Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Magazyn

12 marca 2010 r.
18:37
Edytuj ten wpis

Udusił żonę, bo go zdradzała

0 25 A A

Zwłoki ukrył zwłoki w piwnicy, potem sam oddał się w ręce policji.
To była miłość aż po grób. Ale jak można zabić najbardziej kochaną osobę?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To już lepiej, żeby sam zszedł z tego świata – mówią zszokowani sąsiedzi Krzysztofa i Alicji K. z Ełku (woj. podlaskie).

Mieszkańcy osiedla Konieczki twierdzą, że 47-letni mężczyzna oszalał z zazdrości. We wtorkowy poranek udusił o 7 lat młodszą żonę, skrępował zwłoki sznurem, zapakował w torbę podróżną i zniósł do piwnicy. Potem poszedł do pracy i dopiero po kilku godzinach sam zgłosił się do komisariatu.

– To spokojny człowiek, ale nie radził sobie w sprawach uczuć. Podejrzewał Alę o zdrady. A ona chciała żyć pełnią życia. Zostawiała go jednak na całe weekendy, nie mówiąc, gdzie i z kim jedzie. Krzysiek był ostatnio przygaszony. Mówił, że chce ratować małżeństwo – opowiada koleżanka Alicji i Krzysztofa.

– Pewnie do końca zatracił się w swojej obsesji. Po morderstwie przestraszył się chyba, żeby ich 17-letnia córka nie zastała w domu zwłok mamy. Dwie ich córki straciły w jednej chwili i matkę, i ojca! – dodaje inna sąsiadka.

Sugerowanych przez sąsiadów motywów zbrodni nie potwierdza jeszcze prokuratura. – Sprawdzamy okoliczności. Mężczyzna przyznał się do morderstwa. Ma postawiony zarzut zbrodni zabójstwa, został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące – mówi Dariusz Piekarski, szef Prokuratury Rejonowej w Ełku.

Krzysztof K. był magazynierem w firmie budowlanej. Jego żona 4 marca pierwszy raz wyjechała w trasę autobusem miejskim. Alicja K. była pierwszą w historii ełckiego MZK kobietą, która zasiadła za kierownicą.

– I mieliśmy ją tylko przez tydzień. W Dzień Kobiet dostała moc kwiatów. Wspaniale jej szło, była lepsza za kółkiem niż niejeden mężczyzna. Na znak żałoby wszystkie autobusy jeżdżą z czarnymi wstążkami na lusterkach – mówi ze smutkiem Zbigniew Chojnowski, prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Krzysztofowi K. grozi kara dożywotniego więzienia. Żonobójca osierocił dwie córki. Młodsza jest uczennicą ełckiego ogólniaka, starsza wyjechała do pracy za granicę.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pytalski / 5 kwietnia 2010 o 17:39
0
Demon napisał:
I bardzo dobrze. Tak się powinno karać za zdradę !

a jak powinno karać się za kretynizm taki jak twój????
Avatar
beduin / 5 kwietnia 2010 o 17:20
0
~kolka~ napisał:
GRAŻYNO NIE UWAŻASZ,ŻE KOBIETA POWINNA CZYMŚ SIĘ RÓŻNIĆ OD MIEJSKIEGO GARAŻU-WYKUPUJESZ ŻETON I PARKUJESZ ?FACETA TEŻ TO DOTYCZY -POWINIEN WIĘCEJ PRZEJAWIAĆ ROZSĄDKU NIŻ PIES CZY KNÓR. Ja wiem ,że Starowicz wszystkie te przypadki usprawiedliwia...ale to już inny i bardzo długi temat.

