Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie rzeczy to tylko u nas. Nasze Starostwo Powiatowe w Lublinie ma tysiące genialnych pomysłów, zwłaszcza jeśli chodzi o oświatę. Wiedzą jak skutecznie umilić życie dyrektorom , nauczycielom jak wprowadzić nerwową atmosferę w szkołach.Nie mają pomysłu na rozwój szkolnictwa , nie maja pojęcia jak funkcjonują szkoły, z jakimi problemami się borykają.Nie wiedzą, bo z zza biurka tego nie widać a na spotkanie z radami pani z Wydziału Edukacji przecież nie pojedzie, bo jeszcze ją o coś zapytają i bidulka nie będzie wiedziała co powiedzieć.Zamiast tworzyć 15 osobowe klasy , wyposażyć sale w odpowiedni sprzęt i postawić wreszcie na jakość kształcenia oni , przy niżu demograficznym,łączą klasy tworząc stada. Najchętniej pozbyli by się szkolnictwa , bo to dla nich kula u nogi.Chcą ratować szkoły, w których dyrektorami są partyjni koledzy a reszta się nie liczy.Cóż przyjaźnie zobowiązują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starostwo nie potrafi o nic zadbać, to wiadomo, w końcu siedzą tam same partyjne szuje i nieudacznicy, którzy nie pradziliby sobie na rynku pracy. Skoro już mieli likwidować klasę, to trzeba to było zrobić jakoś z głową i honorem na początku rekrutacji w czerwcu, a nie w ostatniej chwili robić takie cyrki. Jest tylko nadzieja, że rodzice tych uczniów i nauczyciele zapamiętają i odpłacą wielce szanownym rządzącym przy urnach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poprzednicy mają 100 % racji!!! Takie dziadostwo to tylko u nas znaczy na naszej kochanej lubelszczyznie, gdzie liczą się tylko chore układy towarzystwa spod zielonej koniczyny. To jest po prostu niebywałe!!! Tak załatwić uczniów i rodziców. A może ktoś wybrał taka szkołę bo jest blisko domu i nie trzeba już kasy na dojazdy, króre nie są raczej za darmo. A może Pan Starosta sam dorzuci na busa? Najlepiej z funduszu reprezentacyjnego starostwa. Może wtedy będzie sprawiedliwie? NIech ktoś coś z tym zrobi!!!! Ludzie za 5 minut dzwonek do szkoły!!! A może tym z odwołanej klasy niech dadzą już świadectwa to będzie po problemie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy starosta pochwali sie na dozynkach że ma po zniwach prezent dla niedrzwickich rolników w postaci zamkniecia klasy dla ich dzieci i co na to Wójt Niedrzwicki przecież to jedyna szkóła publiczna na tym terenie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym likwiduja klasy, ale za to kolesiostwo wie doskonale jak zadbac o swoich i 'wciska' synkow i coreczki towarzyszy do szkol, gdzie sa za wysokie progi na ich nogi, np. ILO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie !!!! Dlaczego jesteścy tacy naiwni!!!.Nauczycielom chodzi tylko o kasę,kasę nie o wasze dzieci.Podburzaja was a wy jdzieci jak te slepe krowy na rzeź. Rozumien Starostwo Powiatowe w Lublinie (zaznaczam,że jestem i nnegio powiatu), wygórowane wynagrodzenia nauczycieli topia wszystkie samorzady a efektywość ich pracy poniżej poziomu. Każy by chciał otrzymuywać pieniądze za nic. Wszystko drożej w podwyżki, kto dostaje!? Tylko i wyłącznie nauczyciele. Bardzi dobra decyzja Zarzadu Powiatu. Tak trzymac ! NIe dajcie się zastraszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
Ludzie !!!! Dlaczego jesteścy tacy naiwni!!!.Nauczycielom chodzi tylko o kasę,kasę nie o wasze dzieci.Podburzaja was a wy jdzieci jak te slepe krowy na rzeź. Rozumien Starostwo Powiatowe w Lublinie (zaznaczam,że jestem i nnegio powiatu), wygórowane wynagrodzenia nauczycieli topia wszystkie samorzady a efektywość ich pracy poniżej poziomu. Każy by chciał otrzymuywać pieniądze za nic. Wszystko drożej w podwyżki, kto dostaje!? Tylko i wyłącznie nauczyciele. Bardzi dobra decyzja Zarzadu Powiatu. Tak trzymac ! NIe dajcie się zastraszyć.
