Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 sierpnia 2008 r.
12:06
Edytuj ten wpis

Puławy: motocyklista nie żyje, kierowca busa zatrzymany

0 49 A A

Policja zatrzymała 48-letniego Jerzego D., kierowcę busa. Mężczyzna podejrzewany jest o spowodowanie wypadku, w którym zginął motocyklista.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w sobotę tuż przed godziną 21.00. na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiej z ulicą Grabskiego w Puławach.

- Kierowca busa skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście – mówi Anna Smarzak, z lubelskiej policji. - Harley Davidson uderzył w tylną cześć busa, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam wpadł na przód jadącego z przeciwka mercedesa.

29-letni motocyklista Zbigniew P. z gminy Końskowola trafił do szpitala. Zmarł w nocy. Kierowcy busa i mercedesa byli trzeźwi.

(er)

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poldek / 12 kwietnia 2011 o 15:44
0
Czy ktoś wie jak skończyła się ta sprawa, kto został uznany za winnego?
Avatar
Gość / 3 września 2008 o 11:43
0
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich pasja? Nie chce stawiac wyrokow ani nikogo obwiniac ani wyzywac ale bylam naocznym świadkiem wypadku i wg. mnie motocyklista jechal zbyt szybko. Bezsensowny byl rowniez komentarz tego starszego Pana motocyklisty ze harleja nie da sie tak szybko rozpędzic na tak krotkiej odległosci od jednych świateł do drugich- kierowca nie ruszał ze światel kolo Galerii Zielonej z prędkością 0 km/h. Poźniej równiez widząc juz skręcającego busa nie hamowal. Wiadomo ze kazda śmierc jest tragedią ale w puławskiej pokazano rzeczy kompletnie nie zwiazane z tym akurat wypadkiem. Podziwiam tą grupe motocyklistow za ich pasje, za to ze mają takie zamiłowanie ale prosze nie mowic ze zmarły Zbyszek byl osobą rozsadna i dlatego nie mogla to byc jego wina. Zapewne taką osobą byl skoro tak mowia bliscy i przyjaciele ale kazdy z nas popełnia blędy, kazdemu moze przydazyc sie jakas tragedia. Tylko popatrzmy obiektywnie.
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich p... rozwiń
Avatar
ewa / 31 sierpnia 2008 o 12:47
0
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej nieszczęsnej taksówki)...

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby powstał ten reportaż.
Szkoda tylko, że nie pokażą go np. w TV lubelskiej, bo jednak zasięg poprzednich "newsów" na ten temat był znacznie większy, a do puławskiej nie każdy ma dostęp.
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej n... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 22:19
0
Ogladałem Puławską !!!
Powiem Ci że podziwiam tych ludzi ktorzy staneli w obronie tego motocykisty, pokazali twarze i nie wstydzili sie powiedziec o swojej pasji.
Myślę że teraz powinni pokazać twarze i wypowiedzieć się ci którzy pisali te negatywne komentarze, często w sposób wulgarny i prymitywni ciekawe czy oni mają odwage stanąć twarzą w twaz przed kamerą i powiedzieć to co napisali.

