Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni sejmiku będą rozmawiać o regionie bez udziału mieszkańców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2019 r. o 14:00 Powrót do artykułu
unikanie ludzi ? czyżby bali się prawdy prosto w oczy ? ograniczać swobodę wypowiedzi... to sie nazywa demokracja w Psim wydaniu. Niedługo cenzura w tv radio i internecie!!! niech żyją nam wybrańcy... A mówią że "nic o nas bez nas ..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha demokracja by piSS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1000 podpisów? To ci radni mieli mniej głosów n swoje osoby podczas wyborów, kpina z demokracji... kneblowanie ust.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
unikanie ludzi ? czyżby bali się prawdy prosto w oczy ? ograniczać swobodę wypowiedzi... to sie nazywa demokracja w Psim wydaniu. Niedługo cenzura w tv radio i internecie!!! niech żyją nam wybrańcy... A mówią że "nic o nas bez nas ..."
 slava piSS !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna się "demokracja" w/g PiS. Łysy wykonuje polecenia Naczelnika państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka dobroć w Polsce że dzieci i wnuki wyjechali za chlebem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciemny ludzie wybrałeś pisowską władzę to teraz milcz, no i nie przeszkadzaj jak powiedział naczelnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni województwa mają wyborców głęboko w układzie wydechowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w tajemnicy to tylko mafie się naradzały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja demokracją ale racja jest po naszej stronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAŻAJCIE CO PISZECIE - DZIENNIK WSCHODNI BEZ PROBLEMU PRZEKAŻE WASZE IP POLICJI - TAJEMNICA DZIENNIKARSKA TO DLA DZIENNIKA OBCE POJĘCIE - JAK ZA KOMUNISTYCZNEGO SZTANDARU - POZDROWIENIA DLA KAPUSI Z DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślą że wszystko wiedzą a tak naprawdę nie wiedzą nic, a mówia że reprezentuja lud. Do parteru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie to obchodzi. Mam sześcioro dzieci w tym pięcioro niepełnoletnich i dwoje wnuków i cztery koła na rękę na czysto. Opieki społecznej nie licząc. Niech se gadają. Mnie to nie obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demokracja w swojej istocie nie potrzebuje przymiotników. Demokracja "socjalistyczna" była porównywana do zwykłej demokracji - jak krzesło elektryczne do krzesła. Ja obecnej formie demokracji, zafundowanej przez sejmową ekipę PiS proponuję: "hermetyczna". Czy ktoś dobrze przemyślał sprawę inicjatywy obywatelskiej? Pomijając fakt, że wybory do sejmiku są wybitnie upolitycznione - żeby lista mogła wprowadzić co najmniej 1 radnego musi w całym województwie uzyskać minimum 5% poparcia, a w swoim okręgu wyborczym - średnio 100% głosów, podzielonych przez liczbę mandatów. Czyli w okręgu Lublin - minimum 17,5% głosów. Pomijam tę barierę dla niezależnych kandydatów, stwarzaną co 5 lat. Z jednej strony wprowadza się "nieograniczone prawo zabierania głosów przez radnych", a z drugiej - co najmniej 1000 podpisów poparcia dla osób, nie będących radnymi! Czy ktoś tę sprawę dobrze przemyślał? - 100 podpisów, to jest już bardzo dużo! Biorąc pod uwagę zaostrzone przepisy o dostępie do danych osobowych - to kto będzie się podpisywał, żeby jednemu z mieszkańców województwa marszałek łaskawie udzielił głosu? Co to za paranoja?! Chciałbym zobaczyć statystyki "wolnego głosu ludu" - ze wszystkich 16 województw, w okresie całej 5-letniej kadencji. Obawiam się, że będzie "absolutne zero!" - Cieszyć się z tego? Jestem przekonany, że ta bariera ma na celu zupełne wytrącenie inicjatywy obywatelskiej u ludzi, którzy mieliby cokolwiek do powiedzenia w sprawach województwa. Hermetyczna kasta sejmikowa będzie reglamentować prawo głosu - tylko dla swoich, i ewentualnie sejmikowej opozycji. Reszta - won! Rządzimy "teraz ..... my"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi sprawa, raport jak raport. To mieszkańcy mają go napisać? Czy przeczytać? Bo jeśli przeczytać to po co mają gdzieś chodzić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...