Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Urzędy pracy: Bezrobocie spada, jest więcej ofert pracy

Utworzony przez gorzałeczka, 9 marca 2015 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Nikt nam nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne... Prawda jest taka że urzędy pracy oprócz ,,ubezpieczenia zdrowotnego'' dają pracę tylko rodzinom polityków, dzięki temu bezrobocie jest niższe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo robią wszystko aby ludzi wyrejestrować z ewidencji i tak bezrobicie im spada, zenada :-( Nic nie ma w tym Lublinie, tylko same galerie i galerianki na studiach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha kto chciał się zapisać jako bezrobotny to wie jak z tym w biurze pracy walczą z takimi gagatkami o 8 godz brak numerkow do rejestracji robi się wszystko aby bezrobotnego zniechęcić do zapisu ,tak wiec po co ten bełkot !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończą się pieniądze z EFS i FP to i skończą się staże i znów wszystko wróci do normy, chyba, że się mylę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tam staże i oferty! Wywalają ludzi z list bezrobotnych pod byle pretekstem, ludzie ogólnie zaczynają z tego PSLowskiego zadupia uciekać i takim sposobem spada bezrobocie. Tuskowa zielona wyspa też zmniejszyła bezrobocie o 2 miliony osób, dziwnym trafem emigracja wyniosła tak około 2 milionów osób w wieku produkcyjnym, które napędzają teraz gospodarki państw eurokołchozu. Głosujcie dalej na Bronka i Pawlaczka, to będzie coraz lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zróbcie statystykę kto ile pracuje w "pracy" znalezionej przez UP... ten urząd powinien zostać rozgoniony na 4 wiatry za marnotrawienie publicznych pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlag mnie trafi na takie propagandówki. Niech zrobią statystyką jaki wpływ miały urzędy pracy na zmniejszenie bezrobocia. Bo, żeby wywieszać na tablicach ogłoszeń i w internecie ofert pracy od pracodawców - to potrzeba 1/100 pracowników urzędów pracy w województwiei  w 20 powiatach. Są to setki (a może ich liczba sięga nawet 1 tysiąca) osób, których zadaniem jest poinformowanie (z reguły) petenta raz na 2-3 miesięcy m.in. tak: (cytuję) "z wykształceniem takim jak pan/pani w tym kraju nie ma pracy".  (Taką propozycję mają zwłaszcza dla ludzi z wykształceniem wyższym).   No Ferdek Kiepski się kłania!   Niech to jasny szlag trafi  tę tuskową zieloną wyspę - raj dla POs rańców z Partii Oszustów i zielonej zgnilizny. Oby was POkręciło razem z tym strażnikiem sPOd żyrandola, że POdpisał ustawę iż do emerytury mam czekać do 67 roku życia. Querfa mać! Jeśli dalej będziecie przy korytach to jesienią PO wyborach parlamentarnych może uchwalicie, że mam czekać do emerytury do 75 roku życia. Ale najpierw dajcie ludziom żyć tak, żeby była praca. Was (i urzędów ) nie musi być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura!!!! po prostu zmienili procedury i nagle wirtualnie ubyło bezrobotnych. Gdyby wymyślili możliwość rejestracji tylko w środy to bezrobocie w POlsce spadłoby do 2%... Ot cały nasz nieRząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem bezrobotny po raz kolejny....byłm 5lat temu i obecnie. I cały czas podczas wizyt w Urzędzie na wejscie zadawane jest Mi pytanie....Czy znalazł Pan sobie pracę ???? Żadnych konkretnych propozycji, a staże to "kpina" !!! A statystyka "spadku" bezrobocia rosnie ??? A moze urzednicy z UP sami powinni sprawdzać te staże a potem wysyłac na nie bezrobotnych !!!   PS. Poprzednią prace sam "wydeptałem"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwyborcza chała . Ten niemiecki paszkwil zwany dziennikiem robi z Polaków nie owieczki a baranów. Statystyki w urzędzie pracy to skuteczna propaganda dla niewolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może czas sprawdzić pracodawców, u których ciągle przewijają się stażyści? Koniec stażu, 3 miesiące zatrudnienia i kolejny stażysta....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedwyborcza chała . Ten niemiecki paszkwil zwany dziennikiem robi z Polaków nie owieczki a baranów. Statystyki w urzędzie pracy to skuteczna propaganda dla niewolników.
A ja uzupełnię. Było 8.000 osób bezrobotnych czyli 16% mieszkańców. Wyjechało czyli wyrejestrowało się 800 osób. Bezrobocie w ich rejestrach spadło 10%. Czy rozumiecie to obliczanie spadku bezrobocia? 10% zarejestrowanych. Wobec zamieszkałych 1,5%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaznacza ( kto ? co ? ) p.o. zastępca Dyrektora !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
19 marca idę na kolejną wizytę w UP.Taką wizytę Pani zaczyna od słów: następny termin wizyty dnia..... Totalna bzdura że bezrobocie spada! Tam nie ma żadnych propozycji pracy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak praca po stażu na umowę zlecenie na 1 miesiąc + to jest wyjście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to super! Teraz trzeba zwolnić trochę urzędników z WUP, MUP i UP bo nie potrzeba już tyle osób do obsługi bezrobocia, zresztą bezrobocie będzie spadać - tak mówi minister Kosiniak-Kamysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjechało kilka tysiecy ludzi to i bezrobocie spadło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja im nie wierzę. nikomuk ci co rządzą. to jedno wielkie bagno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zapisujcie się do PSL-u a bezrobocie napewno spadnie w końcu kto jak kto ale oni umieją dbać o swoich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdur wypisujecie, czysta propaganda. Wystarczy wejść na stronę GUS i zajrzeć do raportu rynek pracy województwo lubelskie. Tam są prawdziwe dane, ile osób w naszym województwie jest zatrudnionych. To co podajecie to spadek liczby osób zarejestrowanych w urzędach pracy. A to nie jest jednoznaczne, że te osoby podjęły pracę. Równie dobrze mogły zasilić grupę "biernych zawodowo", a ta grupa w naszym województwie to ponad 800 tys. ludzi w wieku produkcyjnym. Pozdrawiam dział PR.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...