Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rząd da pieniądze na budowę S17 i obwodnicy Lublina

Utworzony przez Mały Jasio, 25 stycznia 2011 r. o 20:18 Powrót do artykułu
Jeśli Urząd Wojewódzki będzie wydawał tak szybko decyzję na realizację jak do tej pory (podobno ok. 9 miesięcy odcinek Lublin - Piaski, 9 miesięcy pozwolenie na budowę obw. Tomaszowa) to nie wiem czy GDDKiA zdąży wybudować tą drogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokazaliśmy ćwokom z warszafki na co nas stać i gdyby te ćwoki nie opóźniały się z dokumentacją swojej części, to może drogi byłoby więcej :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baju baju Tusku. Obiecujesz bo wybory za pasem, a durni ludzie wszystko łykną, nawet największe kłamstwo. Ja uwierzę kiedy pojadę tą obwodnicą na euro 2012.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wg was jest wielki sukces? Dalej uważam, że jak walczyć o swoje to całość S17.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
real napisał:
Baju baju Tusku. Obiecujesz bo wybory za pasem, a durni ludzie wszystko łykną, nawet największe kłamstwo. Ja uwierzę kiedy pojadę tą obwodnicą na euro 2012.
... może nie na euro, tylko za euro, bo znając Tuska, to wprowadzi opłaty za przejazd drogami ekspresowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze teraz powinnismy powalczyc realnie o kontynuacje budowy II etapu obwodnicy pulaw i jej "spiecie" w zyrzynie z S17. dzieki temu z lublina pojedziemy komfortowo az za pulawy- potem tylko nieco ponad 60 km do radomia i dalej smigamy do wawy gotowa juz dwupasmowka- jest to tylko 30 km dalej niz droga S17 (poza tym zyskujemy wygodny wylot w kierunku A2 i zachodniej granicy oraz A1 w kierunku gdańska z ominieciem zakorkowanej warszawy-do ktorej tez zreszta mamy lepszy dojazd lacznikiem A2-S8 do trasy torunskiej). Wydaje mi sie ze ta koncepcja jest bardziej realna i mozliwa do szybszej realizacji niz budowa S17 z kurowa do wawy- szczegolnie jej "warszwski" odcinek od garwolina do wawy jest nietkniety reka projektanta- co gorsza do konca nawet nie wiedza jak droga ma przebiegac w okolicach otwocka. na tej drodze trzeba jak najszybciej zbudowac glownie obwodnice ryk i przede wszystkim nieszczesnej kolbieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z tej "wspaniałe" drogi będzie jakiś dojazd do Lublina - bo o tym jakoś się nie mów ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poraża a raczej przeraża naiwność ludu, rozumiem dać się oszukać raz czy dwa no może trzy ale ciągle wierzyć w bajki tego od cudów to przesada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
A czy z tej "wspaniałe" drogi będzie jakiś dojazd do Lublina - bo o tym jakoś się nie mów ?!
W tej kwestii jakoś prezydent Żuk się nie chwali. Może zapomniał że trzeba dojechać do Lublina. A może zalezżło mu na obwodnicy, żeby każdy omijał Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janko napisał:
A czy z tej "wspaniałe" drogi będzie jakiś dojazd do Lublina - bo o tym jakoś się nie mów ?!
