Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serdecznie polecamy naszego działacza

Utworzony przez tenktórywie, 30 stycznia 2008 r. o 08:17 Powrót do artykułu
Zastanowić należy się nad tym czy nie da się odwołać pewnych osób? bO to wstyd że zajmują pewne ważne stanowiska. Chociażby wice LPECu A. Lipiński czy też jego żona która miała ambicje wyższe od samego premiera i zapragnęła zostać prezydentem. Tacy jak oni i im podobni to hańba dla PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie władze są siebie warte. PO niczym nie różni się od PiS-u. Wymiana ludzi, którzy są z innych partii. Nie patrzy się na umiejętności. Głosowałem na PO, a dziś wstydzę się tego. PO to partia niczym nie różniąca się nawet od Samoobrony. Ci też pchali na siłę swoich ludzo do KRUSU, a PO bierze wzorce od Leppera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peroszę o niewycieranie sobie pyska PiSem ci przynajmniej starali się aby ludzie przez nich wspierani w ubieganiu się o tzw. "konkursowe" stanowiska byli kompetentni. Nie można tego powiedzieć o PO. A Palikot twierdząc, ze nic nie wie o takim procederze zwyczajnie tnie głupa. Ostatnio przypadkiem zasłyszane pytanie w jednej z instytucji podległych wojewodzie a skierowane do siedzącego już na walizkach szefa tej instytucji: telefon z urzędu wojewodzkiego "Ile macie wolnych miejsc dla naszych ludzi? Potrzebujemy 15". To chyba nie wymaga komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosowałem na PO! Myślałem że to partia odnowy w życiu politycznym, pomyliłem się! Na jako partię głosować? Wszyskie walczą o "stołki"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha to się platformersi POPISali!!!! A tak nawiasem mówiąc to w Chełmie jest sporo kompetentnych ludzi, a na stołek to zawsze trzeba wepchnąć partyjną miernotę, dla której jest to jedyna szansa zaistnienia. Wstyd, wierzyłem i głosowałem na PO, ale takie metody zniechęcają mnie do tych malutkich partyjniaczków totalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sw napisał:
Peroszę o niewycieranie sobie pyska PiSem ci przynajmniej starali się aby ludzie przez nich wspierani w ubieganiu się o tzw. "konkursowe" stanowiska byli kompetentni. Nie można tego powiedzieć o PO. A Palikot twierdząc, ze nic nie wie o takim procederze zwyczajnie tnie głupa. Ostatnio przypadkiem zasłyszane pytanie w jednej z instytucji podległych wojewodzie a skierowane do siedzącego już na walizkach szefa tej instytucji: telefon z urzędu wojewodzkiego "Ile macie wolnych miejsc dla naszych ludzi? Potrzebujemy 15". To chyba nie wymaga komentarza.
W tym przypadku wycieranie pyska jest konieczne. Jeżeli są stanowiska gdzie ludzie są wyłaniani w drodze konkursu, to prawnie ten sposób zatrudniania powinien być zachowany. Władza wymyśliła tzw. stanowiska polityczne, gdzie ze zmianą politruka zmienia się cały dwór. To jest patologia. Taka jest praktyka na wszystkich szczeblach władzy w administracji państwowej i samorządowej. Od czasu komunizmu do dnia dzisiejszego nic w tym względzie się nie zmieniło. Jeżeli są ogłaszane jakieś konkursy, to i tak jest to zwykły pic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do d...y z taką polityką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dotychczas nie otrzymał żadnej propozycji Pan Zbigniew Bajko.To wybitny fachowiec od załatwiania własnych interesów.Pan Grabczuk powinien zaproponować mu jakieś stanowisko w Urzędzie Marszałkowskim lub Ministerstwie. Chłopina marnuje się w tym MPGK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dotychczas nie otrzymał żadnej propozycji Pan Zbigniew Bajko.To wybitny fachowiec od załatwiania własnych interesów.Pan Grabczuk powinien zaproponować mu jakieś stanowisko w Urzędzie Marszałkowskim lub Ministerstwie. Chłopina marnuje się w tym MPGK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk zaczął swoja PO-litykę! w Chełmie przegrał to teraz rządziać będzie w całej Lubelszczyźnie! po to dno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oskarżali PIS o u(PO)litycznienie urzędów! a sami mieli być święci! ale są 500 razy gorsi od swych PO-przedników! mamy za swoje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***izm nie zna granic, dlatego normalni i w miare normalni ludzie opuszczaja miasto Chelm i uciekaja tam gdzie mozna lepiej godniej i wygodniej zyc BEZ PRZEKRETOW I BEZ PLECOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...