Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 sierpnia 2008 r.
12:06
Edytuj ten wpis

Puławy: motocyklista nie żyje, kierowca busa zatrzymany

0 49 A A

Policja zatrzymała 48-letniego Jerzego D., kierowcę busa. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie wypadku, w którym zginął motocyklista.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w sobotę tuż przed godziną 21.00. na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ulicą Grabskiego w Puławach.

- Kierowca busa skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście – mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Harley Davidson uderzył w tylną cześć busa, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam wpadł na przód jadącego z przeciwka mercedesa.

29-letni motocyklista Zbigniew P. z gminy Końskowola trafił do szpitala. Zmarł w nocy. Kierowcy busa i mercedesa byli trzeźwi.

(er)

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poldek / 12 kwietnia 2011 o 15:44
0
Czy ktoś wie jak skończyła się ta sprawa, kto został uznany za winnego?
Avatar
Gość / 3 września 2008 o 11:43
0
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich pasja? Nie chce stawiac wyrokow ani nikogo obwiniac ani wyzywac ale bylam naocznym świadkiem wypadku i wg. mnie motocyklista jechal zbyt szybko. Bezsensowny byl rowniez komentarz tego starszego Pana motocyklisty ze harleja nie da sie tak szybko rozpędzic na tak krotkiej odległosci od jednych świateł do drugich- kierowca nie ruszał ze światel kolo Galerii Zielonej z prędkością 0 km/h. Poźniej równiez widząc juz skręcającego busa nie hamowal. Wiadomo ze kazda śmierc jest tragedią ale w puławskiej pokazano rzeczy kompletnie nie zwiazane z tym akurat wypadkiem. Podziwiam tą grupe motocyklistow za ich pasje, za to ze mają takie zamiłowanie ale prosze nie mowic ze zmarły Zbyszek byl osobą rozsadna i dlatego nie mogla to byc jego wina. Zapewne taką osobą byl skoro tak mowia bliscy i przyjaciele ale kazdy z nas popełnia blędy, kazdemu moze przydazyc sie jakas tragedia. Tylko popatrzmy obiektywnie.
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich p... rozwiń
Avatar
ewa / 31 sierpnia 2008 o 12:47
0
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej nieszczęsnej taksówki)...

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby powstał ten reportaż.
Szkoda tylko, że nie pokażą go np. w TV lubelskiej, bo jednak zasięg poprzednich "newsów" na ten temat był znacznie większy, a do puławskiej nie każdy ma dostęp.
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej n... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 22:19
0
Ogladałem Puławską !!!
Powiem Ci że podziwiam tych ludzi ktorzy staneli w obronie tego motocykisty, pokazali twarze i nie wstydzili sie powiedziec o swojej pasji.
Myślę że teraz powinni pokazać twarze i wypowiedzieć się ci którzy pisali te negatywne komentarze, często w sposób wulgarny i prymitywni ciekawe czy oni mają odwage stanąć twarzą w twaz przed kamerą i powiedzieć to co napisali.