dojazd od węzła "Poligonowa" będzie realizowany w dalszym terminie od węzła "Lubartów" do dwujezdniowego odcinka Spółdzielczości Pracy ma powstać dwujezdniowa droga (po starym śladzie wdłuż giełdy w Elizówce), drogę tą ma zbudować GDDKiA w ramach budowy odcinka węzeł "Dąbrowica" - węzeł "Lubartów" od węzła "Włodawa" jest droga DK82 przez Turystyczną niestety mocno załadowana od węzła "Mełgiewska" będzie dwujezdniowa droga po śladzie Metalurgicznej i Mełgiewskiej z bezkolizyjnym węzełem z Grygowej - jest w trakcie realizacji, na pewno zostanie zakończona zanim powstanie odcinek S17 węzeł "Lubartów" - węzeł "Witosa" od węzła "Witosa" będzie wpięcie w al.W.Witosa pozostaje przedłużenie Solidarności do węzła "Dąbrowica" - są to dwa odcinki miejski (realizowany przez miasto Lublin) o długości ok. 3 km - aktualnie zapowiedziany jest przetarg na roboty budowlane, prawdopodobnie w tym roku zostanie ogłoszony - tu dużo też zależy jak będzie się miała sprawa z S17, żeby potem się nie okazało, że mamy 3 km super drogi donikąd. Drugi odcinek poza granicami miasta, o dług. ok 2 km, będzie realizowany przez GDDKiA w ramach budowy odcinka węzeł "Bogucin" - węzeł "Dąbrowica". Od strony Lublina będzie zakończony węzłem z którego będzie można zjechać na al. Warszawską. Z tego widać, że aż tak wielkiej tragedii z dojazdem do miasta raczej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem ciekawa kiedy ruszy budowa drugiej nitki obwodnicy Puław. bo póki co wygląda to blado. ale w sumie nie ma się co dziwić, bo się naszym samorządowcom nie chce nic w tym kierunku robić, bo już po wyborach... lepiej zbudować nową halę sportową niż zapewnić miastu bezpieczenstwo i wyeliminować ruch tirów. zaraz ktoś się przyczepi, że miasto nie ma nic do tego i takie tam. ale oni się nawet nie starają. obwodnica miała być na euro i guzik. przed 2013 też się nie zacznie, bo nie ma funduszy. po 2013 roku już się Tuskowi nie opłaci finansować, bo nie wiadomo czy jeszcze będzie rządził. a jego następcy bedą musieli ratować kraj przed upadkiem finansów publicznych i nie będą mieli czasu na takie głupoty jak obwodnica Puław. mamy już 2018 rok. kto da więcej?? zapomniałam, że w 2012 roku ma być koniec świata... więc z s17 i obwodnicy Puław g**no będzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aneczka i Ty wierzysz w te przepowiednie? Carpe diem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak Tusk nie zapomniał o Lubelszczyźnie, a jak zawsze PIS wieszczyło klęskę.. Nie na darmo głosowałam na PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SUKCES CAŁEGO WOJEWÓDZTWA!! A JEDNAK WSPÓLNYMI SIŁAMI MOŻNA WIELE OSIĄGNĄĆ. BRAWO DOBRA DECYZJA TUSKA !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie pisałem kilka dni temu, że zatwierdzą tę trasę... droczyli się tylko dlatego żeby nasi kochani włodarze mogli ogłosić sukces nad sukcesy, aby mogli wydać trochę kasy na ,,promocję" w TV, ciekawe ile z tego poszło wiadomo gdzie (mam na myśli małą gastronomię- i chajda do sejmu na jesieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ela napisał:
A jednak Tusk nie zapomniał o Lubelszczyźnie, a jak zawsze PIS wieszczyło klęskę.. Nie na darmo głosowałam na PO
Ale Ty naiwna jesteś Wszyscy mają gdzieś wschód Polski!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudnie! CIESZĘ SIĘ ŻE MIESZKAM W LUBLINIE I NIE MAM KOMPLEKSU ŻE JESTEM Z LUBLINA! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podlaczam sie do podziekowan i braw, 3mam kciuki i obserwuje sprawe do konca. -wiesniak ps.
Kamil napisał:
Ale Ty naiwna jesteś Wszyscy mają gdzieś wschód Polski!!!
deb***, rozumiesz w ogole artykul? wyjdz.. :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czekamy na szczegółowe informacje i dalsze decyzje ministrów: finansów oraz infrastruktury. Na decyzje związane z finansowaniem." No to sobie jeszcze POczekacie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to ma kuźwa być? S17 łączy Lublin z Warszawą, a ja czytam, że ma to być 66 km odcinek? Przecież do W-wy z lublina jest ponad 170km... gdzie reszta drogi? Ma być tylko z Lublina do Kurowa? No to rzeczywiście lubelszczyzna nie będzie odcięta od świata... zwanego Kurowem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...