Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: motocyklista nie żyje, kierowca busa zatrzymany

Utworzony przez lpu, 10 sierpnia 2008 r. o 12:23 Powrót do artykułu
E.G- owszem niewinny bo nie zabil czlowieka tylko niefortunnie sie zdazylo ze to akurat w niego udezyl ten dawca organow. Powtarzam ze widzac busa nawet odrobine NIE ZWOLNIL tylko liczyl ze go wyminie i dalej bedzie mknal napewno ponad 100 km/h. Nie widzieliscie wypadku na wlasne oczy wiec sie nie wypowiadajcie. A inna sprawa ze swiatla kolo kauflanda sa tak zrobione ze jadacy od Lublina maja dluzej zielone niz Ci od strony radomia. W momencie wypadku motocyklista napewno mial juz czerwone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co winny motocyklist w czerwcu co był wypadek na piłsudskiego na górec osoba zajaca za busem zeznała na policji ze widziała motocykliste a kierowca skrecając busem nie włączył kierunkowskazu motocyklista zmarł a kierowcy zostały postawione zarzuty spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani, fakty ustali policja, wyrok wyda sąd - nie mnie i nie Wam tu sądzić. Niezależnie od tego, co myślicie - pomódlcie się za Zbyszka, to nic nie kosztuje i na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbychu był w kasku i to nie jego wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladaliscie puławska? Ciekawe dlaczego nie pokazali komentarzy w stylu kierowca busa-morderca skoro jeszcze nia ma wyroku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogladałem Puławską !!! Powiem Ci że podziwiam tych ludzi ktorzy staneli w obronie tego motocykisty, pokazali twarze i nie wstydzili sie powiedziec o swojej pasji. Myślę że teraz powinni pokazać twarze i wypowiedzieć się ci którzy pisali te negatywne komentarze, często w sposób wulgarny i prymitywni ciekawe czy oni mają odwage stanąć twarzą w twaz przed kamerą i powiedzieć to co napisali. Łatwo jest wyrazac swoją opinie bedąc anonimowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również oglądałam puławską... W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej nieszczęsnej taksówki)... Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby powstał ten reportaż. Szkoda tylko, że nie pokażą go np. w TV lubelskiej, bo jednak zasięg poprzednich "newsów" na ten temat był znacznie większy, a do puławskiej nie każdy ma dostęp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich pasja? Nie chce stawiac wyrokow ani nikogo obwiniac ani wyzywac ale bylam naocznym świadkiem wypadku i wg. mnie motocyklista jechal zbyt szybko. Bezsensowny byl rowniez komentarz tego starszego Pana motocyklisty ze harleja nie da sie tak szybko rozpędzic na tak krotkiej odległosci od jednych świateł do drugich- kierowca nie ruszał ze światel kolo Galerii Zielonej z prędkością 0 km/h. Poźniej równiez widząc juz skręcającego busa nie hamowal. Wiadomo ze kazda śmierc jest tragedią ale w puławskiej pokazano rzeczy kompletnie nie zwiazane z tym akurat wypadkiem. Podziwiam tą grupe motocyklistow za ich pasje, za to ze mają takie zamiłowanie ale prosze nie mowic ze zmarły Zbyszek byl osobą rozsadna i dlatego nie mogla to byc jego wina. Zapewne taką osobą byl skoro tak mowia bliscy i przyjaciele ale kazdy z nas popełnia blędy, kazdemu moze przydazyc sie jakas tragedia. Tylko popatrzmy obiektywnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie jak skończyła się ta sprawa, kto został uznany za winnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...