Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Powodzianie bez wypłat

Utworzony przez Gość, 5 stycznia 2011 r. o 10:13 Powrót do artykułu
iga,, napisał:
to nie prawda wcale nie placili 2500 tylko 18oo zl
i co jeszcze malo???????? osoba ktora konczy studia (o ile wogole prace znajdzie)to dostaje 1000zl i musi pracowac od rana do wieczora 5 dni w tygodniu... a oni tylko pili w stodolach.sprzatali swoje podworka i znow pili,pracowali 2 dni w tygodniu i jeszce 1800zl ... PYTAM NASZYCH URZEDNIKOW: ZA CO?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I bardzo dobrze. Szkoda, że "ktokolwiek" nie zainteresuje się tym, kto uczestniczy i wogóle działa w pracach interwencyjnych. Poprostu kpina i marnowanie pieniędzy podatników.
i tak juz sie nabrali...pobogacili sie na tej powodzi i chcieli by jeszcze nic nie robic... moze wkoncu sie to skonczy ,niech do roboty sie wezma a nie tylko raczki wyciagac i pic z sasiadami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwatorze unii napisał:
I z czego się cieszysz Koziołku Matołku, czego zazdrościsz i kogo obwiniasz ? Czy to nie zgraja nieudolnych unijnych urzędasów doprowadziła do tego,że Polski produkt "wala się pod lasem" zamiast zasilać linie produkcyjne ? Sam pewnie poza kilogramem g*wna/dobę nie robisz to i tyle warte są twoje obserwacje. "DALI WSZYSTKO CO DO ŻYCIA POTRZEBNE" "Obserwatorze ty chyba nie masz pojecia jakiś ty ślepy...radzę idź się utop jak gdzieś jeszcze została jakaś kałuża po powodzi bo durnoty piszesz bez najmniejszego zastanowienia.Ja natomiast, Boże jak się ciesze,że ci ludzie się nie załamali i po takiej tragedii potrafili się jeszcze bawić.Jest to oznaka że nadzieja w nich nie zgasła.
jasne cieszmy sie ze urzedy rozpijaja tych ludzi!!!!!!!!!!!! ze pijaki i nieroby dostaja kase na nowe domy,ze w kazdym domu gdzie nawet okna byly dobre to wyrzucaja bo przeciez Panstwo da!!!(ze o wyposazeniu np lazienek w ekskluzywne prysznice z hydro-masazami nie wspomne...) firmy budowlane podpisywaly rachunki na wieksze sumy a mieszkancy brali pieniazka we wlasne kieszenie (oczywiscie firmy tez na tym nie ucierpialy)blazenada...tylko raczki wyciagac i bawuic sie na balach!!! inni ciezko pracuja za 1200zl i nie stac ich na nic...a biedni powodzianie dostaja 2tys zl miesiecznie za picie po stodolach...no coz...na bal wtedy nie szkoda bo wkoncu jak mowia... LATWO PRZYSZLO..LATWO POSZLO.. nam tylko podatki podnoasza i robimy na nierobow!!! niech krtos sie wkoncu za to wezmie jak nalezy i da pieniadze tym ktorzy rzeczywiscie w zyciu cos robili...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilków napisał:
Chyba nie naszą jest winą to, że nas zalało jak was również. To wcale nie wygląda tak różowo jak tu jest napisane. Nie zalało tylko wilkowa, ale kilkanascie innych miejscowosci w naszej gminie. A co do szumu medialnego to nikt nie bronił go robić innym wójtom, czy też burmistrzom.. P.S. Chcę podziękować za pomoc okazaną naszej gmninie Wszystkim ludziom o dobrym sercu. Niektórzy na prawdę to doceniają. Dziękuję.
