Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
powiem ze brak slow,az mi sie nie chce chodzic po takim filmie a moze wreszcie pokaza prawdziwa prace i problemy rachmistrzow,wkurzylo mnie to,zastanwaim sie do kogo napisac,w tvp tez ci z "klanu" anty reklame robia rachmistrza,zeby tylko nie dac nam zarobic tylko zeby samospis zrobic,swietna robota telewizji!!!!
Ej dajcie link do tego filmu. Ja go nie widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administrator napisał:
Więc rachmistrze co robimy? Strajkujemy i wszyscy idziemy do sadu podac GUS o zniesławienie naszej pracy? Czy może robimy ten spis zgodnie z umowa i olewamy głupie reklamy? Jednakże zamiast ułatwiać nam pracę, to przedstawiają NAS - rachmistrzów w bardzo złym świetle.
Ja jestem za. Jak coś to wchodzę w to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że to wszystko specjalnie, żeby tylko wszyscy się spisali przez internet a kasa co miała być dla rachmistrzów to podzielą między sobą. W czasie spisu rolnego były już reklamy typu: nie obciążaj państwa - spisz się przez internet!!! To teraz wymyślili rachmistrz złodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wersja demonstracyjna samospisu https://nsp2011demo.spis.gov.pl/nsp.form/Login.aspx mozna sobie poćwiczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coco napisał:
wersja demonstracyjna samospisu https://nsp2011demo.spis.gov.pl/nsp.form/Login.aspx mozna sobie poćwiczyć
Jednak nie wiadomo, czy warto się spisywać, 1/ bo może nie należy się do osób wytypowanych 2/ nie wiadomo, czy jest się wytypowanym do spisu reprezentacyjnego Uważam, że wytypowani będą tylko ci, którzy spełniają normy fałszu POlitycznego, czyli majętni, wykształceni, bez ciągot emigracyjnych, bez przeszłości emigracyjnej, z odpowiednim stanowiskiem i dochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglałam teraz ten filmik!!!!!!!!!!!!!!To szczyt wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
który ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamyczek napisał:
20% będzie w skali całego kraju. Będą miasta/miejscowości/wsie, w których będzie to 18% (jak na przykład Gdynia) i takie, w których będzie to 24% na przykład. Na 100% jednak nie ma co liczyć
W Poznaniu też będzie mniej niż 20%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj o 19:00 na TVP1 mówili o spisie POwszechnym. mówili że tylko 20% ludzi będzie spisanych, to nie wiem czo ten spis da jak nie wszystkich spiszemy. tak GUS liczy ze ludzie się spiszą przez internet, w co wątpie bo jak na rolnym miałam 180 domów to tylko 5 mi się spisało samemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem teraz rachmistrzem, ale uważam że to jak media przedstawiają ten spis i rachmistrzów to jakaś paranoja. Czy przypadkiem te 20% o których jest mowa to nie osoby które wy dostaniecie? A pozostałe 80% ma się spisać samo + teleankieterzy? A czytacie co piszą ludzie pod artykułami publikowanymi na portalach – nie będziecie mieli łatwo. A ludzie nie będą się spisywać przez Internet w ogromnej ilości, bo media mówię że spisanych będzie tylko 20% więc wszyscy mówią, że po co mają się sami spisać skoro może ich nie wylosowali !?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamierzenie jest Gus-u takie aby 20%z wszystkich dostało ankiety reprezentacyjne wykonywane przez rachmistrzów a 80% to w więkrzości dane pozyskane z ZUS, NFZ (z tego co pamiętam) I do tego jeszcze troche zrobią przez neta i do tych co będą mieli numery to zadzwonią. To raczej nie wszyscy obywaltele będo mieli doczynienia ze spisem. Jeśli dane z jakiś tam instytucji będą nie pełne to wtedy telefonicznie(o ile będize taka możliwośc) dokonają aktualizacji. Więkrzość rachmistrzów jest z rolnego i na wsi nie będzie więkrzych problemów. Więkrzość rolników i emerytów są w ciągu dnia domu. Gorzej w mieście gdzie w więkrzości ludzie pracują długo i na dodatek nie lubią otwierać obcym. Słyszałem że jak ktoś puka i krzyczy przez drzwi że to rachmistrz i że spis to udają że nikogo nie ma. A Ty to przepraszam kto? Rachmistrz czy troskliwy obywalel troszczący się o powodzenie spisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mam takie pytanko: od dzisiaj jest samospis internetowy. Weszłam na formularz, wypełniłam go i wysłałam ale jakiś on któtki.. raptem 14 pytań.. to nie za mało? Jak pracowałam jako rachmistrz przy Spisie Rolnym to tam ankieta była o wiele dłuższa..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marlena napisał:
Witam Mam takie pytanko: od dzisiaj jest samospis internetowy. Weszłam na formularz, wypełniłam go i wysłałam ale jakiś on któtki.. raptem 14 pytań.. to nie za mało? Jak pracowałam jako rachmistrz przy Spisie Rolnym to tam ankieta była o wiele dłuższa..
