Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spis rolny 2010: Będzie taniej

Utworzony przez xyz, 21 września 2010 r. o 18:43 Powrót do artykułu
Zapomnieli dodać, że ankietersmi są pracownicy Urzędu Statystycznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
V RP -każdy każdego przewala jak chce...!!!
IV eRPe - każdy stawia krzyże gdzie chce, braciszka chowa w wawelskiej krypcie, na wiecach pali z drewna pochodnie, przez megafony mordę piłuje niczym na marszach NSDAPe YO! JAREK TWÓJ ZIOM YEEES AAAJJJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
jaka jest prawda moge bardzo chetnie opowiedziec, oczywiscie anonimowo, bo chce jeszcze poki co zarobic ile sie da zeby pokryc chociaz koszty wlasne skoro juz cale wakacje na to stracilem! prosze o adres kontaktowy
Witam, Proszę napisać na adres anton@dziennikwschodni.pl Agnieszka Antoń-Jucha, Dziennik Wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan ma rację olać ich tylko niech powiedzą prawdę że zabierają te punkty do których są numery a nie ściema o operatorach !!! Ciekawe ile skapnie tym oszukańcom na górze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he.... szanowna koleżanka od której się zaczął cały ten dym nie przyznała się ile już zrobiła... podobnie jak i koleżka, który "doniesie" ale jeszcze się musi nachapać, bo stryj-wójt załatwił mu że będzie czesał kasę, dlatego też zamiast mieć odrobinę odwagi i podpisać się - "uprzejmie doniesie", takich mamy młodych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie zebrane numery telefonów notowałam w notesie, ewentualnie podawałam swój do kontaktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nocna napisał:
wszystkie zebrane numery telefonów notowałam w notesie, ewentualnie podawałam swój do kontaktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pewnie już dostałaś pismo że nie zapłacą za gospodarstwo z którym nie można się skontaktować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...