Łatwo jest wyrazac swoją opinie bedąc anonimowym.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:01
0
Ogladaliscie puławska? Ciekawe dlaczego nie pokazali komentarzy w stylu kierowca busa-morderca skoro jeszcze nia ma wyroku...
Avatar
marcin puławy / 14 sierpnia 2008 o 01:06
0
zbychu był w kasku i to nie jego wina
Avatar
ewa / 12 sierpnia 2008 o 19:22
0
Kochani,
fakty ustali policja, wyrok wyda sąd - nie mnie i nie Wam tu sądzić.
Niezależnie od tego, co myślicie - pomódlcie się za Zbyszka, to nic nie kosztuje i na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 13:44
0
co winny motocyklist w czerwcu co był wypadek na piłsudskiego na górec osoba zajaca za busem zeznała na policji ze widziała motocykliste a kierowca skrecając busem nie włączył kierunkowskazu motocyklista zmarł a kierowcy zostały postawione zarzuty spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:48
0
E.G- owszem niewinny bo nie zabil czlowieka tylko niefortunnie sie zdazylo ze to akurat w niego udezyl ten dawca organow. Powtarzam ze widzac busa nawet odrobine NIE ZWOLNIL tylko liczyl ze go wyminie i dalej bedzie mknal napewno ponad 100 km/h. Nie widzieliscie wypadku na wlasne oczy wiec sie nie wypowiadajcie. A inna sprawa ze swiatla kolo kauflanda sa tak zrobione ze jadacy od Lublina maja dluzej zielone niz Ci od strony radomia. W momencie wypadku motocyklista napewno mial juz czerwone.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:45
0
Niby jaka nieznajomosc faktow nas zdradza? Swiatla napewno dzialaly a swiadkiem nocznym bylem nawet dostalem odłamkiem swiatla busa po ręce.
Avatar
poldek / 12 kwietnia 2011 o 15:44
0
Czy ktoś wie jak skończyła się ta sprawa, kto został uznany za winnego?
Avatar
Gość / 3 września 2008 o 11:43
0
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich pasja? Nie chce stawiac wyrokow ani nikogo obwiniac ani wyzywac ale bylam naocznym świadkiem wypadku i wg. mnie motocyklista jechal zbyt szybko. Bezsensowny byl rowniez komentarz tego starszego Pana motocyklisty ze harleja nie da sie tak szybko rozpędzic na tak krotkiej odległosci od jednych świateł do drugich- kierowca nie ruszał ze światel kolo Galerii Zielonej z prędkością 0 km/h. Poźniej równiez widząc juz skręcającego busa nie hamowal. Wiadomo ze kazda śmierc jest tragedią ale w puławskiej pokazano rzeczy kompletnie nie zwiazane z tym akurat wypadkiem. Podziwiam tą grupe motocyklistow za ich pasje, za to ze mają takie zamiłowanie ale prosze nie mowic ze zmarły Zbyszek byl osobą rozsadna i dlatego nie mogla to byc jego wina. Zapewne taką osobą byl skoro tak mowia bliscy i przyjaciele ale kazdy z nas popełnia blędy, kazdemu moze przydazyc sie jakas tragedia. Tylko popatrzmy obiektywnie.
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich p... rozwiń
Avatar
ewa / 31 sierpnia 2008 o 12:47
0
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej nieszczęsnej taksówki)...

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby powstał ten reportaż.
Szkoda tylko, że nie pokażą go np. w TV lubelskiej, bo jednak zasięg poprzednich "newsów" na ten temat był znacznie większy, a do puławskiej nie każdy ma dostęp.
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej n... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 22:19
0
Ogladałem Puławską !!!
Powiem Ci że podziwiam tych ludzi ktorzy staneli w obronie tego motocykisty, pokazali twarze i nie wstydzili sie powiedziec o swojej pasji.
Myślę że teraz powinni pokazać twarze i wypowiedzieć się ci którzy pisali te negatywne komentarze, często w sposób wulgarny i prymitywni ciekawe czy oni mają odwage stanąć twarzą w twaz przed kamerą i powiedzieć to co napisali.

Łatwo jest wyrazac swoją opinie bedąc anonimowym.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:01
0
Ogladaliscie puławska? Ciekawe dlaczego nie pokazali komentarzy w stylu kierowca busa-morderca skoro jeszcze nia ma wyroku...
Avatar
marcin puławy / 14 sierpnia 2008 o 01:06
0
zbychu był w kasku i to nie jego wina
Avatar
ewa / 12 sierpnia 2008 o 19:22
0
Kochani,
fakty ustali policja, wyrok wyda sąd - nie mnie i nie Wam tu sądzić.
Niezależnie od tego, co myślicie - pomódlcie się za Zbyszka, to nic nie kosztuje i na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 13:44
0
co winny motocyklist w czerwcu co był wypadek na piłsudskiego na górec osoba zajaca za busem zeznała na policji ze widziała motocykliste a kierowca skrecając busem nie włączył kierunkowskazu motocyklista zmarł a kierowcy zostały postawione zarzuty spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:48
0
E.G- owszem niewinny bo nie zabil czlowieka tylko niefortunnie sie zdazylo ze to akurat w niego udezyl ten dawca organow. Powtarzam ze widzac busa nawet odrobine NIE ZWOLNIL tylko liczyl ze go wyminie i dalej bedzie mknal napewno ponad 100 km/h. Nie widzieliscie wypadku na wlasne oczy wiec sie nie wypowiadajcie. A inna sprawa ze swiatla kolo kauflanda sa tak zrobione ze jadacy od Lublina maja dluzej zielone niz Ci od strony radomia. W momencie wypadku motocyklista napewno mial juz czerwone.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:45
0
Niby jaka nieznajomosc faktow nas zdradza? Swiatla napewno dzialaly a swiadkiem nocznym bylem nawet dostalem odłamkiem swiatla busa po ręce.
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 16 9

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 467 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 7

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!