no jest za co dziekowac... 2 tys zl za picie na polach ...kazdy by tak chcial...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oburzony napisał:
kiedy wkoncu media przestana rozglasniac ta sprawe i zywic sie na tym??? kazdy kto mieszka z dala mysli ze Ci ludzie z Wilkowa to tacy biedni trzeba im pomoc...szkoda tylko ze nikt nie wie jak to tu wszytko wyglada naprawde!!! po 1- ludzie ktorzy pili pod skleppem i nic w zyciu nie wypracowali teraz dostaja takie sumy pieniedzy ze inni cale zycie musza na to pracowac... po 2- ciagle naplywaja jakies dary ktorych ludzie z wilkowa nawet nie doceniaja,dodam ze jedna z mieszkanek okolic Wilkowa nie chciala wziac mleka 2% poniewaz,jak stwierdzila,"wody pic nie bedzie"!!! a zboze lezalo wysypane na drodze bo nikt go nie chcial po3- mieszkancy wilkowa i okolic nie chca pracowac tylko dostawac po 2 tys zl miesiecznie za to ze sprzataja swoje podworka(dodajmy ze osoba po studiach idaca do pracy dostaje 1tys zl wynagrodzenia...) I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOSC???!!! moze wkoncy ktos zajalby sie ta sprawa jak nalezy i dal piniadze ludziom ktorzy rzeczywiscie cos w zyciu robili i cos mieli a nie tym ktorzy pili pod sklepem nie mieli gdzie mieszkac a teraz...buduja nowe domy,urzadzaja je na najwyzszym standardzie i wykladaja kostki brukowe na podworzach... ZGROZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z oburzoną w 100% pochodzę z tych okolic i normalnie mi wstyd jak Ci ludzie potrafią byc zaklamani i nie mają wstydu a te 2tys.zł to zamiast dac 1 osobie zdomu to dali tym co mieli jakies znajomosci i co?myślicie ze pracują moze ktos pojdzie raz na tydzien i tyle a kasa leci ale jestem ciekawa co bedzie za rok kto im wtedy pomoze jak oni teraz nie potrafią tego docenic tylko ciagle mało oczywiście nie wszystkim są i uczciwi.Ajestem ciekawa czy w Zagłobie gmina Wilków rzeczywiście woda sięgała do ostatniego piętra w blokach czy tylko piwnice im zalało i 1 piętro a wszyscy dostali 6 tys. ale jak ktoś jest cwany to umie korzystac a jak ty jestes dobry to siedz i dalej biede klep.Mam nadzieje ze wkoncu ktos sir za to wezmie i naprawde potzrebujący powodzianie otrzymająpomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klaudia napisał:
zgadzam sie z oburzoną w 100% pochodzę z tych okolic i normalnie mi wstyd jak Ci ludzie potrafią byc zaklamani i nie mają wstydu a te 2tys.zł to zamiast dac 1 osobie zdomu to dali tym co mieli jakies znajomosci i co?myślicie ze pracują moze ktos pojdzie raz na tydzien i tyle a kasa leci ale jestem ciekawa co bedzie za rok kto im wtedy pomoze jak oni teraz nie potrafią tego docenic tylko ciagle mało oczywiście nie wszystkim są i uczciwi.Ajestem ciekawa czy w Zagłobie gmina Wilków rzeczywiście woda sięgała do ostatniego piętra w blokach czy tylko piwnice im zalało i 1 piętro a wszyscy dostali 6 tys. ale jak ktoś jest cwany to umie korzystac a jak ty jestes dobry to siedz i dalej biede klep.Mam nadzieje ze wkoncu ktos sir za to wezmie i naprawde potzrebujący powodzianie otrzymająpomoc.
