Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Udusił żonę, bo go zdradzała

Utworzony przez Demon, 13 marca 2010 r. o 11:12 Powrót do artykułu
Jola i Stefan napisał:
Z pewnoscia nie wywolamy zachwytu naszych rodakow, ale oboje absolutnie zgadzamy sie z opiniami wyrazanymi zarowno przez Grazyne, jak i Iwone. Swiadomosc seksualna w kraju jest na poziomie poznego Sredniowiecza i w ofole nic nie wskazuje na poprawe sytuacji w tej dziedzinie. Nie smiesznym, ale przerazajacym wydaje sie czesto spotykana opinia wsrod mlodych dziewczyn (15-17) lat, ze kazde zblizenie zagraza nieporzadna ciaza. A gdzie sa rodzice tych mlodych kobiet i co robia, aby uswiadomic je o tej jakze waznej dziedzinie zycia? Mlodzi ludzie bez poznania prawdziwego zycia (bez wielu zwiazkow nieformalnych) wiaza sie i pozniej cierpia rozterki konfrontujac codziennosc z bzdurami gloszonymi na wszystkie strony swiata z parafialnej ambony!
co potrafią prowincjonałki .Pytasz gdzie są rodzice ? i może słusznie ale to jest pokolenie panienek i kawalerki których rodzice wyrwali kiedyś spod strzech , przywędrowało ,to do miast akademickich które trzeszczącymi łóżkami oznajmiało że czas inicjacji się zaczął że nie ma opieki starych że trzeba być modną czy modnym i bzykać się na potęgę byle nadrobić stracony na prowincji czas , więc jak już się coś z tej swawoli urodziło to nadal nie mieli czasu na edukację bo jeszcze musieli zdobywać pozycję min. poprzez łóżko a edukacja ich dzieci została nadal odstawiona a kiedy już się ustabilizowali i osiągnęli zamierzone cele to teraz córki -wnuczki 14-15 letnie oznajmiają że są w ciąży ale mama nie słucha bo zajęta spotkaniem z kochankiem aby się dowartościować i poznać co może młody ogier to są te prowincjonalne elyty z których przykładów czerpie wzory młodzież czyli min. ich własne potomstwo .A nijak się nie ma to do świadomości seksualnej czyli do zwykłego łajdactwa czy nie wulgaryzując ale nazywając rzeczy po imieniu zwykłego kurestwa .Zaś w odniesieniu do ambony to ksiądz swój grzechomierz posiada i musi go używać więc te dyrdymały z ambony są często zamierzone a może wspominają czasy gdzie możni wykorzystywali prawo pierwszej nocy !? Więc ja sądzę że z tą edukacja to przesada ona była i jest a reszta to zwykłe łajdactwo !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś napisał:
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...
Tak tu chodzi o morderstwo-a może tylko o wymierzenia kary ! straszne to ale i pouczające , ale w wielu regionach świata zdrada z mocy prawa traktowana jest śmiercią tu facet wziął w swoje ręce prawo i tyle- czy zrobił dobrze czy źle nie nam to oceniać oceni go Bóg jeżeli istnieje ! Jedno jednak jest pewne stanowić to może przestrogę dla tych którzy łamią przysięgę !!! po za tym historia lubi się powtarzać więc zanim staniemy na ślubnym kobiercu pomyślmy czy nie mamy łajdackich ciągotek bo zraniony partner jak widać gotów jest do wszystkiego !!! I co z tego że dostanie nawet 25 lat będzie żył nadzieją że kiedyś wyjdzie , a czy ten wyrok wskrzesi zmarłą ? więc lepiej za mąż nie wychodzić jeżeli są takie ciągoty łajdaczyć się do oporu ale jako wolny i z nikim nie związany człowiek ba jeszcze można na tym zarobić !. A złożenie przysięgi do czegoś zobowiązuje i za złamanie musi być kara może wybrał zbyt drastyczną ale nie osądzajmy byśmy sami nie byli sądzeni !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grazyna L. napisał:
Co za glupstwa ty wypisujesz? Nie wzioles pod uwage mozliwosci rozstania sie z osoba, ktora Ci nie odpowiada? Takie sytuacje zdarzaja sie nawet po wielu latach wspolnego zycia. Raptem chce sie zmienic codzienna rutyne i pozyc pelnia zycia. Chce sie sprobowac z kims innym i inaczej. Nasze spoleczenstwo wychowane w dewoctwie nie nauczylo nas niczego o prawdziwym seksie. Wszystko wydaje sie byc albo zakazane, albo niewskazane, albo wstydliwe. Kobiety tez maja prawo do orgazmow i seksualnych uniesien. Maja prawo chciec poznac inna niz sredniowieczne przykazanie milosc cielesna. Nie odpowiada Ci kobieta, to rozstan sie z nia, ale nie morduj.... Wiem o czym pisze, bo w moim srodowisku seks zawsze byl tematem absolutnie tabu. Na szczescie wiekszosc nas kobiet zorientowala sie w klamstwach i chcemy zyc. Moje kolezanki i ja, tez uzywamy, ale w ramach rozsadku, bop mto nie sztuka zniszczyc wieloletnie pozycie.
Jeżeli jesteś tak wyemancypowana to podaj swoje namiary choć wolał bym zobaczyć wcześniej zdjęcie może skorzystałbym z darmowej panienki tylko chciałbym zobaczyć czy warto odpalać samochód jeżeli wszystko będzie u Ciebie Ok. to zapewniam że ode mnie też sporo się nauczysz , i nie będzie to rutyna gwarantuję że się nie zawiedziesz a pozycji będziesz miała tyle że nie zapamiętasz jak i nie zliczysz uniesień , ale bez żadnych zobowiązań .Tylko nie toleruję mężatek ew czyichś narzeczonych , tylko zwykłe cichodajki !.Będę tu jeszcze 3-4 dni więc masz szansę się załapać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolka~ napisał:
GRAŻYNO NIE UWAŻASZ,ŻE KOBIETA POWINNA CZYMŚ SIĘ RÓŻNIĆ OD MIEJSKIEGO GARAŻU-WYKUPUJESZ ŻETON I PARKUJESZ ?FACETA TEŻ TO DOTYCZY -POWINIEN WIĘCEJ PRZEJAWIAĆ ROZSĄDKU NIŻ PIES CZY KNÓR. Ja wiem ,że Starowicz wszystkie te przypadki usprawiedliwia...ale to już inny i bardzo długi temat.
Bardzo trafiona riposta !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Demon napisał:
I bardzo dobrze. Tak się powinno karać za zdradę !
a jak powinno karać się za kretynizm taki jak twój????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...