Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie poczuł się jak na torze, a zabrakło umiejętności i rozumek sie skończył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy jesteście tacy mądrzy ! Wiecie jak się jezdzi ! A ciekawe jak będzie kiedy to wy zginiecie ! Pieprzeni Durnie ! Kur**wa na filozofów wpier___alać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiem wszelkie sytuacje na drodze,nawet zawodowi kierowcy się mylą,na to nie ma reguły,sam nie jeden raz miałem nie przyjemność w różnych sytuacjach uczestniczyć,które mogły sie równie nieprzyjemnie skończyć,nie wiem czy powinienem mieć żal do kogoś bądź zastanowić sie nad sobą,codziennie wstajemy rano a nikt z nas nie wie czy nie jest to przypadkiem ostatni dzień naszej egzystencji,czy wypowiadając sie w tak wulgarny sposób,jesteście pewni czy to nie jest oby wasz ostatni dzień?.uszanujcie innych ludzi ,ich uczucia,przywiązanie,bo z pewnością kiedyś przyjdzie taki moment że zostaniecie postawieni w podobnej sytuacji,a tego typu słowa z pewnością nie dodadzą wam otuchy.wiem że zrozumieją to ci którzy głowy bez potrzeby nie noszą i potrafią okazać zrozumienie innym ludziom.jeśli ktoś nie potrafi sie publicznie we właściwy sposób wypowiadać niech poczeka do zakończenia wakacji i sie do edukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co kilka dni śmiertelny wypadek, wszystkie media o tym informują i cały czas kolejne ofiary. Zastanówcie się super kierowcy czy warto zawsze być pierwszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech spoczywa w spokoju [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostaniesz na zawsze z nami ziomek !! [*][*][*] a wy plytko myslacy ludzie (jezeli tak was mozna nazwac) jezeli eni znaliscie czlowieka to sie nie wypowiadajcie bo to sie staje zalosne !! i przestance k**rwa pisac takie rzeczy !! DAWID [']['][']
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumie jak mozecie pisac, ze byl glupi itd. zastanowcie sie co czuje jego rodzina, ile jest tam bolu i cierpienia...jak ktos znal Dawida, to wie, ze milym, wesolym chlopakiem. ciezko sie pogodzic z jego odejsciem, mial cale zycie przed soba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam tam niechcacy i widzialam miejsce i jak go zanosili do samochodu w worku.. nie zaciekawy widok. [*]. [*] dotychczas lubialam scigacze, ale zwątpiłam...;/ dlatego tak sie mowi na motrocyklistów dawca organów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj w południe jechałem do Lublina , Na wysokości salonu BMW kilku motocyklistów zaczęło wyprzedzać kolumnę samochodów jadących z Lublina. Gdzie ja k...wa na takiej wąskiej jezdnia mam zjechać, żeby nie przyjąć na maskę takiego deb***a,... czy może idiotę. Czy oni uczyli się jazdy wg innych przepisów, czy istnieje inny kodeks drogowy dla kierujących jednośladami? A może kupili prawo hjazdy, o ile je kupili. Na mojej wsi dwa lata temu jeden gówniarz sprowadzał motory, mało tego jeździł nimi, oczywiście bez prawa jazdy. Teraz niestety ponoć je ma, ale jego umiejętności na drodze pozostawiają wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRZE ŻE NIKOMU NIE ZROBIŁ KRZYWDY , TYLKO SAM SIĘ GROBNĄŁ, NIE MA KOGO ŻAŁOWAC JEDNEGO IDIOTY MNIEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawi mnie ile wy macie na liczniku jeżdżąc samochodami ?? czy tak przepisowo ograniczając prędkość ?wątpie w to a sie wypowiadacie że nieprzestrzegał ograniczeń tylko u siebie nie widzicie belki w oku a u kogoś drzazgę dostrzegacie !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie czytac mi sie tego nie chce, nie wiecie co teraz przezywamy, znałam Dawida bardzo długo był to świetny chłopak, niestety juz nie ma go z nami ale to nie znaczy ze mam tolerowac wasze głupie opinie na jego temat, zastanowcie sie czasem co piszecie, darowalibyscie sobie, moze wypadałoby okazac troche żalu i wspołczucia? bo to co sie wydarzyło to wielka tragedia z ktora ciezko sie bedzie pogodzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wiecie czytac mi sie tego nie chce, nie wiecie co teraz przezywamy, znałam Dawida bardzo długo był to świetny chłopak, niestety juz nie ma go z nami ale to nie znaczy ze mam tolerowac wasze głupie opinie na jego temat, zastanowcie sie czasem co piszecie, darowalibyscie sobie, moze wypadałoby okazac troche żalu i wspołczucia? bo to co sie wydarzyło to wielka tragedia z ktora ciezko sie bedzie pogodzic...
