Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~Ona~ napisał:
Czy ktoś ma informację o Kępie G.?????? Bardzo proszę o odpowiedź
na kepie narazie wszystko pod kontrola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
CZY WY LUBICIE BYC [sorry za slowo] DYMANI? Niw wierze ,ze przez okolo tydzien nie mozna bylo naprawic i podwyzszyc uszkodzonego odcinka walu.Dzis rano wojt gminy Wilkow ze Sczekarkowa zapytany o wal w Zastowie powiedzial ze to nie lezy w jego kompetencji ,lecz Urzedu melioracji i urzadzen wodnych z Lublina.[relacja tvn24 Czlowiek bezposrednio etycznie i moralnie odpowiedzialny za los gminy mowi takie cos -nie nie moge tego pojac.Tlumacza sie ze nie dalo sie do walu dojechac .Niedaleko nas w Deblinie stoi sprzet ktory spokojnie dalby rade tam wjechac-za ogrodzeniem jednostki wojskowej i zakladu napraw sprzetu inzynierynego stoja jeszcze stare poradzieckie wywrotki na gosienicach ktore wjada w kazdy teren .Druga sprawa -mozna bylo zrobic podbudowe z blyt betonowych zeby dojechac wywrotkami pod wal[ale po co wydawac pieniadze-niech ich zaleje ,bedzie bezpieczniej dla Kazimierza.Pulaw i Warszawy].Ignorant Teresinski mowi ze sie nie dalo itp. a za Warszawa w miejscowosci Swiniary-gdzie pekl wal podobnie jak u nas 24h/dobe smiglowce transportowe ukladaja zapore z workow o wadze ok.1 tony wypelnionych piaskiem.DA SIE WOJCIE I RESZTO CHOLOTY Z WLADZ POWIATU I WOJEWODZTWA? DA TYLKO TRZEBA SWOJA d*** RUSZYC I SIE POSTAWIC I POSTARAC OSRODKI I SPRZET.
Tez nurtuje mnie to pytanie dlaczego w Świniarach można było przeciwdziałać fali, próbowali ja załatać, wysadzili cześć wału żeby ta woda wypłeneła a w Wilkowa nawet nie próbowali radtować. Pozwolili się wykrwawić tej gminie! Wałaśnie wczoraj słyszałam w radiu jak to wysłano najlepszy sprzęt do ratowania przerwanego wału w miejscowości Świniary. A gminie Wilków kto pomoże??? Sami ludzie tam nie wystarczą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala , ponieważ Świniary leżą na mazowszu a Wilków , Popów na lubelszczyźnie... i znów jak zwykle województwa na wschodzie poszkodowane..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dowod na to jak skuteczne sa nasze wladze od gminy liczac do osob odpowiedzialnych za to w urzedzie wojewodzkim i starostwie.Kompletne dno i amatorszczyzna.Ofiarna praca setek strazakow i innych sluzb oraz mieszkancow okolic musi byc wsparta ciezkim sprzetem.Wyobrazcie sobie ilu ludzi potrzeba by zalatac wyrwe15m.szeciennych malymi workami.Jedna duza koparka moze miec pojemnosc lyzki 1.5m.szesc. lub wiecej Gdzie sa maszyny i urzadzenia do napelniania workow w celu zwiekszenia szybkosci i efektywnosci dzialania ludzi broniacych waly.Za okolo 3000zl. mozna kupic proste urzadzenie napelniajace worki. Czy to dla starostwa tak duzy wydatek?Na nagrody i inne duperele wydaja setki razy wiecej,niewazne z ktorej sa partii .######www.trans-syp.pl/o%20firmie.html- prosze spojzcie na ta strone i zobaczcie jakiego sprzetu nam potrzebai niekoniecznie musi to byc ta firma. Tyle lat minelo od 1997 roku,pozniej byl 2001 i nikt ze starostwa i innych z urzedu wojew.nie zrbil nic by w sytuacjach zagrozenia wszystko bylo przygotowane do dzialania. PS.-odnosnie sprzetu i dzialania dotyczacego naprawy walu .koparka z dlugim ramieniem spokojnie mogla by ukladac ogromne worki ok.1t z piachem by zalatac ta wyrwe.Mamy kryzys w budownictwie a sprzetu i firm jest od groma czekaj tylko na zlecenia-ale widocznie dla starostwa nie oplaca sie bo to kosztuje .Tylko policzmy ile bedzie kosztowacponowna ewakuacja mieszczkancow i srodki na nia wydane jak i na cala akcje sil mswia itd. CZY NAPRAWDE NA POWISLU NIE MA LUDZI Z JAJAMI KTORZY WYMUSZA NA WLADZACH ODPOWEDNIE ZARZADANIE TYM TERENEM.