Bardzo trafiona riposta !
Avatar
Rasputin II / 5 kwietnia 2010 o 17:04
0
Grazyna L. napisał:
Co za glupstwa ty wypisujesz?
Nie wzioles pod uwage mozliwosci rozstania sie z osoba, ktora Ci nie odpowiada?
Takie sytuacje zdarzaja sie nawet po wielu latach wspolnego zycia.
Raptem chce sie zmienic codzienna rutyne i pozyc pelnia zycia.
Chce sie sprobowac z kims innym i inaczej.
Nasze spoleczenstwo wychowane w dewoctwie nie nauczylo nas niczego o prawdziwym seksie.
Wszystko wydaje sie byc albo zakazane, albo niewskazane, albo wstydliwe.
Kobiety tez maja prawo do orgazmow i seksualnych uniesien.
Maja prawo chciec poznac inna niz sredniowieczne przykazanie milosc cielesna.
Nie odpowiada Ci kobieta, to rozstan sie z nia, ale nie morduj....
Wiem o czym pisze, bo w moim srodowisku seks zawsze byl tematem absolutnie tabu.
Na szczescie wiekszosc nas kobiet zorientowala sie w klamstwach i chcemy zyc.
Moje kolezanki i ja, tez uzywamy, ale w ramach rozsadku, bop mto nie sztuka zniszczyc wieloletnie pozycie.

Jeżeli jesteś tak wyemancypowana to podaj swoje namiary choć wolał bym zobaczyć wcześniej zdjęcie może skorzystałbym z darmowej panienki tylko chciałbym zobaczyć czy warto odpalać samochód jeżeli wszystko będzie u Ciebie Ok. to zapewniam że ode mnie też sporo się nauczysz , i nie będzie to rutyna gwarantuję że się nie zawiedziesz a pozycji będziesz miała tyle że nie zapamiętasz jak i nie zliczysz uniesień , ale bez żadnych zobowiązań .Tylko nie toleruję mężatek ew czyichś narzeczonych , tylko zwykłe cichodajki !.Będę tu jeszcze 3-4 dni więc masz szansę się załapać .

Jeżeli jesteś tak wyemancypowana to podaj swoje namiary choć wolał bym zobaczyć wcześniej zdjęcie może skorzystałbym z darmowej panienki tylko chciałbym zobaczyć czy warto odpalać samochód jeżeli wszystko będzie u Ciebie Ok. to zapewniam że ode mnie też sporo się nauczysz , i nie będzie to rutyna gwarantuję że się nie zawiedziesz a pozycji będziesz miała tyle że nie zapamiętasz jak i nie zliczysz uniesień , ale bez żadnych zobowiązań .Tylko nie toleruję mężatek ew czyichś narzeczonych , tylko zwykłe cichodajki !.Będę ... rozwiń
Avatar
Kornik / 5 kwietnia 2010 o 16:44
0
Ktoś napisał:
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...

Tak tu chodzi o morderstwo-a może tylko o wymierzenia kary ! straszne to ale i pouczające , ale w wielu regionach świata zdrada z mocy prawa traktowana jest śmiercią tu facet wziął w swoje ręce prawo i tyle- czy zrobił dobrze czy źle nie nam to oceniać oceni go Bóg jeżeli istnieje ! Jedno jednak jest pewne stanowić to może przestrogę dla tych którzy łamią przysięgę !!! po za tym historia lubi się powtarzać więc zanim staniemy na ślubnym kobiercu pomyślmy czy nie mamy łajdackich ciągotek bo zraniony partner jak widać gotów jest do wszystkiego !!! I co z tego że dostanie nawet 25 lat będzie żył nadzieją że kiedyś wyjdzie , a czy ten wyrok wskrzesi zmarłą ? więc lepiej za mąż nie wychodzić jeżeli są takie ciągoty łajdaczyć się do oporu ale jako wolny i z nikim nie związany człowiek ba jeszcze można na tym zarobić !. A złożenie przysięgi do czegoś zobowiązuje i za złamanie musi być kara może wybrał zbyt drastyczną ale nie osądzajmy byśmy sami nie byli sądzeni !.

