Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Śmierć na Air Show (wideo)

Utworzony przez Emil, 3 września 2007 r. o 12:43 Powrót do artykułu
Ja wiem, że dziennikarze chcą jak najszybciej znaleźć winnego, bo gdy pracę skończy komisja to przeciętnego czytelnika nie będzie obchodzić kto wtedy zawinił, ale redaktorze... proszę nie przesadzać. Czy ktoś potem będzie prostował dywagacje na temat winny jeśli to nie "Marchel" będzie winny?P. Robert Kowalik, jak sam przyznał w innej wypowiedzi, nie widział momentu zderzenia. W tym momencie wsiadał do kabiny Extry gdyż miał prezentować się po Żelaznych. To są jedynie jego podejrzenia i to zapewne złapane przez jakiegoś redaktora na gorąco, może nawet przekręcone, co się zdarza. Nie można na tej podstawie wyrokować wniosków, nawet okraszonych słowem "prawdopodobnie".Po drugie... jaka panika? Nie było żadnej paniki. Jedyna panika jaka była, to "panika komentatora"... czemu się nie dziwię, sam nie wiem co bym powiedział mając mikrofon i wiedząc, że muszę coś mówić. Ludzie po prostu zamarli patrząc na to co się dzieje. Widać było że wielu z nich nie wierzy w to co widzi. Ta "garstka" która podbiegła do barierek nie była bynajmniej spanikowa, raczej chciała widzieć co będzie dalej, jak będzie wyglądać akcja ratunkowa itp. Trudno określić intencje każdego z nich.Proponuję szukanie winnych zostawić PKBWL, a ze swej strony pomóc w tym prosząc wszystkich którzy mają nagrania, zdjęcia z katastrofy o kontakt z organizatorem Airshow w celu przekazania materiałów, które mogą pomóc Komisji dojść do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć ich pamięci[*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na naszych, widzów, oczach zgasło światło dla dwóch pilotów.Niech pamięć o nich trwa w przestworzach.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to prawa co piszesz. Nie było paniki. Jedynie paniczna cisza na kilka minut. Nie było paniki wśród ludzi bo większość w tym czasie udała się coś zjeść, bo pokazy sportowe odbywały się w przerwie pokazów wojskowych. Obserwowałem to zderzenie przez lornetkę. niestety zapewne na długo pozostanie mi w pamięci ten tragiczny widok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...