Łatwo jest wyrazac swoją opinie bedąc anonimowym.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:01
0
Ogladaliscie puławska? Ciekawe dlaczego nie pokazali komentarzy w stylu kierowca busa-morderca skoro jeszcze nia ma wyroku...
Avatar
marcin puławy / 14 sierpnia 2008 o 01:06
0
zbychu był w kasku i to nie jego wina
Avatar
ewa / 12 sierpnia 2008 o 19:22
0
Kochani,
fakty ustali policja, wyrok wyda sąd - nie mnie i nie Wam tu sądzić.
Niezależnie od tego, co myślicie - pomódlcie się za Zbyszka, to nic nie kosztuje i na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 13:44
0
co winny motocyklist w czerwcu co był wypadek na piłsudskiego na górec osoba zajaca za busem zeznała na policji ze widziała motocykliste a kierowca skrecając busem nie włączył kierunkowskazu motocyklista zmarł a kierowcy zostały postawione zarzuty spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:48
0
E.G- owszem niewinny bo nie zabil czlowieka tylko niefortunnie sie zdazylo ze to akurat w niego udezyl ten dawca organow. Powtarzam ze widzac busa nawet odrobine NIE ZWOLNIL tylko liczyl ze go wyminie i dalej bedzie mknal napewno ponad 100 km/h. Nie widzieliscie wypadku na wlasne oczy wiec sie nie wypowiadajcie. A inna sprawa ze swiatla kolo kauflanda sa tak zrobione ze jadacy od Lublina maja dluzej zielone niz Ci od strony radomia. W momencie wypadku motocyklista napewno mial juz czerwone.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:45
0
Niby jaka nieznajomosc faktow nas zdradza? Swiatla napewno dzialaly a swiadkiem nocznym bylem nawet dostalem odłamkiem swiatla busa po ręce.
Avatar
poldek / 12 kwietnia 2011 o 15:44
0
Czy ktoś wie jak skończyła się ta sprawa, kto został uznany za winnego?
Avatar
Gość / 3 września 2008 o 11:43
0
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich pasja? Nie chce stawiac wyrokow ani nikogo obwiniac ani wyzywac ale bylam naocznym świadkiem wypadku i wg. mnie motocyklista jechal zbyt szybko. Bezsensowny byl rowniez komentarz tego starszego Pana motocyklisty ze harleja nie da sie tak szybko rozpędzic na tak krotkiej odległosci od jednych świateł do drugich- kierowca nie ruszał ze światel kolo Galerii Zielonej z prędkością 0 km/h. Poźniej równiez widząc juz skręcającego busa nie hamowal. Wiadomo ze kazda śmierc jest tragedią ale w puławskiej pokazano rzeczy kompletnie nie zwiazane z tym akurat wypadkiem. Podziwiam tą grupe motocyklistow za ich pasje, za to ze mają takie zamiłowanie ale prosze nie mowic ze zmarły Zbyszek byl osobą rozsadna i dlatego nie mogla to byc jego wina. Zapewne taką osobą byl skoro tak mowia bliscy i przyjaciele ale kazdy z nas popełnia blędy, kazdemu moze przydazyc sie jakas tragedia. Tylko popatrzmy obiektywnie.
Wszystko sie zdadza, ja rowniez nie popieram komentarzy typu "dawca organow", nie lubie tez uogolnien ze zawsze winny jest motocyklista bo to bez sensu. Ale caly ten reportarz rowniez nie byl sprawiedliwy. Rozumiem, że zmarły był bardzo zdolnym młodym człowiekiem, że mial całe życie przed sobą, ze rodzina przezywa okropny bol ktorego nikomu nie życze bo sama przeżylam strate bliskiej osoby. Jaki jednak związek z wypadkiem ma to, że ta grupa udziela jakis lekcji w szkolach, występuje na festynach? Jaki związek ma to że jest to ich p... rozwiń
Avatar
ewa / 31 sierpnia 2008 o 12:47
0
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej nieszczęsnej taksówki)...

Jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby powstał ten reportaż.
Szkoda tylko, że nie pokażą go np. w TV lubelskiej, bo jednak zasięg poprzednich "newsów" na ten temat był znacznie większy, a do puławskiej nie każdy ma dostęp.
Również oglądałam puławską...

W pewnym sensie mi ulżyło. Naprawdę brakowało tego, żeby ktoś dopowiedział to uczciwe ostatnie słowo. Wyjaśnił czym się różni "dawca organów" od rozsądnego normalnego człowieka z wielką pasją do motocykli. To się należało rodzinie Zbyszka, jego przyjaciołom i znajomym... Chodziłam ze Zbyszkiem do klasy w LO i wiem, jak bardzo bardzo niesprawiedliwe i podłe były niektóre komentarze. Wprost nie do zniesienia dla osób, które znały Go i okoliczności wypadku (moja koleżanka była pasażerką tej n... rozwiń
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 22:19
0
Ogladałem Puławską !!!
Powiem Ci że podziwiam tych ludzi ktorzy staneli w obronie tego motocykisty, pokazali twarze i nie wstydzili sie powiedziec o swojej pasji.
Myślę że teraz powinni pokazać twarze i wypowiedzieć się ci którzy pisali te negatywne komentarze, często w sposób wulgarny i prymitywni ciekawe czy oni mają odwage stanąć twarzą w twaz przed kamerą i powiedzieć to co napisali.