pewnie miałaś ankiete pełną tam jest 15 pytań, a reprezentacyjna to już inna bajka, i kasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Wam napisze tyle że rachmistrzów trochę wydybali a to dlatego że zrobili im obchód przedspisowy ( zrobili porządek z danymi adresowymi , mapami, dodali nowe budynki, usunęli ruiny, za 200 zł bruto (koszty paliwo i bilety to albo wyszli na zero albo na minusie) ale zaciskali zęby bo będzie spis właściwy i spora kaska na hoyzoncie, ale w Gus podejrzewali ile ludzi się spisze - po pierwszym dniu już spisało się 100.000 ludzi a weekend dopiero się zaczyna. Dla rachmistrzów zostaną tylko stare dziadki na wypizdowich wioskach i typy z pod ciemnej gwiazdy meliny ( tam i tak nie wejdziemy z obawy o życie ). Jak zarobicie po tysiąc złotych to się powinniście cieszyć. A swoja drogą gdzie znaleźć takie głupiego by za 150 zł( bez poniesionych kosztów czyli za darmo ) sprawdził 400 punktów adresowych????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj do godziny 13.30 przez internet spisalo sie ok. 80 tys. osób, w tym 14 tys. wypełniło formularz reprezentacyjny, a 66 tys. formularz pełny. Oby to tylko taki slomiany zapal na poczatek Ludzie dajcie nam cos na tym spisie zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze chyba słabo wyjdziemy z tego spisu tyle zachodu z tym wszystkim było a tu d*** zimna:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kurcze. Aż tyle ludzi sie spisalo przez internet? No to ładnie, my nawet marnego tysiaca nie zarobimy! Choc mam cicha nadzieje, że u mnie na wsi ludzie sie nie beda sami spisywac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy piszecie że tysiąca nie zarobimy. W polsce jest niecałe 40 mln ludu czyli spisało się około 0.25% wszystkich z tego na bank w więkrzości z miast. Jak się spisze 10% to będzie ogromny sukces. Spisało się tyle bo w pierwszym dzień wszyskie staje chuczały że spis się zaczoł i niektórzy się przejeli i się spisali przez neta. Teraz wszysko ucichło i dynamicznego wzrostu nie przewiduje. Ci co na wsi bedą przeprowazać to powinni zarobić tyle co w rolnym. A Bazylei pisze takie głupoty bo wie ze przegapił nie mało kase i zazdrości nam prubując nas zdołować. A "stare dziatki " jak to napisałeś to najlepsi rezpondenci mili, wszystko mówią i aż miło. Z przedspisu może kokosów nie było ale tych co zeszli na minus jest mało. tylko na dużej gminie można było przepalić więcej niż 200zł(bo to ryczałt a nie 150 jak piszesz). Podsumowując poprostu zaszdościsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hello, macie nową wersję oprogramowania ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wyszla takowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...