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracajac do tematu -stary wilkowiak ma racje ludzie musza sie zjednoczyc i zaczac przejawiac inicjatywe.Juz niedlugo odpalam pile spalinowa i wycinam drzewa rosnace blisko walu lub prawie w nim i niech mi tylko jakis ekolog albo inny oszolom cos mruknie to wroci bez reki.Zwalone drzewa i galezie mozna pozbierac na opal lub na inne potrzeby--KTO JEST ZA? szybciej pojdzie jak bedzie nas wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.trans-syp.pl/pc240.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu woda ma się wlać aby nie zagrażała interesom Warszawki. Nie chodzi mi o miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
Wracajac do tematu -stary wilkowiak ma racje ludzie musza sie zjednoczyc i zaczac przejawiac inicjatywe.Juz niedlugo odpalam pile spalinowa i wycinam drzewa rosnace blisko walu lub prawie w nim i niech mi tylko jakis ekolog albo inny oszolom cos mruknie to wroci bez reki.Zwalone drzewa i galezie mozna pozbierac na opal lub na inne potrzeby--KTO JEST ZA? szybciej pojdzie jak bedzie nas wiecej.
A Ty wiesz ile ci gmina dowali grzywny za wycięcie drzew bez zezwolenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.trans-syp.pl/ladowarki.html -TAKIM SPRZETEM UDALOBY SIE ZALATACTA WYRWE I WZMOCNIC WAL W NEWRALGICZNYCH MIEJSCACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tedy~ napisał:
PO robiło boiska na igrzyska,teraz zamiast igrzysk jest tragedia powodzian, ile wałów ile zbiorniów retecyjch można by było wybudować. A tak wysyła upiornych starców do opluwania przeciwników politycznych,gdzie tylko się da kręci lody ,a Polske ma głęboko w d....
przecież Donald Tusk powiedział wyraźnie - prawdziwym Polakiem jest ten co nauczył grać syna w piłkę nożną. A ilu piłkarzy z prawdziwego zdarzenia pochodzi z zalanych terenów ? no ilu . WIĘĆ O CO CHODZI ? A jak pobuduje się "Orliki" to może przybędzie Polaków. Najważniejsze by Rychowi żyło się lepiej , a Bronkowi i Grzechowi dostatniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bede scianal drzewa w kominiarce-niech mi dadza grzywne.Mysle ze mieszkancy mnie popra i sie przylacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
To jest dowod na to jak skuteczne sa nasze wladze od gminy liczac do osob odpowiedzialnych za to w urzedzie wojewodzkim i starostwie.Kompletne dno i amatorszczyzna.Ofiarna praca setek strazakow i innych sluzb oraz mieszkancow okolic musi byc wsparta ciezkim sprzetem.Wyobrazcie sobie ilu ludzi potrzeba by zalatac wyrwe15m.szeciennych malymi workami.Jedna duza koparka moze miec pojemnosc lyzki 1.5m.szesc. lub wiecej Gdzie sa maszyny i urzadzenia do napelniania workow w celu zwiekszenia szybkosci i efektywnosci dzialania ludzi broniacych waly.Za okolo 3000zl. mozna kupic proste urzadzenie napelniajace worki. Czy to dla starostwa tak duzy wydatek?Na nagrody i inne duperele wydaja setki razy wiecej,niewazne z ktorej sa partii .######www.trans-syp.pl/o%20firmie.html- prosze spojzcie na ta strone i zobaczcie jakiego sprzetu nam potrzebai niekoniecznie musi to byc ta firma. Tyle lat minelo od 1997 roku,pozniej byl 2001 i nikt ze starostwa i innych z urzedu wojew.nie zrbil nic by w sytuacjach zagrozenia wszystko bylo przygotowane do dzialania. PS.-odnosnie sprzetu i dzialania dotyczacego naprawy walu .koparka z dlugim ramieniem spokojnie mogla by ukladac ogromne worki ok.1t z piachem by zalatac ta wyrwe.Mamy kryzys w budownictwie a sprzetu i firm jest od groma czekaj tylko na zlecenia-ale widocznie dla starostwa nie oplaca sie bo to kosztuje .Tylko policzmy ile bedzie kosztowacponowna ewakuacja mieszczkancow i srodki na nia wydane jak i na cala akcje sil mswia itd. CZY NAPRAWDE NA POWISLU NIE MA LUDZI Z JAJAMI KTORZY WYMUSZA NA WLADZACH ODPOWEDNIE ZARZADANIE TYM TERENEM.?