a to wszystko na własne życzenie... - kazał mu ktoś jechać w ten sposób??? No to zafunndował rodzinie i najblizszym niezłe emocje. Pretensje? Do motocylisty tylko juz chyba- gdyby jeszcze żył... Nikt go samochodem nie rozjechał - SAM SOBIE ZROBIŁ KRZYWDĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, nie znałem tego chłopaka, ale nie mogę się powstrzymać zeby nie dodac komentarza. Mam PJ od 20 lat, dzięki Bogu do tej pory jeżdżę szczęśliwie bez wypadku, chociaż nie mogę powiedziec o sobie ze jeżdżę zawsze bezpiecznie i zgodnie z przepisami, bo czasami, a nawet częściej niż czasami tak nie jest. W młodości bardzo dużo jeździłem motorem i chociaż nie był to ścigacz, tylko ETZ250, ale 140km/h wyciagało sie bez problemu, a jak sie ktos uparł to mógł dociągnąć nawet do 160km/h. Teraz wiem, że nie było to do końca mądre, ale jak to juz wczesniej ktoś napisał, to jest po prostu pasja, jak każda inna, tylko mniej od innych bezpieczna, dlatego rozumiem motocyklistów i chociaż zdarza sie że któryś wyprzedzając mnie przejeżdża z prędkością 3 razy większą od mojej to zemszcze takiego ogromnie, ale w końcu to jego pasja i jego ryzyko. Piszę to do tych wszystkich osób, (nie będę ich nazywał obraźliwie, zeby nie zniżac się do ich poziomu) którzy nie potrafią uszanować dobrego imienia zmarłej, czy jak w tym przypadku zabitej osoby. Zastanówcie sie co piszecie, to był człowiek, taki sam jak Wy wszyscy, zasługujący na szacunek. Na Boga wykrzeszcie z siebie odrobine, przynajmniej odrobinę człowieczenstwa i powstrzymajcie się od tak durnych komentarzy:-( Kazdy człowiek zasługuje na szacunek, nawet jeśli zdarzy mu się popełnic błąd, tym bardziej jak za to zapłacił, a w tym przypadku cena ta była najwyższa. Żyj w pokoju:-((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antonio napisał:
xor, zainteresuj się statystykami wypadków z udziałem motocyklistów i popatrz ile razy winny był kierowca samochodu. Jeżdżę motocyklem od wielu lat i wielokrotnie miałem sytuacje "okołowypadkowe" z powodu ślepoty kierowców samochodów. Zaznaczam, że jeżdżę chopperem, a jak wiadomo (motocyklistom), najfajniejsza jazda chopperem jest przy prędkości max. 70-90 km. Więc nie są to prędkości kosmiczne. Proponuję nie uogólniać i nie wrzucać wszystkich motocyklistów do jednego wora. A tobie proponuję nakleić z tyłu swojego samochodu naklejkę z rybką (wiesz, tą chrześcijańską). I WALNIJ. Się w łeb.
Jeżdżę samochdem i również miałem mnóstwo przypadków okołowypadkowych właśnie przez za**ieprzajacych szczyli na motorach. Jeździsz swoim chopperkiem 90 km/h? I prawidłowo, ja prowadząc auto też nie jeżdżę z zawrotnymi prędkościami. Zanim sam się walniesz w łeb, powiedz mi co mam myśleć o idiotach dających przez miasto z 2-3 krotnie większą prędością niż dozwolona? W DODATKU NA JEDNYM KOLE!? Więc pytam: czy motocyklistów obowiązują inne przepisy? OK, czasem ktoś nie spojryz w lusterko, czasem wyskoczy idiota z dużo za dużą prędkością. Nie jesteście święci. Ale wydaje wam się że jak macie szybsze maszyny, to wszyscy inni użytkownicy dróg to niedzieli kierowcy z klapkami na oczach. Wqrwia mnie to na maxa, dlatego trudno mi zmienić zdanie o was wy dawcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a to wszystko na własne życzenie... - kazał mu ktoś jechać w ten sposób??? No to zafunndował rodzinie i najblizszym niezłe emocje. Pretensje? Do motocylisty tylko juz chyba- gdyby jeszcze żył... Nikt go samochodem nie rozjechał - SAM SOBIE ZROBIŁ KRZYWDĘ