właśnie całe powiśle to naród ciemny i zakłamany nie mi osądzadz powiem ci tak niewiem czy w zagłobie woda siegała do 2 czy 3 piętra ale nie wyobrarzam sobie mieszkać 2 miesiące bez wody kanalizacji i prądu bo sam mieszkam w bloku a jak cię taka cena za takie warunki zadowala 6 tys to zapraszam mam wolne mieszkanie chetnie ci go udostpnie nie za 6 tylko za 7 tys 2 miesiące bez wody kannalizacji i prądu zobaczymy czy dasz rade w takich warunkach mieszkać spiszemy umowe i zobaczymy jaka jesteś mocna ja bym się nie podioł takiego wyzwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRE LUBELAK popieram cię wiem jak ta sytułacia w tym wilkowie wygląda nam tam znajomych napiszę tak sporo osób straciło swoje mienie przez niedbalstwo alarm powodziowy był ogłoszony 3 dni przed powodzią i nikt nie kwapił się ewakułować woda nie zalała nikogo nagle jak to miało miejsce w BOGATYNI 40% gospodarst w tej gminie nie była warta nawet 150 tys bo tam są małe gospodarstwa zgadza się że to zagłebie sadownicze a ile w tej gminie ludzi miało chłodnie z prawdziwego zdarzenia miejscowość WANDALIN ma więcej niż cała gmina wilków czy 30 letni sad i rozpadający się budynek i przechowalnia na jabłka w ziemiance to jest dorobek życia cały dorobek wart około 70 tys a teraz dostał na odbudowe 100tys i się śmieje temu co tyrał żeby coś w życiu osiognąć ile gospodarst było ubezpieczonych znikoma ilość przewarznie tylko ci co mieli kredyty zaciągniete na rozbudowe gospodarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty masz ubezpieczony swój dom??? Każdy jest mądry jeśli komentuje tą sytuację z boku, jeśli znaleźlibyście się w takiej sytuacji jak ci ludzie inaczej byście myśleli... A to ile kto dostał pieniędzy na remont gospodarstwa zależy od wyceny. Jedni dostali 100 tys. a inni 20 ale najlepiej mierzyć wszystkich jedną miarą.. oczywiście są tacy co wzieli duzo wiecej niz powinni i jeszcze narzekają, że nic nie mają ale nie są to wszyscy. A jesli nie znacie tej sytuacji do końca to nie wypowiadajcie się na ten temat. a ty "bober" naucz się poprawnie pisać dopiero się wypowiadaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mieszkam 2km od zagłoby i wody swiatła nie było przez nie całe 2 tygodnie a nie miesiące i w innych okolicachtez i jakos każdy dał sobie rade i nikt nawet nie pytał sie czy potrzebujemy jakiejs pomocy ale wiadomo byli ludzie w gorszej sytuacji w okolicach wilkowa co potracili domy i nie wszystkie to były male drewniane domki i tez to nie były tylko sady 40letnie ,jak ktos byl w tych okolicach to widzial. Ale wiadomo są ludzie i ludziska jedni uczciwi a inni zarobili niezle na tej tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
ja mieszkam 2km od zagłoby i wody swiatła nie było przez nie całe 2 tygodnie a nie miesiące i w innych okolicachtez i jakos każdy dał sobie rade i nikt nawet nie pytał sie czy potrzebujemy jakiejs pomocy ale wiadomo byli ludzie w gorszej sytuacji w okolicach wilkowa co potracili domy i nie wszystkie to były male drewniane domki i tez to nie były tylko sady 40letnie ,jak ktos byl w tych okolicach to widzial. Ale wiadomo są ludzie i ludziska jedni uczciwi a inni zarobili niezle na tej tragedii.
co za bzdurę napisałeś jakie 2 tygodnie człowieku jak sama powódz trwała więcej i kiedy ruszył wodociąg w LUBOMIRCE JESTEŚ BLISKO A ZARAZEM DALKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziło mi tylko o Zagłobe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
chodziło mi tylko o Zagłobe
w sumie Klaudia ma racie bo jak by mieli każdemu dawac kase za to ze nie miał wody czy światła to wiecie ile wsi było takich a i mieli zalane pola a nic nie dostali ale nie warto o to sie spierac bo najważniejsze jest to żeby te wały naprawili i nie dopuścili do takiej tragedii a napewno powtórzy sie ona za kilka lat.A jestem tez z okolic Wilkowa tyle ze nie miałam wody w domu ale wszystkie pola zalane i szkoda mi tych ludzi co domy potracili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
w sumie Klaudia ma racie bo jak by mieli każdemu dawac kase za to ze nie miał wody czy światła to wiecie ile wsi było takich a i mieli zalane pola a nic nie dostali ale nie warto o to sie spierac bo najważniejsze jest to żeby te wały naprawili i nie dopuścili do takiej tragedii a napewno powtórzy sie ona za kilka lat.A jestem tez z okolic Wilkowa tyle ze nie miałam wody w domu ale wszystkie pola zalane i szkoda mi tych ludzi co domy potracili.