Tak tu chodzi o morderstwo-a może tylko o wymierzenia kary ! straszne to ale i pouczające , ale w wielu regionach świata zdrada z mocy prawa traktowana jest śmiercią tu facet wziął w swoje ręce prawo i tyle- czy zrobił dobrze czy źle nie nam to oceniać oceni go Bóg jeżeli istnieje ! Jedno jednak jest pewne stanowić to może przestrogę dla tych którzy łamią przysięgę !!! po za tym historia lubi się powtarzać więc zanim staniemy na ślubnym kobiercu pomyślmy czy nie mamy łajdackich ciągotek bo zraniony pa... rozwiń
Avatar
Widziałem- / 5 kwietnia 2010 o 15:36
0
Jola i Stefan napisał:
Z pewnoscia nie wywolamy zachwytu naszych rodakow, ale oboje absolutnie zgadzamy sie z opiniami wyrazanymi zarowno przez Grazyne, jak i Iwone.
Swiadomosc seksualna w kraju jest na poziomie poznego Sredniowiecza i w ofole nic nie wskazuje na poprawe sytuacji w tej dziedzinie.
Nie smiesznym, ale przerazajacym wydaje sie czesto spotykana opinia wsrod mlodych dziewczyn (15-17) lat, ze kazde zblizenie zagraza nieporzadna ciaza. A gdzie sa rodzice tych mlodych kobiet i co robia, aby uswiadomic je o tej jakze waznej dziedzinie zycia?
Mlodzi ludzie bez poznania prawdziwego zycia (bez wielu zwiazkow nieformalnych) wiaza sie i pozniej cierpia rozterki konfrontujac codziennosc z bzdurami gloszonymi na wszystkie strony swiata z parafialnej ambony!

co potrafią prowincjonałki .Pytasz gdzie są rodzice ? i może słusznie ale to jest pokolenie panienek i kawalerki których rodzice wyrwali kiedyś spod strzech , przywędrowało ,to do miast akademickich które trzeszczącymi łóżkami oznajmiało że czas inicjacji się zaczął że nie ma opieki starych że trzeba być modną czy modnym i bzykać się na potęgę byle nadrobić stracony na prowincji czas , więc jak już się coś z tej swawoli urodziło to nadal nie mieli czasu na edukację bo jeszcze musieli zdobywać pozycję min. poprzez łóżko a edukacja ich dzieci została nadal odstawiona a kiedy już się ustabilizowali i osiągnęli zamierzone cele to teraz córki -wnuczki 14-15 letnie oznajmiają że są w ciąży ale mama nie słucha bo zajęta spotkaniem z kochankiem aby się dowartościować i poznać co może młody ogier to są te prowincjonalne elyty z których przykładów czerpie wzory młodzież czyli min. ich własne potomstwo .A nijak się nie ma to do świadomości seksualnej czyli do zwykłego łajdactwa czy nie wulgaryzując ale nazywając rzeczy po imieniu zwykłego kurestwa .Zaś w odniesieniu do ambony to ksiądz swój grzechomierz posiada i musi go używać więc te dyrdymały z ambony są często zamierzone a może wspominają czasy gdzie możni wykorzystywali prawo pierwszej nocy !? Więc ja sądzę że z tą edukacja to przesada ona była i jest a reszta to zwykłe łajdactwo !.

co potrafią prowincjonałki .Pytasz gdzie są rodzice ? i może słusznie ale to jest pokolenie panienek i kawalerki których rodzice wyrwali kiedyś spod strzech , przywędrowało ,to do miast akademickich które trzeszczącymi łóżkami oznajmiało że czas inicjacji się zaczął że nie ma opieki starych że trzeba być modną czy modnym i bzykać się na potęgę byle nadrobić stracony na prowincji czas , więc jak już się coś z tej swawoli urodziło to nadal nie mieli czasu na edukację bo jeszcze musieli zdobywać pozycję min. poprzez łóżk... rozwiń
Avatar
Ktoś / 22 marca 2010 o 09:13
0
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...
Avatar
kobieta / 21 marca 2010 o 08:19
0
Współczuje bardzo rodzinie, jestem z nimi, okropna zbrodnia,jak można myśleć, że to z miłości, to okropny zbrodniarz to zrobił,czemu nie pomyślał o dzieciach, wstrętny egoista
Avatar
eLczanin / 15 marca 2010 o 15:43
0
Grażynka L. odpuść sobie byciem żoną na zawsze
Avatar
Iwonka. / 14 marca 2010 o 12:45
0
hmm~ napisał:
Hmm. Aż się głupio czuję, jestem 9 lat po ślubie. Nigdy żony nie zdradziłem, chociaż miałem takie możliwości. To już nie jest "trendy" dotrzymywać małżeńskiej obietnicy? Żenada.

