Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędnik może sprawdzić czym palisz w piecu. Trwają kontrole

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2016 r. o 12:36 Powrót do artykułu
jak mają nakaz to muszę wpuścić jak nie to wynocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba dodać że nakaz musi być Sądowy na wejście do domu ( dokładny adres i nazwisko właściciela ) w innym przypadku można ich poszczuć psem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha to sobie urzędnicy wymyślili !! Ja osobiście nikogo bym nie wpuścił do domu bez nakazu. Do Firmy wpuścił bym Sanepid pod który polegam - ale jak będą mieli upoważnienie do kontroli - muszą takie mieć :) przy każdej kontroli pokazują taki papier i podpisuje im z datą i godziną i dopiero mogą wejść. Śmieci suche wrzucam do piwnicy - zbieram do worka dopiero dzień przed ich wystawieniem przed dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszczuję psem i dalej będę sobie spokojnie palić PETy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, chyba nie macie racji. Z mocy ustawy śmieci należą gminy i do Pana Burmistrza, a więc on może sprawdzać (także rękami swoich wiernych pracowników), który worek chce. Bo to jest jego własność jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu, czyżby Grażynia jako kierownik wydziału także grzebała w śmieciach. Teraz wiem skąd ma tyle kasy że buduje już drugi dom. Bieżcie ludzie przykład z Grażyni G. i też grzebcie w śmieciach, może kupicie samochód albo mieszkanie. :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suki psem nie poszczujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie lekarze powstrzymajcie ta chorobę zakaźna, karania polaka przez polaka do gorsze jak za okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jeszcze nie chcą sprawdzać czy i jakiej antykoncepcji używam :-P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy urząd w Mełgwi ruszy za przykładem Opola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w tych wyjątkowych kamieniczkach w centrum Lublina i powiem tyle lubię palić. Palę czym się da książki typu Krzyżacy dobrze się paliły, poduszki i koce średnio, suche myszy słabo. Plastikowe butelki, opony, wezwania do zapłaty palą się bardzo dobrze. Mnie nie interesuje czy komuś przeszkadza palenie myszami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły popłoch jest wśród urzędników. Spóźnienie, mało pokorna postawa, byle jaki ukłon, brak komplementów dla szefa (szefowej), albo inna podpadka i już wypisana delegacja do nurkowania w śmieciach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...