Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co z ubezpieczeniem? Przy takim majątku chyba na pewno ubezpieczyli się od takich nieszczęść? Współczuję, okropna sytuacja, i to jeszcze w takie mroźne dni. Ale w artykule nie ma nic o pieniądzach z ubezpieczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ty marzysz,ubezpieczenie nie pokryje na pewno kosztów odbudowy. M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. Współczuję naprawdę i nikomu nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co było przyczyną. Niestety ogień nie pojawia się bez przyczyny. Ludzie na wsiach nie zwracają uwagi na stan instalacji elektrycznych, piecyków i kominków itp instalacji grzewczych, często niezabezpieczonych, a potem jak się spali to weźta i pomóżta.... a ubezpieczyć się to co, nie można się było? Ja tam zawsze się ubezpieczam, bo wiem, że gdyby mi się coś takiego przytrafiło to NIKT by mi nie pomógł za frajer...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się spaliło..... samo??? Ani słowa o tym co było przyczyną. Często ludzie stawiają np. jakieś piecyki z ogniem do grzania na noc, itd, itp... a potem że się spaliło. Trzeba najpierw zaopatrzyć się ... ale w rozsądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podali 600 tys.strat to wszyscy myślą że rolnik i tak był bogaty to sobie poradzi, tylko gdyby chciał spieniezyc ten majątek to by na przysłowiowe waciki starczyło,bo zboże tanie, sprzęty też wysłużone, rolnicy inaczej liczą swoje ,,bogactwo,, też mamy gospodarstwo ,bydło ,sprzet(który zawsze się psuje gdy potrzebny ,a części masakrycznie drogie) i mamy 3 dzieci ,2 pokoje z kuchnia i ciągle się ,,dorabiamy,,na gospodarstwie. Ale słomy zebralismy w tym roku więcej więc pomozemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debile piszą o jakichś piecykach i instalacjach grzewczych. Co miałyby grzać w stodole czy oborze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest Jesli ktos ma sie glupio wypowiadac to lepiej niech calkiem zamilknie Najlepiej to nic nie robic a glupie komentarze wstawiac. Prosze sobie wziac te 600 tys i taka tragedie na swoje barki a potem pisac o bogactwie Szczyt ignorancji i głupoty 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spaliło sie bo instalacja elektryczna była wadliwa. Ale po co napisać o tym. Tak samo jak o tym ze ze 2 lata temu prąd zabił im 2 krowy i teraz nagle w szoku bo pożar. Nie mowie ze to ich wina nikogo wina obarczać nie będę aczkolwiek jezeli bylo wiadomo ze cos jest nie tak należy to naprawić. Teraz w sumie możemy gdybać tylko. A pomoc tak czy inaczej im się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Guest!!!! Proszę powstrzymać się od takich komentarzy! tutaj ludzka tragedia sie rozgrywa,i w tym momencie nie jest ważna przyczyna pożaru, najważniejsza jest teraz pomoc, a tak głupkowatym komentarzem to Pan napewno im nie pomaga!! Czasami warto się zastanowić co się pisze! Bo gdyby nie daj Boże Panu się to przytrafiło to ciekawa jestem czy też miałby Pan takie samo zdanie. BESZCZELNOŚĆ I PODŁOŚĆ!!!!!! a poza tym nie jest jeszcze znana przyczyna pożaru ale widzie Pan WIE LEPIEJ !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten guest to jak zauwazylem w kazdym temacie ma duzo do powiedzenia. Jeszcze zeby madrze gadal to ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia zawsze pozostanie tragedią i traumą na całe życie bez względu na  przyczynę pożaru. Sam przeżyłem podobna tragedię 30  lat temu. Wówczas pożar był od pioruna, widziałem jak uderzał. Ubezpieczenie pokryło jedynie część materiałów budowlanych nie mówiąc o maszynach. Pomocy też nie było, jedynie ulga w podatku rolnym i to wszystko. Trzeba się było jakoś pozbierać. łatwo nie było. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie!Nie ma co sie sprzeczać tylko trzeba pomóc poszkodowanemu rolnikowi na tyle ile każdy może pomóc.Kazda pomoc jest potrzebna więc pomużmy:)Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARIAN, MARYSIU, DANKA I MARCIK - JESTEM Z WAMI - MAREK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak podali 600 tys.strat to wszyscy myślą że rolnik i tak był bogaty to sobie poradzi, tylko gdyby chciał spieniezyc ten majątek to by na przysłowiowe waciki starczyło,bo zboże tanie, sprzęty też wysłużone, rolnicy inaczej liczą swoje ,,bogactwo,, też mamy gospodarstwo ,bydło ,sprzet(który zawsze się psuje gdy potrzebny ,a części masakrycznie drogie) i mamy 3 dzieci ,2 pokoje z kuchnia i ciągle się ,,dorabiamy,,na gospodarstwie. Ale słomy zebralismy w tym roku więcej więc pomozemy.
Nie jestem rolnikiem, chociaż mieszkam na wsi. I dobrze, że podajecie numer konta. Dziś w dobie internetowych przelewów można jednym ruchem ręki pomóc. I zaraz to zrobię. Mam sąsiadów rolników i powiem szczerze, że podziwiam ich i nie zazdroszczę. Wielu z nich pompuje większość zarobionych pieniążków w gospodarstwo, budują, remontują, kupują maszyny... są bogaci, ale to takie bogactwo cieszące tylko pasjonatów rolnictwa. Trzeba chodzić jak w kieracie, żeby to wszystko funkcjonowało i dawało pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego Pana z opowieści moich rodziców i dziadków, i temu Panu łatwo ten dorobek nie przyszedł! Jak i jego ojciec tak i on pracuje bardzo cieżko ba tym gospodarstwie od bardzo młodego dziecka. Tego gospodarstwa dorobili sie wieloletnia ciężka pracą, potem i krwią, a stracili w jedna noc. Kto moze niech pomoże, hejterzy bedą hejtowac, ale mam nadzieje, ze karma wam nie wróci drodzy hejterzy i ze nigdy wy w takiej sytuacji nie będziecie gdzie wy będziecie potrzebować ludzkiej łaski zeby przeżyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można pomóc? A co na to miejscowa parafia, caritas,etc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej parafii wczoraj była zbiórka na pogorzelców (Lublin, Sercanie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, tragedia jest dla tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...