Tutaj nie mowimy o "trendy", tylko o zwyklym codziennym zyciu. Jedni zdradzaja, lub sa zdradzani, a jeszcze inni dotrzymuja tzw przysieg, obietnic i danych komus slow. Ale nie mozemy tez potepiac innych niz "nasze" zachowan. O wiele lepszym rozwiazaniem byloby szczere wyznanie osobie, z ktora sie jest, ze spotkalo sie kogos nowego w zyciu i pragnie sie z ta osoba byc. Zauwazmy w tym momencie na jakie problemy i utrudnienia ze strony spoleczenstwa natrafiamy.... Otrzymanie rozwodu w Polsce jest bardzo trudnym i uwlaczajacym ludzkiej godnosci procesem.
Zaden sad nie wyrazi zgody na rozstanie sie dwojga ludzi tylko dlatego, ze nie chca ze soba byc.
Byle sedzina stawia warunki i wymagania, jakies okresy do zastanowienia, uzasadnienie decyzji, doszukuja sie sposobow na podtrzymanie tego zwiazku.
Zauwazmy tez, ze wszystkie dzialania dotycza dwojga doroslych ludzi. Czesto lepiej wyksztalconych od owego urzedasa sadowego.
Ludzi w tuzinem fakultetow i znajomoscia wielu jezykow obcych. ludzi z IQ wyzszym niz wspolna calego zespolu orzekajacego.
Sa to problemy na codzien spotykane w naszym spoleczenstwie i stad tez wiele tragedii do jakich dochodzi szczegolnie w malych, opoznionych cywilizacyjnie miejscowosciach!!!

Tutaj nie mowimy o "trendy", tylko o zwyklym codziennym zyciu. Jedni zdradzaja, lub sa zdradzani, a jeszcze inni dotrzymuja tzw przysieg, obietnic i danych komus slow. Ale nie mozemy tez potepiac innych niz "nasze" zachowan. O wiele lepszym rozwiazaniem byloby szczere wyznanie osobie, z ktora sie jest, ze spotkalo sie kogos nowego w zyciu i pragnie sie z ta osoba byc. Zauwazmy w tym momencie na jakie problemy i utrudnienia ze strony spoleczenstwa natrafiamy.... Otrzymanie rozwodu w Polsce jest bardzo t... rozwiń
Avatar
~Max~ / 14 marca 2010 o 12:22
0
[quote name='Grazyna L.' date='13.03.2010, 12:41:40' post='249532']
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone?
Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu.
Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz.
Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama
z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie.
[Grażynko L daj telefon albo powiedz gdzie można się z Tobą spotkać?Lubie takie co nie biorą za to kasy,i szukają doznań nowych doznań.
[quote name='Grazyna L.' date='13.03.2010, 12:41:40' post='249532']
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone?
Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu.
Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz.
Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama
... rozwiń
Avatar
pytalski / 5 kwietnia 2010 o 17:39
0
Demon napisał:
I bardzo dobrze. Tak się powinno karać za zdradę !

a jak powinno karać się za kretynizm taki jak twój????
Avatar
beduin / 5 kwietnia 2010 o 17:20
0
~kolka~ napisał:
GRAŻYNO NIE UWAŻASZ,ŻE KOBIETA POWINNA CZYMŚ SIĘ RÓŻNIĆ OD MIEJSKIEGO GARAŻU-WYKUPUJESZ ŻETON I PARKUJESZ ?FACETA TEŻ TO DOTYCZY -POWINIEN WIĘCEJ PRZEJAWIAĆ ROZSĄDKU NIŻ PIES CZY KNÓR. Ja wiem ,że Starowicz wszystkie te przypadki usprawiedliwia...ale to już inny i bardzo długi temat.

