dniem 3 września 2010 r. od godz. 20.30 ogłosił alarm przeciwpowodziowy dla gmin: Józefów nad Wisłą, Łaziska, Wilków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wisła w Zawichoście nadal rośnie... http://pogodynka.pl/podest/hydro.php?s=6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Annopolu w ciągu ostatnich 24 godzin poziom wody w Wiśle podniósł się prawie o 150 cm i w piątek o godz. 23.00 wyniósł 610 cm(przybór 26 cm/3godz.). Sokolniki pod Sandomierzem już się ewakuują.Zapewne jutro Wisła będzie "testować" wały w Sandomierzu.Później będzie zagrożony Annopol, zaś dla lubelskiego Powiśla prognozy przewidują znaczny wzrost poziomu wody na niedzielę i kulminację w poniedziałek (w Puławach 670 cm, teraz jest tylko 451 ). Miejmy nadzieję ,że sytuacja z maja i czerwca nie powtórzy się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zkazimierza napisał:
W Annopolu w ciągu ostatnich 24 godzin poziom wody w Wiśle podniósł się prawie o 150 cm i w piątek o godz. 23.00 wyniósł 610 cm(przybór 26 cm/3godz.). Sokolniki pod Sandomierzem już się ewakuują.Zapewne jutro Wisła będzie "testować" wały w Sandomierzu.Później będzie zagrożony Annopol, zaś dla lubelskiego Powiśla prognozy przewidują znaczny wzrost poziomu wody na niedzielę i kulminację w poniedziałek (w Puławach 670 cm, teraz jest tylko 451 ). Miejmy nadzieję ,że sytuacja z maja i czerwca nie powtórzy się.
A ja mam nadzieję, że się powtórzy. To co widziałem po powodzi to dramat. Nie wiadziałem, że ludziom z zachłanności w głowach porobiło. Byłem i pomagałem na wałach, a gówno dostałem (a inni siedzieli i na pomoc czekali). Na pochybel powodzianom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...