Najważniejszym chyba celem urzędnika w obecnych czasach jest pilnować etatu i regularnie przynosić wypłatę do domu. Czyli nie wychylać się i nie podejmować kontrowersyjnych decyzji, aby konkurencja do piastowania urzędu nie mogła zarzucić marnotrawienia środków. Jak jest powódź to ma prawo zalać i wtedy dopiero jest bezpieczna podstawa aby wydać pieniądze (na ewakuację itp). I sami sobie takich urzędników wybraliście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swieta prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wiadomo dokad doszla juz woda i czy przybiera z taka sama sila jak pierwszy raz czy moze wolniej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Połączmy się w wierze i trwajmy na modlitwie w Kościołach.Ja ze swojej strony pomodlę się za wszystkich powodzian!
dużo im to pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tmn napisał:
swieta prawda
Ludzie muszą się wreszcie zjednoczyć - to prawda. Ale wina urzędników i to raczej wysokiego szczebla jest ewidentna! Możliwości wójta Wilkowa są jednak bardzo ograniczone. Myślę, że wojewodzina także niewiele może. Klucz znajduje się w Warszawie! Dla mnie jest to jasne! Przemyśl to razem ze dawnym wilkowiakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalny program - czytam w Onecie. Pan Premier się opatrzył! Jak zwykle za późno. Proponuję uważać, gminy przewiozły się już na Orlikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Ludzie muszą się wreszcie zjednoczyć - to prawda. Ale wina urzędników i to raczej wysokiego szczebla jest ewidentna! Możliwości wójta Wilkowa są jednak bardzo ograniczone. Myślę, że wojewodzina także niewiele może. Klucz znajduje się w Warszawie! Dla mnie jest to jasne! Przemyśl to razem ze dawnym wilkowiakiem.
A ja myslę, że najłatwiej nic samemu nie robić tłumacząc "co my możemy" tylko pyskować że rząd nie dał. Zacznijcie rozliczać swoje władze lokalne, bo po to one są, aby dbały o Wasze interesy, a nie tłumaczyły się ograniczeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
retor napisał:
Specjalny program - czytam w Onecie. Pan Premier się opatrzył! Jak zwykle za późno. Proponuję uważać, gminy przewiozły się już na Orlikach.
A to Ty tak po linii partyjnej piszesz komentarze, a nie z powodu wiary w ograniczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to Ty tak po linii partyjnej piszesz komentarze, a nie z powodu wiary w ograniczenia
Ja to rozumiem tak: Lubisz płacić podatki i nie oczekujesz żadnej pomocy. Po co nam takie państwo? Po co nam wielcy ministrowie, sekretarze, podsekretarze, dyrektorzy departamentów, ...... Czy wiesz, że aparat urzędniczy w Polsce liczy 400 000 ludzi. Większość z nich NIE dba o Twój interes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...