Bardzo trafiona riposta !
Avatar
Rasputin II / 5 kwietnia 2010 o 17:04
0
Grazyna L. napisał:
Co za glupstwa ty wypisujesz?
Nie wzioles pod uwage mozliwosci rozstania sie z osoba, ktora Ci nie odpowiada?
Takie sytuacje zdarzaja sie nawet po wielu latach wspolnego zycia.
Raptem chce sie zmienic codzienna rutyne i pozyc pelnia zycia.
Chce sie sprobowac z kims innym i inaczej.
Nasze spoleczenstwo wychowane w dewoctwie nie nauczylo nas niczego o prawdziwym seksie.
Wszystko wydaje sie byc albo zakazane, albo niewskazane, albo wstydliwe.
Kobiety tez maja prawo do orgazmow i seksualnych uniesien.
Maja prawo chciec poznac inna niz sredniowieczne przykazanie milosc cielesna.
Nie odpowiada Ci kobieta, to rozstan sie z nia, ale nie morduj....
Wiem o czym pisze, bo w moim srodowisku seks zawsze byl tematem absolutnie tabu.
Na szczescie wiekszosc nas kobiet zorientowala sie w klamstwach i chcemy zyc.
Moje kolezanki i ja, tez uzywamy, ale w ramach rozsadku, bop mto nie sztuka zniszczyc wieloletnie pozycie.

Jeżeli jesteś tak wyemancypowana to podaj swoje namiary choć wolał bym zobaczyć wcześniej zdjęcie może skorzystałbym z darmowej panienki tylko chciałbym zobaczyć czy warto odpalać samochód jeżeli wszystko będzie u Ciebie Ok. to zapewniam że ode mnie też sporo się nauczysz , i nie będzie to rutyna gwarantuję że się nie zawiedziesz a pozycji będziesz miała tyle że nie zapamiętasz jak i nie zliczysz uniesień , ale bez żadnych zobowiązań .Tylko nie toleruję mężatek ew czyichś narzeczonych , tylko zwykłe cichodajki !.Będę tu jeszcze 3-4 dni więc masz szansę się załapać .

Jeżeli jesteś tak wyemancypowana to podaj swoje namiary choć wolał bym zobaczyć wcześniej zdjęcie może skorzystałbym z darmowej panienki tylko chciałbym zobaczyć czy warto odpalać samochód jeżeli wszystko będzie u Ciebie Ok. to zapewniam że ode mnie też sporo się nauczysz , i nie będzie to rutyna gwarantuję że się nie zawiedziesz a pozycji będziesz miała tyle że nie zapamiętasz jak i nie zliczysz uniesień , ale bez żadnych zobowiązań .Tylko nie toleruję mężatek ew czyichś narzeczonych , tylko zwykłe cichodajki !.Będę ... rozwiń
Avatar
Kornik / 5 kwietnia 2010 o 16:44
0
Ktoś napisał:
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...

Tak tu chodzi o morderstwo-a może tylko o wymierzenia kary ! straszne to ale i pouczające , ale w wielu regionach świata zdrada z mocy prawa traktowana jest śmiercią tu facet wziął w swoje ręce prawo i tyle- czy zrobił dobrze czy źle nie nam to oceniać oceni go Bóg jeżeli istnieje ! Jedno jednak jest pewne stanowić to może przestrogę dla tych którzy łamią przysięgę !!! po za tym historia lubi się powtarzać więc zanim staniemy na ślubnym kobiercu pomyślmy czy nie mamy łajdackich ciągotek bo zraniony partner jak widać gotów jest do wszystkiego !!! I co z tego że dostanie nawet 25 lat będzie żył nadzieją że kiedyś wyjdzie , a czy ten wyrok wskrzesi zmarłą ? więc lepiej za mąż nie wychodzić jeżeli są takie ciągoty łajdaczyć się do oporu ale jako wolny i z nikim nie związany człowiek ba jeszcze można na tym zarobić !. A złożenie przysięgi do czegoś zobowiązuje i za złamanie musi być kara może wybrał zbyt drastyczną ale nie osądzajmy byśmy sami nie byli sądzeni !.