a w okolicach zagłoby to naprawde nie było mediów z 2 tyg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
a w okolicach zagłoby to naprawde nie było mediów z 2 tyg
masz racie że w okolicach Zagłoby bo w Zagłobie ludzie nie mieli prawie 2 mięsiące wiem na 100% bo mam tam rodzinę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam!!! widze ze ludzie nie maja maja granic honoru... gdyby kazdy kto swiatla nie mial chcial 6 tys to chyba nasze Panstwo musialoby vat na 80% podniesc... gmina Wilkow nie byla jedyna bez swiatla bo bylo tez innych mnostwo i nikt tymi ludzmi sie nie ptzejmuje co uwzam za rzecz normalna, natomiast wypowiadanie sie na pretensojanalne na forum ze 6tys nie rekompensuje braku swiatla przez 2 miesiace jest poprostu absurdem!!!niektorzy musza ciezko pracowac przez pol roku by dostac takie pieniazki... troszke opamietania radzilabym dla mieszkancow bloku w Zaglobie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
właśnie całe powiśle to naród ciemny i zakłamany nie mi osądzadz powiem ci tak niewiem czy w zagłobie woda siegała do 2 czy 3 piętra ale nie wyobrarzam sobie mieszkać 2 miesiące bez wody kanalizacji i prądu bo sam mieszkam w bloku a jak cię taka cena za takie warunki zadowala 6 tys to zapraszam mam wolne mieszkanie chetnie ci go udostpnie nie za 6 tylko za 7 tys 2 miesiące bez wody kannalizacji i prądu zobaczymy czy dasz rade w takich warunkach mieszkać spiszemy umowe i zobaczymy jaka jesteś mocna ja bym się nie podioł takiego wyzwania
naparwde???kurcze to ja musialem skonczyc 2 kierunki zeby ciezko pracowac i zarobic 7 tys w pol roku a tu tak za 2 miesiace mieszkania...jestem zainteresowany :)kiedys ludzie zyli bez swiatla i zyli szczesliwie:) poprosze o kontakt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milena napisał:
w sumie Klaudia ma racie bo jak by mieli każdemu dawac kase za to ze nie miał wody czy światła to wiecie ile wsi było takich a i mieli zalane pola a nic nie dostali ale nie warto o to sie spierac bo najważniejsze jest to żeby te wały naprawili i nie dopuścili do takiej tragedii a napewno powtórzy sie ona za kilka lat.A jestem tez z okolic Wilkowa tyle ze nie miałam wody w domu ale wszystkie pola zalane i szkoda mi tych ludzi co domy potracili.
