Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZETO????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja faceta nie potepiam i nie bede gral jedynego sprawiedliwego, bo majac takie mozliwosci z pewnoscia takze nie poskapilbym grosza. Swiat jest skorumpowany, ale najwiekszymi krytykami sa osoby bozbawione owych dojsc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te sądy to paranoja,jak by ktoś zwykły ukradł z kurnika parę kur,to do razu by został aresztowany !ale jak wysokiej rangi KLAWISZ, to z wolnej stopy.Po co go w ogóle skazywać przecież i tak siedzi w więzieniu ,tyle że za biurkiem.To że brał w łapę to może nic nowego dla jego żonki,ale że udostępniali mu mieszkania to chyba się stara klawiatura zezłościła jak czyta ten artykuł.Pewnie KLAWISZ grał na młodszej klawiaturze.Ha Ha Ha,do celi go wsadzić z innymi złodziejami to będzie wiedział jak to jest naprawdę siedzieć.!!!(dajcie mu gratis, pudełko WAZELINY)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek D. napisał:
A ja faceta nie potepiam i nie bede gral jedynego sprawiedliwego, bo majac takie mozliwosci z pewnoscia takze nie poskapilbym grosza. Swiat jest skorumpowany, ale najwiekszymi krytykami sa osoby bozbawione owych dojsc.
Współczuję Twoim rodzicom, żal mi Twoich dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...