Tak tu chodzi o morderstwo-a może tylko o wymierzenia kary ! straszne to ale i pouczające , ale w wielu regionach świata zdrada z mocy prawa traktowana jest śmiercią tu facet wziął w swoje ręce prawo i tyle- czy zrobił dobrze czy źle nie nam to oceniać oceni go Bóg jeżeli istnieje ! Jedno jednak jest pewne stanowić to może przestrogę dla tych którzy łamią przysięgę !!! po za tym historia lubi się powtarzać więc zanim staniemy na ślubnym kobiercu pomyślmy czy nie mamy łajdackich ciągotek bo zraniony pa... rozwiń
Avatar
Widziałem- / 5 kwietnia 2010 o 15:36
0
Jola i Stefan napisał:
Z pewnoscia nie wywolamy zachwytu naszych rodakow, ale oboje absolutnie zgadzamy sie z opiniami wyrazanymi zarowno przez Grazyne, jak i Iwone.
Swiadomosc seksualna w kraju jest na poziomie poznego Sredniowiecza i w ofole nic nie wskazuje na poprawe sytuacji w tej dziedzinie.
Nie smiesznym, ale przerazajacym wydaje sie czesto spotykana opinia wsrod mlodych dziewczyn (15-17) lat, ze kazde zblizenie zagraza nieporzadna ciaza. A gdzie sa rodzice tych mlodych kobiet i co robia, aby uswiadomic je o tej jakze waznej dziedzinie zycia?
Mlodzi ludzie bez poznania prawdziwego zycia (bez wielu zwiazkow nieformalnych) wiaza sie i pozniej cierpia rozterki konfrontujac codziennosc z bzdurami gloszonymi na wszystkie strony swiata z parafialnej ambony!

co potrafią prowincjonałki .Pytasz gdzie są rodzice ? i może słusznie ale to jest pokolenie panienek i kawalerki których rodzice wyrwali kiedyś spod strzech , przywędrowało ,to do miast akademickich które trzeszczącymi łóżkami oznajmiało że czas inicjacji się zaczął że nie ma opieki starych że trzeba być modną czy modnym i bzykać się na potęgę byle nadrobić stracony na prowincji czas , więc jak już się coś z tej swawoli urodziło to nadal nie mieli czasu na edukację bo jeszcze musieli zdobywać pozycję min. poprzez łóżko a edukacja ich dzieci została nadal odstawiona a kiedy już się ustabilizowali i osiągnęli zamierzone cele to teraz córki -wnuczki 14-15 letnie oznajmiają że są w ciąży ale mama nie słucha bo zajęta spotkaniem z kochankiem aby się dowartościować i poznać co może młody ogier to są te prowincjonalne elyty z których przykładów czerpie wzory młodzież czyli min. ich własne potomstwo .A nijak się nie ma to do świadomości seksualnej czyli do zwykłego łajdactwa czy nie wulgaryzując ale nazywając rzeczy po imieniu zwykłego kurestwa .Zaś w odniesieniu do ambony to ksiądz swój grzechomierz posiada i musi go używać więc te dyrdymały z ambony są często zamierzone a może wspominają czasy gdzie możni wykorzystywali prawo pierwszej nocy !? Więc ja sądzę że z tą edukacja to przesada ona była i jest a reszta to zwykłe łajdactwo !.

co potrafią prowincjonałki .Pytasz gdzie są rodzice ? i może słusznie ale to jest pokolenie panienek i kawalerki których rodzice wyrwali kiedyś spod strzech , przywędrowało ,to do miast akademickich które trzeszczącymi łóżkami oznajmiało że czas inicjacji się zaczął że nie ma opieki starych że trzeba być modną czy modnym i bzykać się na potęgę byle nadrobić stracony na prowincji czas , więc jak już się coś z tej swawoli urodziło to nadal nie mieli czasu na edukację bo jeszcze musieli zdobywać pozycję min. poprzez łóżk... rozwiń
Avatar
Ktoś / 22 marca 2010 o 09:13
0
Ludzie tu chodzi o morderstwo!!!! Kobieta nie zyje a wy o orgazmach i rozwodach ... pozostawcie zbieranie dowodów policji, mam nadzieje że dostanie dożywocie bo nic go nie usprawiedliwia ... nic ... niech zgnije w więzieniu i mam nadzieje że odchodząc z tego świata poczuję sie tak jak ona kiedy odbierał jej życie ...
Avatar
kobieta / 21 marca 2010 o 08:19
0
Współczuje bardzo rodzinie, jestem z nimi, okropna zbrodnia,jak można myśleć, że to z miłości, to okropny zbrodniarz to zrobił,czemu nie pomyślał o dzieciach, wstrętny egoista
Avatar
eLczanin / 15 marca 2010 o 15:43
0
Grażynka L. odpuść sobie byciem żoną na zawsze
Avatar
Iwonka. / 14 marca 2010 o 12:45
0
hmm~ napisał:
Hmm. Aż się głupio czuję, jestem 9 lat po ślubie. Nigdy żony nie zdradziłem, chociaż miałem takie możliwości. To już nie jest "trendy" dotrzymywać małżeńskiej obietnicy? Żenada.