Łatwo jest wyrazac swoją opinie bedąc anonimowym.
Avatar
Gość / 29 sierpnia 2008 o 19:01
0
Ogladaliscie puławska? Ciekawe dlaczego nie pokazali komentarzy w stylu kierowca busa-morderca skoro jeszcze nia ma wyroku...
Avatar
marcin puławy / 14 sierpnia 2008 o 01:06
0
zbychu był w kasku i to nie jego wina
Avatar
ewa / 12 sierpnia 2008 o 19:22
0
Kochani,
fakty ustali policja, wyrok wyda sąd - nie mnie i nie Wam tu sądzić.
Niezależnie od tego, co myślicie - pomódlcie się za Zbyszka, to nic nie kosztuje i na pewno nikomu nie zaszkodzi.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 13:44
0
co winny motocyklist w czerwcu co był wypadek na piłsudskiego na górec osoba zajaca za busem zeznała na policji ze widziała motocykliste a kierowca skrecając busem nie włączył kierunkowskazu motocyklista zmarł a kierowcy zostały postawione zarzuty spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:48
0
E.G- owszem niewinny bo nie zabil czlowieka tylko niefortunnie sie zdazylo ze to akurat w niego udezyl ten dawca organow. Powtarzam ze widzac busa nawet odrobine NIE ZWOLNIL tylko liczyl ze go wyminie i dalej bedzie mknal napewno ponad 100 km/h. Nie widzieliscie wypadku na wlasne oczy wiec sie nie wypowiadajcie. A inna sprawa ze swiatla kolo kauflanda sa tak zrobione ze jadacy od Lublina maja dluzej zielone niz Ci od strony radomia. W momencie wypadku motocyklista napewno mial juz czerwone.
Avatar
Gość / 12 sierpnia 2008 o 11:45
0
Niby jaka nieznajomosc faktow nas zdradza? Swiatla napewno dzialaly a swiadkiem nocznym bylem nawet dostalem odłamkiem swiatla busa po ręce.
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 0 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 5 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 0 0

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 1

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 0

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 1

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 8 5

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 2 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 4

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany

Potrącenie pieszego w Spławach. Mężczyzna był pijany 1 3

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 65-latka. Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Spławy (powiat opolski). Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna szedł nieprawidłową stroną drogi. Nie miał też żadnych elementów odblaskowych. Poza tym był pijany.

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej

Wysokie wygrane w zaległych meczach bialskiej klasy okręgowej 5 0

Zespoły rozegrały mecze zaległe z pierwszej kolejki

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą

Ból zęba nocą? W Puławach nie pomogą 22 11

Służba zdrowia Pacjenci z powiatu puławskiego, którzy przez kilka miesięcy w nagłych przypadkach musieli jeździć do dentysty do innych powiatów, mogą już korzystać z doraźnej pomocy stomatologicznej na miejscu. Udziela jej jednak tylko jedna przychodnia - w Kazimierzu Dolnym.

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna

Tatran nad przepaścią. Czeka ich ciężka wiosna 8 2

Na koncie Tatrana Kraśniczyn zaledwie pięć punktów i ostatnia lokata po rundzie jesiennej

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji

Bez prawa jazdy i pod wpływem alkoholu. 25-latek sprawcą kolizji 2 0

25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego będzie odpowiadać przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości i bez wymaganych uprawnień. Wczoraj rano mężczyzna spowodował kolizję drogową w miejscowości Rudzienko (powiat lubartowski).

Firma przewozowa w nietypowy sposób upamiętniła 100. rocznicę odzyskania niepodległości

Firma przewozowa w nietypowy sposób upamiętniła 100. rocznicę odzyskania niepodległości 0 2

Na nietypowy sposób upamiętnienia 100-lecia odzyskania niepodległości wpadła bialska firma przewozowa Kociuk Logistics.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!