Jasne!! tylko co mają teraz zrobić Ci uczniowie. Przez weekend znajdą sobie nową szkołę, przejdą rekrutację, może już mają podręczniki kupione - za grubą kasę- i znowu muszą kupować. Może, jak już ktoś napisał, rodziców nie stać wysłać dzieci do szkoły, do której musieliby dojeżdżać. Ty myśl lepiej głową, a nie POwszką propagandą, bo gdyby nie Ci durni nauczyciele, to byś teraz obrazki oglądał/a, a tak chociaż czytać i pisać potrafisz (bo z myśleniem nieco gorzej). Widać od razu, żeś jest Polak z krwi i kość, który w dodatku świata nie widział: wredny, zawistny, zazdrosny, małostkowy, a przy tym dumny i najmądrzejszy na świecie. Współczuję!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do -xyz- Wszyscy wiedzieli,że klasa może nie powstać a miejsc w szkołąch mnóstwo.Jeśli uważasz,że moje wypowiedzi sa polityczne to się grubo mylisz i wiadomo jakie masz poglady.Ale to twoja sprawa.Ja pochodzę z pokolenia gdzie nauczyciel był autorytetem.Teraz to tylko "święta korowa", którya wszystkich chce wydoić.A co to nauczania to dobrze ,że jeszcze jesteśmy wstaniem my rodzice pomóc swoim dzieciom , przynajmnie w młodzych klasach,bo w starszych zostaja jedynie korepetycje.Sama jestem z nauczycielem i wiem co piszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam do tej szkoły, nauczycielom nie chodzi tylko o pieniądze, bo kokosów to tu nie ma. To jest mała szkoła ale bardzo przyjazna. Nauczyciele mają bardzo dobry kontakt z uczniami. Nie tak jak w dużych szkołach że nauczyciele pod koniec roku nie pamiętają imion uczniów. Tu każdy problem jest wychwytywany i rozwiązywany. Nauczyciele dobrze przekazują zdobytą wiedzę. To skandal żeby nie było nowej klasy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze bo to jest beznadziejna szkola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chodziłam do tej szkoły, nauczycielom nie chodzi tylko o pieniądze, bo kokosów to tu nie ma. To jest mała szkoła ale bardzo przyjazna. Nauczyciele mają bardzo dobry kontakt z uczniami. Nie tak jak w dużych szkołach że nauczyciele pod koniec roku nie pamiętają imion uczniów. Tu każdy problem jest wychwytywany i rozwiązywany. Nauczyciele dobrze przekazują zdobytą wiedzę. To skandal żeby nie było nowej klasy!!!" hahahahah !!!! ja również chodziłam do tej szkoły. ta szkoła a może nie tyle szkoła co nauczyciele mogą cię wykonczyć psychicznie kartkówka goni kartkówkę nikt nie patrzy na to że masz 9 godz lekcji w jednym dniu nikogo to nie interesuje ty masz po prostu umiec a jak nie to 1 goni 1 chyba o to im chodzi?? o byle pierdołe robia afere zaraz telefon do rodziców uczniów traktuja jak dzieci w podstawowce .... nic dziwnego ze uczniowie nie ufaja takim nauczycielom . pani dyrektor jakby sie wczoraj obudziła nic nie potrafi załatwic.... w szkole ni sie nie dzieje.... nic nie mozna zorganizowac nie dziwie sie ze tak malo ludzi tam chodzi jeszcze rok i zamkna ta szkołe ... jak pan GOLEC był dyrektorem to bylo sto razy lepiej.....promuja szkołe na siłe bo tak na prawde to nie ma sie czym chwalic z zewnatrz szkoła wygląda jak obora.... mogliby ja chociaz pomalowac a nie taka nora klasy takie klity ze można sie podusic nie ma sali gimnastycznej nawet ławki na korytarzy zeby sobie siąść klasy nie wyposażone w nic żenada......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam tej szkoły!!!! idźcie lepiej do pszczelej woli tam macie praktyki za granica.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pan GOLEC był dyrektorem to było sto razy lepiej ale dla niego. Żal koryta.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Amandy to Ty strasznie słabą psychikę masz, albo po prostu matoł że tyle jedynek. Chcież znaczy móc, co z tego że po 9 godzin. Idź do pracy, na pewno twój przyszły szef będzie Cie traktował pobłażliwie, i powiesz że czegoś nie zrobisz, bo za dużo robisz i musisz odpocząć. A co do sali gimnastycznej to sięzgodzę. Brak. ale są wyjazdy na halę do kościelnej, ale że nigdy się nikomu nie chciało to już nie moja wina. Dyrektorka też się mało stara. A Golec wolał posadkę w powiecie czy gdzieś tam. za bardzo polityką się zajął to i wyleciał. całe szczęscie jest pierwsza klasa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....Mój syn miał chodzić do tej szkoły..... No to niech sobie chodzi.....ale nie będzie uczęszczał na zajęcia (nie będzie pobierał nauki). Tak właśnie mamy w kraju.Chodzi do szkoły,chodzi do pracy,chodzi do kościoła.....ale z jakim skutkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...