Tutaj nie mowimy o "trendy", tylko o zwyklym codziennym zyciu. Jedni zdradzaja, lub sa zdradzani, a jeszcze inni dotrzymuja tzw przysieg, obietnic i danych komus slow. Ale nie mozemy tez potepiac innych niz "nasze" zachowan. O wiele lepszym rozwiazaniem byloby szczere wyznanie osobie, z ktora sie jest, ze spotkalo sie kogos nowego w zyciu i pragnie sie z ta osoba byc. Zauwazmy w tym momencie na jakie problemy i utrudnienia ze strony spoleczenstwa natrafiamy.... Otrzymanie rozwodu w Polsce jest bardzo trudnym i uwlaczajacym ludzkiej godnosci procesem.
Zaden sad nie wyrazi zgody na rozstanie sie dwojga ludzi tylko dlatego, ze nie chca ze soba byc.
Byle sedzina stawia warunki i wymagania, jakies okresy do zastanowienia, uzasadnienie decyzji, doszukuja sie sposobow na podtrzymanie tego zwiazku.
Zauwazmy tez, ze wszystkie dzialania dotycza dwojga doroslych ludzi. Czesto lepiej wyksztalconych od owego urzedasa sadowego.
Ludzi w tuzinem fakultetow i znajomoscia wielu jezykow obcych. ludzi z IQ wyzszym niz wspolna calego zespolu orzekajacego.
Sa to problemy na codzien spotykane w naszym spoleczenstwie i stad tez wiele tragedii do jakich dochodzi szczegolnie w malych, opoznionych cywilizacyjnie miejscowosciach!!!

Tutaj nie mowimy o "trendy", tylko o zwyklym codziennym zyciu. Jedni zdradzaja, lub sa zdradzani, a jeszcze inni dotrzymuja tzw przysieg, obietnic i danych komus slow. Ale nie mozemy tez potepiac innych niz "nasze" zachowan. O wiele lepszym rozwiazaniem byloby szczere wyznanie osobie, z ktora sie jest, ze spotkalo sie kogos nowego w zyciu i pragnie sie z ta osoba byc. Zauwazmy w tym momencie na jakie problemy i utrudnienia ze strony spoleczenstwa natrafiamy.... Otrzymanie rozwodu w Polsce jest bardzo t... rozwiń
Avatar
~Max~ / 14 marca 2010 o 12:22
0
[quote name='Grazyna L.' date='13.03.2010, 12:41:40' post='249532']
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone?
Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu.
Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz.
Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama
z tym tylko, iz wiekszosc z nas przyznaje sie do tego i zyje zyciem, a sa takze tzw. -cichodajki- zaprzeczajace samym sobie.
[Grażynko L daj telefon albo powiedz gdzie można się z Tobą spotkać?Lubie takie co nie biorą za to kasy,i szukają doznań nowych doznań.
[quote name='Grazyna L.' date='13.03.2010, 12:41:40' post='249532']
Jakim prawem pozwalasz sobie na krytykowanie kobiet chcacych w zyciu poznac i te bardziej pasjonujaca strone?
Od razu zauwazylam, ze nigdy nie przezylas prawdziwego romansu, a orgazm jest dla ciebie powodem do wstydu.
Mozesz mnie nazywac, jak tylko chcesz, ale przezyc, doznan i pasji mi nie odbierzesz.
Nie wmawiaj ludziom, ze kobiety nie maja potrzeb i ze nie "zdradzaja", bo kazda z nas jest dokladnie taka sama
... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 16 2

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 26 11

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 6 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 30 18

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!