Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światła w Konopnicy? Może w przyszłym roku…

Utworzony przez ja, 27 czerwca 2014 r. o 15:50 Powrót do artykułu
Będzie obwodnica to będzie narzekanie że po co tam światła jak ruch mały ! a te światła przy Bełżyckiej to już całkiem porażka bo tam aż może jedno auto skręci na godzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim we wjeździe na ul. Bełżycką są światła potrzebne. Może mniej dla samochodów a bardziej dla mieszkających tam ludzi. Także idących od strony Lublina na cmentarz. Tam nie można przejść na drugą stronę czasami nawet przez pół godziny, aż ktoś z kierowców z  litości zatrzyma się umożliwiając przejście. Ale co to obchodzi tych co tam nie mieszkają, ale mają zawsze dużo do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Światła przy Bełżyckiej , może jeszcze lezący policjant w poprzek drogi. Zidiocieli wszyscy. Ruch z małych uliczek powinna zbierać dojazdówka z wylotem przy kościele i przy JP2. Światła tak, ale tylko na żądanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czemu droga krajowa 747 nazwana jest ul.belzycka, wszak chodzi wlasnie o skrzyzowanie obok kosciola  aby kirowcy ktorzy jada droga od opola lubelskiego mieli wieksze szanse wlaczyc sie do ruchu w kierunku lublina. Ostatnimi czasy jest to coraz bardziej niemozliwe, ja osobiscie stalam na tym skrzyzowaniu blisko 10min, poniewaz jak nie od strony lublina to od krasnika wiła sie nitka aut jadących. Jesli sie trafi wyjazd z jednej strony to niestety z drugiej jest to niemozliwe, czasami kierowcy tirow zatrzymuja badz tez zwalniaja caly ruch aby wypuscic kilka autek. Wiec moim zdaniem to skrzyzowanie powinno byc jak najszybciej zrobione i ustawione na nim swiatla, A jesli nie to przynajmniej niech tam postawia jakiegos policjanta ktory by w godzinach poludniowych pokierowal ruchem, moze to by pomoglo przyspieszyc realizajce projektu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam po jaką cholerą światła z ulicą Bełżycką, przecież to polna droga! Jakie światła? A skrzyżowanie w Konopnicy to nie jest ulica Bełżycka. Do mniej poinformowanych - Ulica Bełżycka jest w połowie drogi Lublin - Konopnica. Ciekawe kto w tym ma interes i co za szycha ma tam działkę albo mieszka. I jakim cudem przebudowa skrzyżowania kosztuje ponad 3 mln. O ile wiadomo do przetargu wystartowała tylko jedna firma. Założę się że powodem był krótki termin realizacji. Jest środek sezonu, a w takim momencie zostają tylko Ci co mają wysokie ceny. Troszkę się orientuję w przetargach to wiem na czym to polega. Masakra. Może wszystkie władze się obudzą i wezmą do roboty jak zginie o połowę więcej ludzi bo jak widać do tej pory chyba za mało osób tam straciło życie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybory zapasem my wyborcy  poznamy sie na rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...