powiem ci tak niewiem czy w zagłobie woda siegała do 2 czy 3 piętra ale nie wyobrarzam sobie mieszkać 2 miesiące bez wody kanalizacji i prądu bo sam mieszkam w bloku a jak cię taka cena za takie warunki zadowala 6 tys to zapraszam mam wolne mieszkanie chętnie ci go udostpnie nie za 6 tylko za 7 tys 2 miesiące bez wody kannalizacji i prądu zobaczymy czy dasz rade w takich warunkach mieszkać oczywiście i zez takich rzeczy jak sklepy a najbliszy około 5 kilometrów spiszemy umowę i zobaczymy jaka jesteś mocna ja bym się nie podięła takiego wyzwania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bloki w Zagłobie były zalane do parteru conajwyżej. Jednak pod poziomem gruntu znajdowały się piwnice i kotłownia. Wszyscy lokatorzy mają ogrzewanie centralne wspólne. Wspólnota mieszkaniowa nie mogła wystepować o pomoc jako osoba fizyczna, więc każdy z lokatorów otrzymał pomoc finansową, ażeby mógł m. in. dorzucić się do nowej instalacji. Nie rozumiem więc wywodów w stylu nie powinni dostać? bo co wy nie dostaliście więcej. Tu nie chodzi o to czy ktoś żył w warunkach bez wody bieżącej. Pomoc państwa to nie była rekompensata za trudne warunki tylko pomoc na bieżące potrzeby. Czy ogrzewanie domu nie jest bieżącą podstawową potrzebą ? Jak tak dalej będziecie pisać to sami pogrążycie się i zbłaźnicie. Albo sprawa medialna - reportaż z Urzędu Pracy w Opolu Lubelskim. Nie bronię PUP. Mógłbym napisać, że popełniają błędy. Tylko trzeba zauważyć, że PUP rejestruje na podstawie przepisów prawa, i nie może być bezrobotnym rolnik, którym był Pan i jego żona - występujacy w reportażu. Dlaczego redaktor udał się do PUP. ARiMR to chyba jest instytucja zajmująca się sprawami rolników, lub ODR, a nie PUP. Tak na marginesie: w Opolu Lubelskim będą oferty pracy w sklepach, można starać się też o pracę w Puławach. Ciekaw jestem tylko czy któryś z rolników pójdzie siedzieć na kasie w markecie za 1000-1400 zł ? Pewnie się znajdzie jeden naiwniak, a reszta będzie się z niego śmiać. W Warszawie też jest robota. Moi znajomi pracują w Warszawie, Świdniku, Puławach, wyjeżdżają za miedzę, jak tracą pracę co jest także tragedią życiową w niejednym przypadku nikt ich nie pyta czy mają za co wynająć stancję, co włożyć do gara. Więcej szacunku do siebie i innych podobno katolików tzn tych co mają nadstawiać drugi policzek. Obłudnicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głos powiśla napisał:
Bloki w Zagłobie były zalane do parteru conajwyżej. Jednak pod poziomem gruntu znajdowały się piwnice i kotłownia. Wszyscy lokatorzy mają ogrzewanie centralne wspólne. Wspólnota mieszkaniowa nie mogła wystepować o pomoc jako osoba fizyczna, więc każdy z lokatorów otrzymał pomoc finansową, ażeby mógł m. in. dorzucić się do nowej instalacji. Nie rozumiem więc wywodów w stylu nie powinni dostać? bo co wy nie dostaliście więcej. Tu nie chodzi o to czy ktoś żył w warunkach bez wody bieżącej. Pomoc państwa to nie była rekompensata za trudne warunki tylko pomoc na bieżące potrzeby. Czy ogrzewanie domu nie jest bieżącą podstawową potrzebą ? Jak tak dalej będziecie pisać to sami pogrążycie się i zbłaźnicie. Albo sprawa medialna - reportaż z Urzędu Pracy w Opolu Lubelskim. Nie bronię PUP. Mógłbym napisać, że popełniają błędy. Tylko trzeba zauważyć, że PUP rejestruje na podstawie przepisów prawa, i nie może być bezrobotnym rolnik, którym był Pan i jego żona - występujacy w reportażu. Dlaczego redaktor udał się do PUP. ARiMR to chyba jest instytucja zajmująca się sprawami rolników, lub ODR, a nie PUP. Tak na marginesie: w Opolu Lubelskim będą oferty pracy w sklepach, można starać się też o pracę w Puławach. Ciekaw jestem tylko czy któryś z rolników pójdzie siedzieć na kasie w markecie za 1000-1400 zł ? Pewnie się znajdzie jeden naiwniak, a reszta będzie się z niego śmiać. W Warszawie też jest robota. Moi znajomi pracują w Warszawie, Świdniku, Puławach, wyjeżdżają za miedzę, jak tracą pracę co jest także tragedią życiową w niejednym przypadku nikt ich nie pyta czy mają za co wynająć stancję, co włożyć do gara. Więcej szacunku do siebie i innych podobno katolików tzn tych co mają nadstawiać drugi policzek. Obłudnicy! Popieram w 100% mało jest takich ludzi myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...