ale wy wszyscy jesteście pop...leni.(polacy!!!) jakbym wiedział kim palancie jestes to bym cie h..ju sam rozjechał.kaftaniarzu zaj...bany.scisnij poślady wyp...aj bykowi torby huśtać skoro nie masz szacunku.co za naród poje...any.a zebys sam tak wy...bał w drzewo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawca to mozesz nazwac swoja matke patałachu bo niezle musiala dawac skoro ma takiego nie**oje***ego syna czy cos podobnego przynajmniej !! a moze wkurza Cie to ze Ty nie mozesz ich wyprzedzic ?? mania wielkosci i szybkosci dzieciaku taak?! Je**bnij sie w ta puste glowe idioto zanim cos napsizesz !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiecie, nie znałem tego chłopaka, ale nie mogę się powstrzymać zeby nie dodac komentarza. Mam PJ od 20 lat, dzięki Bogu do tej pory jeżdżę szczęśliwie bez wypadku, chociaż nie mogę powiedziec o sobie ze jeżdżę zawsze bezpiecznie i zgodnie z przepisami, bo czasami, a nawet częściej niż czasami tak nie jest. W młodości bardzo dużo jeździłem motorem i chociaż nie był to ścigacz, tylko ETZ250, ale 140km/h wyciagało sie bez problemu, a jak sie ktos uparł to mógł dociągnąć nawet do 160km/h. Teraz wiem, że nie było to do końca mądre, ale jak to juz wczesniej ktoś napisał, to jest po prostu pasja, jak każda inna, tylko mniej od innych bezpieczna, dlatego rozumiem motocyklistów i chociaż zdarza sie że któryś wyprzedzając mnie przejeżdża z prędkością 3 razy większą od mojej to zemszcze takiego ogromnie, ale w końcu to jego pasja i jego ryzyko. Piszę to do tych wszystkich osób, (nie będę ich nazywał obraźliwie, zeby nie zniżac się do ich poziomu) którzy nie potrafią uszanować dobrego imienia zmarłej, czy jak w tym przypadku zabitej osoby. Zastanówcie sie co piszecie, to był człowiek, taki sam jak Wy wszyscy, zasługujący na szacunek. Na Boga wykrzeszcie z siebie odrobine, przynajmniej odrobinę człowieczenstwa i powstrzymajcie się od tak durnych komentarzy:-( Kazdy człowiek zasługuje na szacunek, nawet jeśli zdarzy mu się popełnic błąd, tym bardziej jak za to zapłacił, a w tym przypadku cena ta była najwyższa. Żyj w pokoju:-((
właśnie takiemu wyrozumiałemu człowiekowi należy się poszanowanie.lecz większość tego nie rozumie.za mało szarych komórek.PROSTACTWO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak już napisałam to jest poprostu pasja...... Szkoda mi Dawida bo to był naprawde świetny chłopak..... Nie rozumie wypowiedzi w stylu "sam sobie winien", "kretyn" itp. był taki sam jak Wy wszyscy...... a może nawet lepszy od większości, zastanawia mnie czy Wy jeździcie tak przepisowo samochodami.... nie jeden kierowca który nie kupił prawka a zdał sam nie umie jeździć i popełnia wykroczenia! A co do tego że pasjonaci ścigaczy jeźdzą szybciej bo mają szybsze fury i chcą się pochwalić.. TOTALNA BZDURA.......... robią to co kochają nie dla popisu tylko dlatego że to ich rajcuje..... Racja Dawid nie umiał jeszcze jeździć tak szybko jak to robił ale darujcie sobie durne komentarze bo sam zapłacił za to najwyższą cene......;;(( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis Dzisiaj, 14:34 Wpis #20 Goście CYTAT(Lanka @ 10.08.2009, 13:43:03) * Dawid pamiętamy...... [*] Co do durnych komentarzy napisze tyle..... Łatwo oceniać trudno postawić się w takiej sytuacji... sa różne nałogi, każdy ma jakieś tam swoje zainteresowania... bezpieczne i niebezpieczne, ścigacze są tym który zabija....;(( ale trudno pojąc to że Dawid kupił scigacza tydzień temu a już nie żyje.... uszanujecie jego pamięć i to co teraz czują jego bliscy, rodzina i znajomi..... To co czuje Iwona która była z nim 4 lata....;;( i nie pie***lcie głupot.... [*] Masz rację. Ale jak myślisz z czyjej winy był ten wypadek ? Dziwić się że ludzie mają taką reakcję na śmierć motocyklisty? To że w Prawiednikach (leżących obok LUBLINA !) jest nówka jezdnia i dość szeroka nie oznacza że można jechać 100 km/h albo i więcej. Jak by jechał przepisowo to by dalej żył więc nie najeżdżaj na innych za to że mówią prawdę używając troche przesadzonych słów. Co do poprzednich wypowiedzi to muszę powiedzieć że się nie ścigali gdyż drugi kierowca motocykla jeździ rozważnie i ma motor nie od tygodnia. Chodnik po obu stronach jest nie możliwy gdyż im szkoda pieniędzy nawet na dokończenie go na odcinku 200 metrowym ! pozdrawiam tych którzy jeżdżą rozważnie i samochodem i motorem Go to the top of the pageraport Gdyby jeździł przepisowo....... kto kupuje ścigacza żeby jeździć przepisowo????????///// I czy ten drugi motocyklista który ma śćigacza nie od tygodnia jechał przepisowo......... boże jakie bzdury....... zero zrozumienia.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...